Ward - 2013-04-02 20:18:23

Zadania w obozie piratów

Wejście do obozu piratów kosztuje 500 sztuk złota.Możemy obniżyć cenę wykonując kilka zadań takich jak: Mięso dla Morgana,Drewo na Palisadę,Wieża.

Polowanie na szczury:
Idziemy w stronę obozu piratów i polujemy z Jackiem Alligatorem na szczury.

Mięso dla Morgana:
Jack Alligator każe nam dać 10 sztuk mięsa dla Morgana który znajduje się w obozie piratów.

Wieża(Henry):
Zadanie zleca nam Henry.Chodzi tutaj o pozbycie się bandytów z pobliskiej wieży.Jeśli zrobimy to zadanie samemu, Henry obniży nam koszt myta, bądź możemy zrobić te zadanie później z pomocą piratów.

Drewno na palisadę:
Zadanie zleca nam Henry.Musimy w nim dowiedzieć się o ilości zgromadzonego drewna przez Owena.Pirata znajdziemy w jaskini w drodze o obozu piratów niedaleko Malcolma.

Malcolm:
Owen prosi nas o odszukanie Malcolma, który wskoczył za topielcem do dziury.Wskakujemy do dziury po czym wypływamy i znajdujemy zwłoki pirata zabitego przez topielca.Zabijamy potwora i wskakujemy do wody po drugiej stronie po czym wypływamy podwodną jaskinią do jeziora niedaleko obozu piratów.Po tym wracamy do Owena i mówimy mu o wszystkim.

Angus i Hank(Morgan):
Angus i Hank zostali wysłani w celu ubicia interesu z bandytami jednak gdzieś zniknęli.Ich ciała znajdziemy w jaskini niedaleko wielkiego jeziora.Znajdziemy tam pierścień który musimy oddać Morganowi.

Morderca Angusa i Hanka:
Bill bliski przyjaciel zamordowanych prosi nas o odnalezienie zabójcy piratów.Morderca nazywa się Juan znajduje się niedaleko obozu bandytów w jaskini na bagnach.Zabijamy go po czym wracamy do Billa.

Kompas dla Garetta:
Zadanie zleca nam Garett prosi nas o odnalezienie jego kompasu.Kompas znajduje się na południowej plaży w miejscu oznaczonym X

Grog dla kucharza:
Pirat przy ognisku prosi nas o flaszkę grogu.Grog możemy kupić od Samuela lub znaleźć koło chaty Grega.

Napój dla Brandona:
Musimy mu przynieść Szybki śledź.Kupimy go od Samuela który znajduje się w jaskini za Morganem.

Plaża na północy:
Morgan mówi nam abyśmy oczyścili plażę na północy z potworów w tym z cieniostwora w jaskini.

Opuszczony Skip:
Zadanie zleca nam Skip prosi nas o zdobycie 20 butelek grogu.Możemy je kupić u Samuela

Polowanie na brzytwiaki(Greg):
Musimy iść do kanionu i oczyścić go z brzytwiaków.Do pomocy możemy sobie wziąć
-2 piratów
-Skipa
-Matta
-Brandona
-Jacka Alligatora
Zabijamy brzytwiaki i wracamy do Grega.

Zbroja bandyty:
Skip mówi nam że znajduje się ona w chacie Grega ale klucz do niej ma Francis w tym wypadku mamy 3 wyjścia:
-pobić Francisa
-przekupić Francisa
-Samuel mówi nam o drogocennej rzeczy którą zakopał w kopali w kanionie.
Gdy przeszukamy chatę pojawi się Greg.Zbroję otrzymamy od Bonesa dopiero po zabiciu brzytwiaków w kanionie.

Szpiegowanie bandytów(wymagany pancerz bandyty):
To zadanie możemy wykonać dopiero gdy będziemy już posiadać zbroję bandyty.Greg każe się nam dowiedzieć po co bandyci przybyli do doliny.W końcu dowiemy się że jest to związane z kopalnią złota.

Szpada Abigail:
To zadanie zleca nam jedyna kobieta w obozie piratów.Zadanie polega na odnalezieniu  jej szpady którą zgubiła podczas polowania na bagnach.Szpada znajduje się przy pierwszym drzewie od wyjścia z jaskini pełzaczy.

Proroczy sen(Gritta):
Zadanie zleca nam Gritta.Prosi nas abyśmy dowiedzieli się coś o jej narzeczonym Brendiku, który zawsze marzył o byciu na morzu.Z tym problemem idziemy do Grega który mówi że wysłał go na bagna w celu szpiegowania bandytów.Pirat znajduje się na szczycie klifu niedaleko Teleportera na bagnach, dostaniemy się tam idąc po drabinie.

Prezent dla Hanny(Abigail):
Piratka Abigail prosi nas byśmy dostarczyli jej naszyjnik Hannie która pracuje w gospodzie pod senną sakiewką.Gdy dotrzemy do gospody zamiast Hanny spotkamy Gaspara.Rozmawiamy z nim i dowiadujemy się że Hanna siedzi w więzieniu.Rozmiawiamy z Lordem Andre następnie z Hakonem.Następnie wracamy do Abigail i rozmawiamy z nią.Potem wracamy do Khorinis i rozmawiamy z Gasparem.Teraz musimy porozmawiać z Coragonem i wybrać opcje "Czy wydarzyło się coś nowego?"Następnie kupujemy od niego pierścień.Teraz musimy wejść do wieży strażniczej niedaleko domu Thorbena.Klucz do niej znajduje się u Pecka bądź otwieramy ją wytrychem.Jeśli wcześniej uwolniliśmy Joe znajduje się on teraz w gospodzie pod Kuternogą.Rozmawiamy z nim o pierścieniu.Rozmawiamy z Lordem Andre, a potem wracamy do gospody Hanny i z nią rozmawiamy.Teraz możemy oddać pierścień Hakonowi a potem wracamy i mówimy o wszystkim Abigail.

Warunki piratów (7 Rozdział):
Greg ze swoją bandą może nam pomóc w walce z orkami.Rozmawiamy o statku paladynów i proponujemy go w zamian za walkę.Idziemy do Lorda Hagena i mówimy mu o warunku piratów.Hagen niechętnie się zgadza ale jednak.Wracamy do Grega i mówimy mu o tym a on odpowiada że musi o tym porozmawiać z pozostałymi członkami.Wracamy do niego za trzy dni i pytamy się co postanowili.Prawdopodobieństwo zogdzenia się piratów zależy od ilości wykonanych dla nich zadań.(W razie problemu można wczytać grę i jeszcze raz się spytać.)

VanDerDecken - 2014-12-09 17:52:15

Mam jeden problem: Zgubilem gdzies szpade Abigail (najprawdopodobniej mial ja Miguel bo mu ja sprzedalem, potem ja zalozyl i sie spalil, a teraz po prostu lezy martwy i nie moge jej z niego wyciagnac), moze sprzedalem komus i zapomnialem albo sie pomylilem czy cos. Tak czy inaczej, chce ukonczyc gre zabierajac Grega na statek w 7 rozdziale i nie wiem czy z patchem 1.2 bede mogl nie ukanczajac wszystkich questow oprocz jednego (chodzi o wykonanie questa warunek piratow). stad moje pytanie: czy bede mogl zrobic zadania Proroczy sen i Prezent dla Hanny? Jak tak to kiedy, w ktorym rozdziale?

morduk - 2016-09-03 14:03:11

Mam jeden problem z zadaniem  Prezent dla Hanny. Otóż wykonałem zadanie tak jak w poradniku ( Hakon odzyskał pierścień a Hanna jest wolna). Natomiast nie mam opcji dialogu, że mam ten naszyjnik od Abigail. Natomiast w ekwipunku on się znajduje pod nazwą złoty naszyjnik. Jak można dokończyć te zadanie?

Pawlak . - 2016-09-03 22:44:46

Wypuszczasz Hanne z paki i oddajesz jej naszyjnik, proste . Masz odpowiedni naszyjnik ? Podpisany jest że to prezent dla Hanny czy coś w tym stylu ?

morduk - 2016-09-04 10:17:55

No właśnie nie mam nic w tym stylu, że to prezent dla Hanny. Tylko mam, złoty naszyjnik w ekwipunku to chyba to.

kujon333 - 2016-09-04 17:01:16

Musi być, że to prezent dla Hanny

Edit: U mnie też znikł ten naszyjnik - może go sprzedało u Halvora. Jak masz z tym problem jeszcze to można go w sumie przywołać kodem itmi_goldnecklacehanna czy coś takiego

www.gra-naruto-pbf.pun.pl www.chidorigame.pun.pl www.gamecorner.pun.pl www.stk.pun.pl www.bleacher.pun.pl