Ward - 2013-04-01 21:19:19

Lokalizacja:Wejście do Fortu znajduje się niedaleko siedziby bandy Dextera

Polowanie dla Orto:
Przy bramach fortu spotykamy paladyna Orto.Strasznie mu się nudzi i chciałby iść na polowanie jednak obawią się spytać Lorda Varusa o pozwolenie.Zgadzamy się mu pomóc idziemy do Varusa i paladyn uzyskuje jego zgodę na polowanie.

Talizman Lanza:
Strażnik Lorda Varusa utracił swój mieszek z pierścieniem i prosi nas o jego znalezienie.Lanz zgubił go podczas patrolu na wschodniej bramie.W tym celu musimy zejść na plaże i szukać samotnego topielca niedaleko niego jest mieszek paladyna.Gdy już go znajdziemy otwieramy go i odnosimy Lanzowi.

Kurier Ferdinanda:
Paladyn Ferdinand wysłał kuriera do kupca Mattea po wino Łzy szczęścia (+25 hp).Rozmawiamy z Matteo a następnie idziemy na farmę Lobarta.Kuriera zjadły wilki, zabijamy je a następnie przeszukujemy zwłoki.Gdy mamy już wino zanosimy je Ferdinadowi a on w nagrode dzieli się z nami winem.

Siła tradycji:
Paladyn Ferdinad ma zwyczaj picia wina tylko ze srebrnych pucharów.Prosi nas o jeden taki puchar.Możemy mu dać dowolny puchar.Jeśli owego nie posiadamy możemy wokonać zadanie od paladyna Raina.Gdy damy mu już puchar Ferdinad go weźmie i nam zapłaci ale możemy odmówić zapłty i dostaniemy wtedy bryłkę czarnej rudy.

Problem Raina:
Aby otrzymać to zadanie musimy otrzymać zadanie Siła tradycji od Ferdinanda.Rozmawiamy z Rainem o pucharze a on zgodzi się nam go dać jeśli znajdziemy dla niego pomocnika do pilnowania magazynu.Rozmawiamy z kilkoma paladynami (nie ma znaczenia czy mają imię).Nikt nie będzie się chciał zgodzić więc idziemy do Lorda Varusa i mówimy mu o Rainie.On zgadza się przydzielić mu pomocnika.Teraz wracamy do paladyna otrzymujemy od niego nagrodę.

Shan - 2014-04-27 22:06:12

Czy w 4 rozdziale można dostać się do fortu ? Nikt nie stoi przed brama a ja mam qesta dla Gildii Kupców.

amigodiamantes - 2014-08-29 10:06:04

jeżeli masz notatkę hagena z pozwoleniem odwiedzenia fortu, brama jest zamknięta a nie ma przed nią strażnika - to jest jakiś bug. też mam 4 akt i nie było najmniejszego problemu, strażnik otwierał główną bramę, a potem tylko jeszcze kołowrotkiem zakręciłem by otworzyc przejście i mogłem iśc do fortu

www.kaliskiemtg.pun.pl www.sticklife10.pun.pl www.wspum.pun.pl www.vintage-cup.pun.pl www.gdynia1dlo.pun.pl