Ward - 2013-04-01 21:39:23

Starożytny artefakt:
Aby otrzymać te zadanie musisz zabić Kruka.W pomieszczeniu z teleporterem które znajduje się za Krukiem znajdujemy Górski kamień.Gdy go zdobędziemy wracamy z nim do Saturasa po czym pojawia się nam wpis w dzienniku.Teraz musimy umieścić artefakt na piedestale który znajduje się na wysokiej piramidzie.Potem skręcamy w prawo i znajdujemy za krzakami teleport, wchodzimy na niego i przeteleportuje nas do doliny smoka.Rozmawiamy ze smokiem Ashtarem i dowiadujemy się że musimy zdobyć 4 sfery żywiołów w celu pokonania demona S'enyaka.
-pierwszą  znajdziemy w zawalonej kopalni o opowiada o niej Grimes także występuje w modzie MT, wejście do niej znajduje się na płaskowyżu nad przejściem do khorinis.
-druga  znajduje w starej kopalni droga do niej znajduje się niedaleko kopalni Marcosa
-trzecia znajduje się w zatopionej wieży Xardasa.
-czwarta znajduje się Obozie sekty w komnacie jaśnie oświeconego.

Smok mówi nam również że możemy naładować Szpon Beliara duszą S'enyaka.Do tego potrzebujemy runy Mory Ulartu.Xardas może nam pomóc w tej sprawie.
Xardas powie nam abyśmy pomodlili się do Beliara w celu otrzymania tej runy.Jednak Beliar w zamian za runę żąda amuletu Triramar, który znajduje się na wyspie Etlu.Teraz musimy udać się do miasta i musimy porozmawiać tam z rycerzem imieniem Melchior który znajduje się pomiędzy Koszarami a Portem przy drzewie.Podczas rozmowy zaatakuje nas i musimy go pokonać.Po tym jak wstanie musimy wybrać opcję "potrzebuje informacji". Mówi nam że amulet jest na wyspie Etlu i żeby tam się dostać musimy okraść Lorda Hagena z klucza kradzieżą kieszonkową.Gdy zdobędziemy już klucz, musimy iść do teleportera który znajduje się w kopalni przy zbieraczach bagiennego ziela niedaleko czarnego trolla.Przed pójściem dobrze trzeba dobrze się przygotować ponieważ droga powrotna prowadzi przez inny teleporter i paladyni nie są do nas przyjaźnie nastawieni.Gdy znajdziemy się już na wyspie Etlu musimy iść do obozu paladynów i zdobyć szkatułkę z kluczem.Gdy już ją zdobędziemy musimy iść na drugi koniec wyspy do kapliczki i ją otworzyć, w niej znajduje się Amulet Triramar.Gdy go mamy pociągamy za wajchę i idziemy za świątynie, znajdujemy tam teleport.

Pokojowy Sposób:
Idziemy do Xardasa i pytamy o pokojowy sposób.Po rozmowie idziemy do kapliczki beliara i się modlimy, (przed tym wyrzucamy Szpon Beliara) Pojawi się nam Zigos (jeśli jesteśmy magiem ognia lub paladynem nie), zleci ci on poszukiwanie Fellangora.

Dar szaleńca:
To zadanie polega na odszukaniu Fellangora i jego zabiciu .Fellangor w celu będzie przemieniał się w różnie osoby żeby nas oszukać.
-pierwsza osoba to Fellan znajdziemy go w zniszczonej chatce w dawnym obozie Dragomira,rozmawiamy z nim i używany na nim amuletu Zigosa.
-drugie wcielenie to Elena znajdziemy ją w idąc do słonecznego kręgu niedaleko Grimbalda, rozmawiamy i używamy na niej amuletu Zigosa.
-trzecie wcielenie to Rupert znajdziemy go na terenie ruin budowniczych w godzinach rannych(trzeba użyć śpiwora od Barema),używamy na nim amuletu i daje nam propozycję abyśmy go nie zabijali dostaniemy wtedy pierścień +15 do siły i +15 do zręczności lub +40 many i życia gdy weźmiemy pierścień nie możemy już przejść misji w pokojowy sposób.Aby przejść ją w pokojowy zabijamy Fellangora amuletem i wracamy do Zigosa.Wysłannik mówi nam jak korzystać i z amuletu.Idziemy do Etlu i zanim pójdziemy do obozu paladynów skręcamy w prawo i rozmawiamy z farmerem.Po rozmowie z nim używamy na nim amuletu i zdobywamy magiczne przebranie.Od tej pory paladyni nas nie atakują jednak musimy uważać ponieważ gdy zaatakujemy kogoś lub jakiś potwór nas zaatakuje ot przebranie nam znika.Gdy zdobędziemy klucz idziemy do kapliczki i zdobywamy Amulet Triramar.Teraz wracamy do Xardasa i rozmawiamy po czym idziemy do kapliczki Beliara i dostajemy Morę Ulartu runę pozwalającą kraść nam dusze zabitych osób,orków oraz jaszczuroludzi.Teraz wracamy do Ashtara który oddaje nam swoje serce oraz róg ostatni składnik runy krzyż żywiołów zdolnej zniszczyć S'enyaka po czym umiera.Teraz musimy iść do stołu runicznego i tworzymy runę po czym używamy rogu od smoka i przyzywamy demona.Rozmawiamy z S'enyakiem i kradniemy jego duszę po czym zabijamy go runą.Teraz gdy mamy jego duszę możemy ją wzmocnić nią szpon lub ją oddać Beliarowi.
Aktualizacja! Aby połączyć duszę S'enyaka ze Szponem Beliara musimy udać się do Xardasa. Nekromanta wyjaśni nam, że wystarczy pomodlić się do jednego z Chramów Boga Ciemności (wymagana karma u Beliara około 50+). Rodzaj broni (jednoręczna lub dwuręczna) zależy od posiadanych procentów umiejętności walki jednym rodzajem broni większym od drugiego.

Zadania w obozie piratów:

Polowanie na szczury:
Idziemy w stronę obozu piratów i polujemy z Jackiem Alligatorem na szczury.

Mięso dla Morgana:
Jack Alligator każe nam dać 10 sztuk mięsa dla Morgana który znajduje się w obozie piratów.

Wieża:
Zadanie zleca nam Henry.Chodzi tutaj o pozbycie się bandytów z pobliskiej wieży.Jeśli zrobimy to zadanie samemu, Henry obniży nam koszt myta, bądź możemy zrobić te zadanie później z pomocą piratów.

Drewno na palisadę:
Zadanie zleca nam Henry.Musimy w nim dowiedzieć się o ilości zgromadzonego drewna przez Owena.Pirata znajdziemy w jaskini w drodze o obozu piratów niedaleko Malcolma.

Malcolm:
Owen prosi nas o odszukanie Malcolma, który wskoczył za topielcem do dziury.Wskakujemy do dziury po czym wypływamy i znajdujemy zwłoki pirata zabitego przez topielca.Zabijamy potwora i wskakujemy do wody po drugiej stronie po czym wypływamy podwodną jaskinią do jeziora niedaleko obozu piratów.Po tym wracamy do Owena i mówimy mu o wszystkim.

Angus i Hank:
Angus i Hank zostali wysłani w celu ubicia interesu z bandytami jednak gdzieś zniknęli.Ich ciała znajdziemy w jaskini niedaleko wielkiego jeziora.Znajdziemy tam pierścień który musimy oddać Morganowi.

Morderca Angusa i Hanka:
Bill bliski przyjaciel zamordowanych prosi nas o odnalezienie zabójcy piratów.Morderca nazywa się Juan znajduje się niedaleko obozu bandytów w jaskini na bagnach.Zabijamy go po czym wracamy do Billa.

Kompas dla Garetta:
Zadanie zleca nam Garett prosi nas o odnalezienie jego kompasu.Kompas znajduje się na południowej plaży w miejscu oznaczonym X

Grog dla kucharza:
Pirat przy ognisku prosi nas o flaszkę grogu.Grog możemy kupić od Samuela lub znaleźć koło chaty Grega.

Napój dla Brandona:
Musimy mu przynieść Szybki śledź.Kupimy go od Samuela który znajduje się w jaskini za Morganem.

Plaża na północy:
Morgan mówi nam abyśmy oczyścili plażę na północy z potworów w tym z cieniostwora w jaskini.

Opuszczony Skip:
Zadanie zleca nam Skip prosi nas o zdobycie 20 butelek grogu.Możemy je kupić u Samuela

Polowanie na brzytwiaki:
Musimy iść do kanionu i oczyścić go z brzytwiaków.Do pomocy możemy sobie wziąć
-2 piratów
-Skipa
-Matta
-Brandona
-Jacka Alligatora
Zabijamy brzytwiaki i wracamy do Grega.

Zbroja bandyty:
Skip mówi nam że znajduje się ona w chacie Grega ale klucz do niej ma Francis w tym wypadku mamy 3 wyjścia:
-pobić Francisa
-przekupić Francisa
-Samuel mówi nam o drogocennej rzeczy którą zakopał w kopali w kanionie.
Gdy przeszukamy chatę pojawi się Greg.Zbroję otrzymamy od Bonesa dopiero po zabiciu brzytwiaków w kanionie.

Szpiegowanie bandytów:
To zadanie możemy wykonać dopiero gdy będziemy już posiadać zbroję bandyty.Greg każe się nam dowiedzieć po co bandyci przybyli do doliny.W końcu dowiemy się że jest to związane z kopalnią złota.

Szpada Abigail:
To zadanie zleca nam jedyna kobieta w obozie piratów.Zadanie polega na odnalezieniu  jej szpady którą zgubiła podczas polowania na bagnach.Szpada znajduje się przy pierwszym drzewie od wyjścia z jaskini pełzaczy.

Proroczy sen:
Zadanie zleca nam Gritta .Prosi nas abyśmy dowiedzieli się coś o jej narzeczonym Brendiku, który zawsze marzył o byciu na morzu.Z tym problemem idziemy do Grega który mówi że wysłał go na bagna w celu szpiegowania bandytów.Pirat znajduje się na szczycie klifu niedaleko Teleportera na bagnach, dostaniemy się tam idąc po drabinie.

Prezent dla Hanny:
Piratka Abigail prosi nas byśmy dostarczyli jej naszyjnik Hannie która pracuje w gospodzie pod senną sakiewką.Gdy dotrzemy do gospody zamiast Hanny spotkamy Gaspara.Rozmawiamy z nim i dowiadujemy się że Hanna siedzi w więzieniu.Rozmiawiamy z Lordem Andre następnie z Hakonem.Następnie wracamy do Abigail i rozmawiamy z nią.Potem wracamy do Khorinis i rozmawiamy z Gasparem.Teraz musimy porozmawiać z Coragonem i wybrać opcje "Czy wydarzyło się coś nowego?"Następnie kupujemy od niego pieścień.Teraz musimy wejść do wieży strażniczej niedaleko domu Thorbena.Klucz do niej znajduje się u Pecka bądź otwieramy ją wytrychem.Jeśli wcześniej uwolniliśmy Joe znajduje się on teraz w gospodzie pod Kuternogą.Rozmawiamy z nim o pierścieniu.Rozmawiamy z Lordem Andre, a potem wracamy do gospody Hanny i z nią rozmawiamy.Teraz możemy oddać pierścień Hakonowi a potem wracamy i mówimy o wszystkim Abigail.

Złoto Scatty'ego
Zadanie otrzymujemy od Scatty'ego w IV rozdziale gdy obóz bandytów zostanie zdobyty przez orków.Prosi nas o odzyskanie jego samorodków złota które zostawił w swojej skrzyni w obozie.Idziemy do obozu, do miejsca w którym przebywał Scatty i otwieramy skrzynie kluczem który dostaliśmy od niego.Bierzemy samorodki i mu je oddajemy.

Zadania w obozie bandytów

Aby je wykonać musimy posiadać zbroję bandyty.

Zbroja bandyty:
Aby dostać się do obozu bandytów musimy posiadać bandycką zbroję.Saturas mówi, że piraci mogą pomóc nam w tej sprawie.Idziemy w stronę obozu piratów następnie polujemy z Jackiem Alligatorem i udajemy się obozu piratów i wykonujemy zadanie z brzytwiakami.Teraz idziemy do Bonesa i daje nam on zbroje bandyty.

Wejdź do obozu bandytów:
Przy wejściu do obozu stoi Franco.Decyduje on o tym kto wchodzi do obozu.Musimy go zapytać o nowych ludzi a on zleci nam zadanie "Polowanie na błotne węże" abyśmy pomogli Loganowi.Następnie gdy wykonamy każe nam odszukać Edgora który miał dla niego zdobyć płytki.Wykonujemy zadanie "Kamienne płytki na bagnie" znajdują się one w domu uzdrowicieli na bagnie.Po czym wracamy do Franco i ten nas oszukuje.Teraz musimy go wyzwać i zabić inaczej nie dostaniemy się do obozu.

Polowanie na błotne węże:
Logan znajduje się na po lewej stronie bagien.Proponuje on nam zapolować na błotne węże.Zgadzamy się po czym musimy zabić 3 stwory.Idziemy trochę dalej i spotykamy 4 węża zabijamy go po czym przeszukujemy i znajdujemy klucz Lou, dzięki niemu otworzymy drzwi w gospodzie bandytów.

Kamienna tablica na bagnie:
Edgor znajduje się na lewo od Sancho.Franco wysłał go po tabliczkę jednak nie chce po nią iść i sami musimy ją przynieść.Tabliczka znajduje się na w siedzibie uzdrowicieli aby się tam dostać musimy iść na południe bagien.Tabliczka znajduje się w kamiennej skrzyni,bierzemy ją i wracamy do Franco.

Zielony nowicjusz:
Fortuno prosi nas o zrobienie mu zielonego nowicjusza dzieki niemu odzyska dawny stan umysłu.W skrzyni obok znajdziemy przepis po czym idziemy do gospody i robimy skręta na stole alchemicznym, wracamy i daleju mu zioło.

Meandry umysłu:
Fortuno stracił pamięć i musimy pomóc mu ją odzyskać.W tym celu idziemy do Miguela i rozmawiamy z nim na temat mikstury.Da on nam przepis a jego składniki to:
-2 żądła krwiopijcy (możemy kupić u Fiska)
-Pieprz z wysp południowych (możemy kupić od Sagitty bądź Zurisa w Khorinis)
-ekstrakt many
-esencja lecznicza
-menzurka
-zdolność usuwania trucizny z żądeł (uczy Edgor)
Robimy miksturę po czym dajemy ją Fortuno i odzyskuje on pamięć.

Mocna gorzałka:
Snaf prosi nas o zrobienie mocnego trunku.Przepis który nam daje możemy dać Samuelowi i poczym będziemy mogli kupić trunek od niego za 30 sztuk złota.Możemy także znaleźć przepis na podwójny młot Lou,znajduje się on w pokoju z drzwiami otwiera je klucz Lou który już zdobyliśmy, bierzemy przepis ze skrzyni po czym oddajemy go Samuelowi.Dodatkowo gdy zrobimy trunek Snaf opowie nam za darmo o członkach obozu.

Próba zabójstwa:
Rozmawiamy z Estebanem, po czym każe on nam znaleźć osobę która zleciła próbę jego zabójstwa.Oczywiście możemy go po prostu zabić ale jego strażnicy mogą nam sprawić problemy więc lepiej pracować dla niego.Po rozmowie z nim rozmawiamy ze wszystkimi obozie:
1.Rozmawiamy z Senyanem po czym nie przystajemy na jego propozycję i go zabijamy.
2.Rozmawiamy z Lennarem
3.Idziemy do Emilio, i po czym z nim rozmawiamy
4.Finn będzie z nami rozmawiał jak powiemy, że nie pracujemy dla Estebana.
5.Pamiętaj aby porozmawiać z Paulem (uczeń Huno).
6.Po rozmowie z Huno zapyta nas o stal(ma ją Juan w jaskini na bagnach),ale lepiej odmówić to zadanie będziemy mogli przejść potem.Huno po tym zorganizuje spotkanie w gospodzie.
7.Idziemy do Snafa i mówi on nam co robić dalej...
Kiedy będziemy już gotowi idziemy do Estebana i mówimy prawdę.Fisk zabija jego ochroniarzy a my zabijamy Estebana i przejmujemy jego stanowisko.

Stal Huna,Paczka pełna wytrychów:
Juan zabrał paczkę ze stalą dla Huno oraz paczkę pełną wytrychów dla Fiska.Idziemy na bagna i zabijamy Juana po czym odbieramy ich przesyłki.Juan jest w jaskini aby się tam dostać musimy iść wzdłuż klifu w prawą stronę na wschodnią cześć bagien.Paczki możemy kupić bądź zdobyć zabijając Juana.

Trzy tabliczki - Trzech kopaczy:
Gdy skończymy z Estebanem idziemy do Thorusa i pokazujemy mu czerwoną tabliczkę.Mówi nam że w kopalni potrzeba kopaczy więc idziemy do Lennara,Finna i Emilio dajemy im tabliczki i idziemy do Thorusa.Droga do górnej części obozu jest wolna.

Straż Kruka:
Thorus powiedzał, że aby dostać zbroję taką jak on musimy zostać strażnikiem Kruka.Jest tylko jedek problem, Kruk chce naszej śmierci.Idziemy do Kruka i go zabijamy.Następnie wracamy do Thorusa i odbieramy zbroję.

Fatalna sytuacja:
Senyan mówi, że ma dla nas 2 wiadomości.Wybieramy jedną z nich.Po czym mówi że ktoś wysyła za nami listy gończe i odsyła nas do Estebana.Po rozmowie wracamy do Senyana i rozmawiamy na temat ataku on proponuje nam wspólne zabicie sprawcy.Nie zgdzamy się na tą opcję i zabijamy Senyana.

PanBannan - 2013-04-01 22:02:19

Dzięki Ward na pewno się wszystkim przyda.I nawet mi się zachciało grać w Returna O.o ;D

Asmael - 2013-06-20 23:58:15

Czy żeby wbić do jarkendaru trzeba mieć 2 rozdział? Bo nadal mam 1 i wbiłem tylko dlatego że dałem insert na list od vatrasa do satura bo pomimo wykonania wszystkich questow,dolaczenia do wodnego kregu i dialogu nie otrzymalem listu.I nic potem nie mozna bylo juz na ten temat pogadac z vatrasem wiec zespawnowalem sobie ten list,dalem saturasowi i wszystko sie dalej potoczylo jak gdyby nigdy nic otworzylem portal.Nie będzie żadnych konfilktów jak zrobiłem to w 1 rozdziale?

Ward - 2013-07-08 13:05:57

Zawsze trzeba było mieć drugi.Możesz mieć błędy jeśli pomogłeś sobie kodami.Aby dostać się do Jarkendaru trzeba wykonać wszystkie zadania dla magów wody,naprawić ornament oraz znaleźć elvricha i handlarza bronią.

AirStar - 2013-08-08 16:52:00

Witka. Mam wkurzający problem, gdy próbuje przejść przez portal do złotego smoka.Wcześniej mogłem do niego normalnie wejść bez problemu , ale teraz jak wchodzę w portal prowadzący do niego to ekran robi się czarny i wywala mi grę do okna i nic nie pomaga zamknąć gry przez co muszę resetować kompa.Czy tylko ja mam taki problem?Mam nadzieję, że ktoś zna odpowiedź na to pytanie.

Ward - 2013-08-08 21:59:59

@AirStar zdejmij pancerz lub wyrzyć spolszczenie z data i spróbuj na ruskiej wersji ;)

Draxid45 - 2013-08-23 13:16:51

Mam pytanie gdzie jest Barem ten od śpiwora ?

Jao - 2013-08-23 15:53:55

W obozie myśliwych. Piszesz to pod niewłaściwym wątkiem.

Interrex - 2013-08-28 23:17:48

Mam problem z zadaniem  Dar szaleńca : Mam  odnaleźć  Fellangora wg poradnika w godzinach rancyh na terenie ruin.
1. Godzinny ranne czyli od której do której go tam szukać ? (brak śpiwora)
2. Dokładnie które ruiny? Chodzi o piramidy w Khorinis? To śą te 'ruiny'?

Dzięki za odp. Jao

Jao - 2013-08-29 13:05:01

Od 8 do 10 znajdziesz go w okolicach piramid.

qci - 2013-09-07 12:00:55

Witam.
Mam problem z Mora Ulartu .... Mam już runę , użyłem ją na Festerze i go zabił lecz nie otrzymałem Kamienia Dusz :( Nie mogę używać teraz runy na inne cele . Próbowałem przyzwac kodem Festera i runę , lecz najemnik nie ma w sobie kamienia , a runy nadal nie da się użyć :( Jakieś pomysły ? Bo nie skończyłem jeszcze zdań związanych z Artefaktem Pradawnych i nie zabiłem S'nyeka :(

Ponku - 2013-09-21 11:33:58

Takie pytanie z innej beczki. Jak mam do cholery zabić jakąkolwiek harpie skoro się one leczą w nieskończoność?! Wgl bezsensu i przez to nie będę mógł dojść do tego grobowca  Quarhodrona. Zajefajnie zrobili twórcy tego moda....

Bezix - 2013-09-21 20:47:36

Jedynym rozwiązaniem w takim wypadku jest posiadanie dużej ilości siły i zręczności oraz modlenie się o krytyka. Ewentualnie dobry czar.

Jao - 2013-09-22 19:46:12

Ona co godzinę jest gdzie indziej. O którejś tam godzinie (chyba 15) znajdziesz ją przy kamiennym kręgu, gdzie był ornament. (wielki las)

Monolit - 2014-01-01 17:54:11

Odnośnie sfer żywiołów. Czwarta sfera jest w obozie sekty. Chodzi tu o ten obóz na płaskowyżu Khorinis czy ten klasztor zmiennokształtnych czy coś innego ?

Nostro - 2014-01-01 18:45:57

Czwarta sfera jest w obozie na bagnie z G1, tam gdzie był Yberion.

Monolit - 2014-01-01 18:49:06

A jak się dostać za palisadę ? Jestem w 4 rozdziale jak coś.

Nostro - 2014-01-01 18:53:55

Musisz iść w stronę cmentarzyska orków, a gdy przejdziesz przez most skręcić w lewo.

Monolit - 2014-01-01 19:13:36

Dzięki Wielkie. Już ogarniam.

Likeawind - 2014-01-01 20:28:26

Używa ktoś z was Game Booster 3 ?

Mam problem bo włączam gothica przez game bostera , ogólnie to dosyć poprawia mi wydajność gry np. w Khorinis trochę mi się zacinało a z bosterem już prawie nic .

Ale przejdę do sedna sprawy bo aktualnie jestem w Jarkendarze , gdy sobie wczytam grę i trochę pochodzę , pozabijam zwierzęta to ni stąd ni zowąd wywala mnie do pulpitu ://

Czy ten program się jakoś "gryzie" z returningiem ? Dodam że to się dzieje TYLKO w Jarkendarze , a gdy włączam normalnie returinga bez game bostera to problem znika :)

Adrien Sterne - 2014-01-01 22:59:56

Jaki sprzęt?

Likeawind - 2014-01-02 19:28:26

Problem już zniknął sam :)

Ps. Zajebisty mod :) czekam na kolejny taki cud jak on :)

troll1231 - 2014-01-03 16:54:10

mam pytanie odnośnie szponu beliara, ile potrzeba karmy, lub co trzeba zrobić żeby go założyć? mam chyba coś ok 30-40 pkt i ciągle beliar nie chce mnie wysłuchać :/

Adrien Sterne - 2014-01-03 17:55:16

Musiałbyś jej mieć ok 60-100 gdzieś w tych granicach masz gwarantowany działający szpon.

troll1231 - 2014-01-04 11:01:18

kurka wódka, dużo tego, a opłaca się w ogóle bawić w ten szpon? czy nie będzie to najbardziej kozacka broń w tej grze?

Adrien Sterne - 2014-01-04 11:11:56

Znajdą się jakies lepsze, ale szpon zadaje dodatkowe obrażnia od piorunów. Jednakże uriziel jest lepszy , zadaje wiecej DMG + 100 obrażeń od ognia więc polecam ci własnie jego.

troll1231 - 2014-01-04 11:41:02

ok w takim razie thx za info, więc póki co nie będę się bawić w farmienie karmy dla beliara :P

Adrien Sterne - 2014-01-04 12:25:08

To nawet i lepiej bo karma dla Innosa będzie potrzebna do kilku misji o ile wiem.

troll1231 - 2014-01-04 12:39:39

to prawda, właśnie zacząłem robić misje z antykami u kupców, a co za tym idzie klątwę gomeza z tego co się orientuję będą potrzebne błogosławieństwa bogów, więc przyda mi się karma w miare wyrównana dla obu stron, tak myślę :D

Monolit - 2014-01-09 07:02:31

Mam problem z pokojowym sposobem zdobycia amuletu Triramar. Mianowicie modle się do beliara o pomoc, powinien się pojawić Zigos i pokierować nas dalej ale pojawia się tylko sługa senyaka a Zigosa brak.
Jakieś pomysły ?

troll1231 - 2014-01-09 15:07:52

ja miałem śmiesznego buga, pomodliłem się do beliara nic sie nie działo, a jak już zdobyłem amulet i oddałem go beliarowi pokazał się nagle zigos pff

Monolit - 2014-01-09 20:01:44

Dzięki gandalf już mam Mora Ultaru btw gram strażnikiem.

mazur909 - 2014-01-22 11:10:00

Mam problem, mam krzyż żywiołów, mam runę  Morta Urtaru, róg no i chcę  przyzwać tego arcydemona, nie działa. Ktoś ma jakiś pomysł ? próbowałem kilkanaście razy i nic tylko trzyma ten róg w ręku i nie chce w niego dmuchnąć....W dzienniku mam zapis że już czas spotkać się z tym S`enyakiem, czyli wszystko po drodze dobrze wykonałem. Jestem w IV rozdziale...

Nostro - 2014-01-22 14:26:40

Przy używaniu tego rogu musisz przytrzymać W lub strzałkę do przodu, ale mogę się mylić.

Adrien Sterne - 2014-01-22 20:20:32

Ctrl + W
To załatwi problem.

mazur909 - 2014-01-23 12:55:07

DZIĘKI Nostro, DZIĘKI Adrien problem załatwiony, łapcie po punkcie a tyle czasu się męczyłem z tą błachostką
:)

Nelchael - 2014-01-24 10:53:48

Witam Wszystkich.
Mam podobny problem jak kolega powyżej. Po rozmowie z Xsardasem, pomimo wyrzuconego miecza, modląc się Zigos nie chce się pojawić...
Gram Necro.
Jakieś sugestie?

ziomeczky11 - 2014-02-16 15:36:48

Siema,
Mam problem z zadaniem orkowie w dolinie, zabiłem już obu przywódców hordy orków, gdy wracam do Saturasa  nie mogę go znaleźć, a wcześniej był przed portalem do khorinis.

Sadhaka - 2014-03-22 17:09:16

Witam,
mam taki problem, zabiłem demona S'enyaka wcześniej używając na nim runy Mora Ultaru, lecz po jego zabiciu nie dostałem kamienia z jego dusza. Nie mogę wczytać zapisu przed walka bo z rozpędu zrobiłem zapis po walce. Co robić?

CienBezi - 2014-03-22 19:30:40

Ta jego dusza akurat do szponu tylko potrzebna jest a go nie przeszukales? sproboj uzyc na jakims orku czy czlowieku i zobacz czy ci da a jak nie zamien sie w niego ozyw f8 i zobacz czy da.

Sadhaka - 2014-03-23 12:03:46

przeszukałem go i nic poza sercem i dwoma eliksirami nie znalazłem, zaklęcie działa na inne stworzenia ale dusza senyaka by mi się przydała bo gram necro i wzmocnienie szponu jest dosyć przydatne

Sadhaka - 2014-03-23 13:24:04

tak

Sadhaka - 2014-03-23 14:51:05

To się załatwiłem, jedyna opcją zostaje kod na tą dusze. Zna ktoś może taki kod?

Sadhaka - 2014-03-23 19:00:09

Niestety nie, gdybym miał to był odbył tą walkę jeszcze raz i po sprawie

Adrien Sterne - 2014-03-23 19:03:14

Szpon z duszą i tak jest gorszy od wielu mieczy. Niewielka to strata, można grać dalej. :D

Wojciech - 2014-03-23 19:33:52

10k expa? To nawet level nie wleci, a jak wleci to 1 xd

Sadhaka - 2014-03-23 20:01:13

Ale runa będzie miała większy dmg co dla maga jest przydatne ;)

CienBezi - 2014-03-23 20:27:51

A ja mam 1 pytanko czy prosic beliara o to żebym mogl uzywac szponu beliara dopiero potym jak ubije syenaka czy pierw dac dusze potem szpon,czy pierw szpon potem dusze?

Sadhaka - 2014-03-24 20:50:17

To jest chyba obojętne, jak używasz szponu to potem możesz dodać do niego jeszcze dusze

dawid1322 - 2014-03-27 04:00:00

Witam, mam jeden problem z misją gram na Reblance v2.1. Otóż jest to misja Zigosa muszę znaleźć Elenę koło słonecznego kręgu, ale jej tam nie ma, szukałem, szukałem kilka razy nawet wczytywałem i on nowa robiłem misję i jej nie znalazłem, może ją przeoczyłem nie wiem, czy mógł by mi ktos napisać gdzie ona dokładnie jest. Bardzo bym prosił.

Adrien Sterne - 2014-03-28 15:59:00

Lub na schodach między słonecznym krěiem a kręgiem z ornamentem.

kujon333 - 2014-03-29 18:46:06

Elena czasami jest też w trasie tak koło tego jeziorka przy czarnym trollu - przynajmniej u mnie tam była

Wojciech - 2014-03-29 21:26:27

No, ciekawe. Ja czekałem do równej 15 przy kamiennym kręgu (we/w) wschodnim lesie i się pojawiła równo o 15 : D. A co do tego śpiworu, to wcale nie trzeba mieć. Bo jak masz znaleźć Ruperta to wystarczy, że się prześpisz do rana w tym namiocie obok piramidy (prawdopodobnie lokum Saturasa) i znajdziesz Go pod ścianą za piramidą od strony wejścia do tej jaskini;d.

Power233Ful - 2014-04-02 19:10:58

Gdzie znajdę Młot Adanosa?

Wojciech - 2014-04-02 20:34:48

W tym budynku gdzie są pełzacze, zombiaki albo ten budynek do którego musisz iść po kamienną tabliczkę dla Franco, losowy spawn jest  ; p

CzesiekWilga - 2014-06-09 15:23:18

Hej ja mam problem odnośnie tego amuletu :/ zdobyłem już go i kiedy proszę beliara o runę to zwiększa mi się tylko karma do 260punktów u beliara a runy nadal brak i na dodatek pojawiaja się demon sługa senyaka czy to może być związene z tym że juz go poprosiłem o uzywanie szponu on mi zamienił go w rune ale szpon mam bo wpisałem sobie kod na swiezo zdobyty szpon od kruka i nie mam pojęcia co dalej robić :/

Jao - 2014-06-10 17:59:12

To dlatego że miałeś Szpon w ekwipunku. Należy go wyrzucić. Poza tym masz mniej niż 50% szans że dostaniesz runę, więc musisz zrobić save'a przed posągiem i wczytywać do skutku.

rhobar - 2014-07-10 17:39:20

Kto może mnie nauczyć tworzenia runy Zniszczenie Ożywieńca ??

lardzik13 - 2014-08-06 17:21:01

nie moge uzyc rogu zeby przyzwac demona

Geniusz000 - 2014-08-06 18:26:20

Lardzik ctrl + w. Rhobar nauczy Cię tego Gallahad przy 2 kręgu magii i wydaje się mi że już gdzieś na to odpowiadałemxd

Grahtnakk - 2014-08-11 09:01:25

Lardzik żeby użyć rogu musisz zrobić kombinację przycisków z G1 czyli wybierasz przedmiot i klikasz strzałkę w przód.(Ppm+ w lub strzałka w górę)

sirpazuzu - 2014-09-22 19:44:40

Witam. Miałbym również pytanie. Z góry przepraszam, gdyż może jestem w gorącej wodzie kąpany, a problem jest banalny, ale zastanawiam się, jak zdobyć żywioł, który jest w kopalni, nieopodal tej kopalni Marcosa. Otóż, kopalnia pełna jest orków. Wejść tam z Ulu-mulu - no problem, ale wejść do samej kopalni - problem. Otóż, drzwi do mechanizmu otwierającego są zamknięte i potrzeba tam klucza. Pytanko, kto ma ten klucz? Czy klucz ma któryś z orków? - automatycznie, czy muszę ich wybić, czy znajduje się gdzieś indziej/po drodze, et cetera? Wiem, że mógłbym po Marvinie przejść przez drzwy "by - K", ale nie chcę cheatować/oszukiwać, tylko uczciwie przejść grę. Z góry dziękuję za odpowiedź

Pawlak . - 2014-09-23 07:51:10

Chodzi Ci o starą kopalnie ? To tam nie ma orków, wgl w żadnym miejscu gdzie są żywioły nie ma orków tylko trupy

sirpazuzu - 2014-09-23 17:05:51

"-druga  znajduje w starej kopalni droga do niej znajduje się niedaleko kopalni Marcosa". Sądziłem, że to ta kopalnia w lodowej krainie, w takim razie. Tam, gdzie w G1 był Nowy Obóz. Obecnie tam jest zgraja orków

Geniusz000 - 2014-09-23 17:14:42

Nie... to nie to. Klucz ma jeden ork ale to nie to miejsce. Ta kopalnia jest bodajże obok miejsca w którym rośnie słoneczny aloes i jest hoooj trollów.

sirpazuzu - 2014-09-23 19:37:47

Miałeś rację, dzięki Ci serdeczne za pomoc :)

EDIT:
W sumie też dobre pytanie odnośnie tej duszy. Mimo użycia MU na Arcydemonie i zabiciu go, nie widać tej duszy w ekwipunku, podczas gdy dusze innych stworzeń pojawiają się normalnie po zabiciu. Czy też może jest tak, że ta dusza od razu jest "władowana" w Szpon Beliara? Po zabiciu demona, w jego ekwipunku nie pojawia się "kamień duszy". Zdaję sobie sprawę z tego, że są lepsze bronie, niż Szpon, ale jednak denerwuje mnie taki brak poprawnego wykonania misji, bo jest w niej bug, sami wiecie o co chodzi. Tak więc, prosiłbym o wyjaśnienie.

domen89 - 2014-10-03 13:16:44

Witam! mam pytanie. czemu nie da się ukończyć zadania prezent dla hanny ? zrobiłem już wszystko hanna jest na wolności a jak ide do niej do nie ma żadnego dialogu odnośnie tego amuletu co mam jej przekazac :/ ide również do abragail i u niej tez nie ma żadnego dialogu pomóżcie !!

Geniusz000 - 2014-10-03 14:09:28

A jesteś pewien, że masz ten amulet? Przejrzyj dobrze ekwipunek.

domen89 - 2014-10-03 15:32:30

no właśnie nie mam go nie dostałem od niej? zaraz po otrzymaniu zadania je wykonywalem napewno nie zostal nikomu sprzedany.. jak skasowac zadanie z dziennika ?

Pawlak . - 2014-10-03 19:19:30

Nie skasujesz . Zadania poboczne znikają po przejściu dworu Irdorath, a naszyjnik musiałeś dostać tylko go pewnie przypadkiem sprzedałeś

Shenai - 2014-10-04 20:50:13

Witam. Mam nastepujacy problem, a wiecj do sedna:
Jestem w 1 rodziale, gram Guru, i zeby przejsc do Gorniczej Doliny, musze zrobic wszystkie zadania dla Magow Wody. To w takim razie lece do Magow robic zadania, zeby dostac sie do Jarkendaru. Wszystko ladnie pieknie do momentu kiedy ide odzyskac Ornament, lezacy kolo miasta, za farma, spotykajac tam Cavalorna... gadka szmatka, dowiadujemy sie ze ornament maja paladyni. I tu zaczyna sie Moj problem, Lece do Lorda Hagena z mysla, ze On bedzie mial ornament jak w podstawce Gothic...
..A tam nie ma zadnej kwesti dialogowej zwiazanej z ornamentem.

Czy Ja cos ominalem czy to poprostu jakis blad gry?

VanDerDecken - 2014-10-04 22:10:01

Ten ornament ma Lothar ;) ale tylko w returningu

Shenai - 2014-10-05 12:28:57

o Boshe co za blad :D sorry i dzieki;)

lukasz190497 - 2014-12-02 19:37:18

Witam. Ja natomiast mam dziwny problem (na moje oko to jest bug). Gram w ReBalance V 2.1 (Windows 7). Jestem w 4 rozdziale. Zdobyłem wszystkie sfery. Poszedłem do złotego smoka i jak wiadomo oddał mi również swoje serce. Ale z rozmowy dowiedziałem się , że mogę naładować Szpon Beliara dzięki Mora Ulartu. Będąc u Xardasa nie ma żadnej opcji dialogowej związanej z Morą Ulartu. I nie wiem co dalej....

Dodam ,że byłem w połowie 5 rozdziału, ale za pożno sie pokapowałem, że Xardasa juz nie ma w wiezy, wiec postanowilem wczytac save'a z 4 rozdzialu i od nowa zdobywac sfery.
Sprawdzałem również przed i po zrobieniu na stole runicznym runy krzyża żywiołów, czy wtedy nie pojawia się jakas opcja dialogowa, ale moge sie tylko zapytac "Co nowego?" i gada cos o poszukiwaczach.
Gram paladynem.

Czekam na jakies pomysly.

Grahtnakk - 2014-12-24 16:31:47

Przy pierwszej rozmowie ze smokiem trzeba zapytać o drugą opcję pokonania S'enyaka i powie, że możesz zrobić Mora Ulartu.Po tym idziesz do Xardasa, gadasz z nim, a potem idziesz do miejsca, gdzie złapałeś Rengara. Będzie tam paladyn, którego musisz pobić i po tym masz użyć opcji dialogowej o informacje. idziesz potem do Xardasa i rozmawiasz z nim o tym.Później musisz iść i ukraść Hagenowi klucz kradzieżą kieszonkową (min. 100 zręczności).Idziesz potem do jaskini niedaleko czarnego trolla, tam, gdzie są zbieracze ziela. Po wejściu do jaskini 'otwierasz' skałę po prawo i wchodzisz w portal. Wyijasz wszystkich paladynów zabierasz skrzynkę, znajdującą się w domu paladynów i idziesz na drugi koniec wyspy. Wyjmujesz klucz ze skrzyni paladynów i otwierasz kapliczkę. Zabierasz stamtąd amulet, pociągasz za wajchę po prawo, wychodzisz przez teleport z tyłu kapliczki i wracasz do khorinis do Xardasa,  podpisz się przy kapliczce beliara i masz mora ulartu.
Ufff...Ale się zmęczyłem.

renje - 2015-03-07 21:01:39

Mam mały problem po gadaniu z saturasem o tym żeby oddał mi szpon, pójściu do smoka i powrocie do sali z magami to saturas gdzieś znika.Nie ma go przy teleporcie , patrzyłem budynek w którym magowie są a nawet u smoka(bo coś tam gadał jak mu o nim powiedziałem)Wie ktoś gdzie on stoi????????????

kamiloos1996 - 2015-03-08 11:29:24

Musi być w Dolinie Budowniczych, rozejrzyj się na pewno jest. Też tak miałem, po prostu Staturas ma owsiki w tyłku i kręci się jak szalony, poszukaj ;)

renje - 2015-03-08 12:51:59

Szukam ale nie mam pomysłu gdzie go można zobaczyć

Grovel - 2015-03-29 11:32:30

Witam
Mam nieco inny problem niż pozostali, otóż dotyczy on misji Dar Szaleńca. Czytałem, że ludzie miewali kłopoty z przyzwaniem Zigosa. U mnie zaś do tego momentu wszystko było dobrze. Pogadałem z nim. Dostałem amulet. Misję również. W czym więc problem? Zrobiłem sobie roczną przerwę od moda i od ~2 tygodni śmigam sobie na "nowo" od momentu kiedy skończyłem. A skończyłem 1-2 godziny po rozmowie z Zigosem. Przypomniałem sobie o misji zleconej przez niego i postanowiłem poszukać Fellangora a następnie go zabić. I tutaj zaczyna się mój problem... Nie jestem w stanie określić dlaczego, ale misja mi zniknęła. Nie ma jej w dzienniku zadań (aktualnych, skończonych jak i popsutych). No, a Fellangor pod przebraniem, stoi sobie w zgliszczach czegoś na rodzaj chaty obok Gospody Orlana... Oczywiście zaczęciu rozmowy nie mam mu nic do powiedzenia, czy to z amuletem na szyi, czy bez. Pobiłem - nic. Zabiłem - nic. Więc zacząłem się martwić i poszukałem odpowiedzi w internecie. Jednak skoro piszę do Was, znaczy to, że powodu/rozwiązania mojego problemu nie znalazłem. Teraz tak sobie myślę, że wina może leżeć po mojej stronie. Nie pamiętam nic szczególnego sprzed roku, kiedy ostatnio grałem, prócz tej rozmowy z Zigosem (spodobała mi ta misja, bo przecież była mowa o czymś nowym, tak więc nie trudno było zapamiętać dialog z Zigosem i misję w dzienniku). Jestem przekonany, że misję otrzymałem, a utwierdza mnie w tym przekonaniu dopisek w misji Artefakty Starożytności, gdzie pisze "Beliar wysłuchał moją modlitwę" (czy coś w ten deseń ;) ) Niestety nie pamiętam co się działo dalej i czy nie zapomniałem czegoś co było kluczowe w moim problemie... Jednak dziwi mnie fakt, że misja od tak mi zniknęła... Widzę, 4 fakty potwierdzające iż przyjąłem tą misję, które już wcześniej wymieniłem: dopisek w misji Artefakty Starożytności, brak możliwości ponownego wezwania Zigosa (nie mówiłem wcześniej o tym, ale skurczybyk też mi zniknął... -.- ), mam w plecaku amulet Zigosa no i sam Fellangor (pod postacią Fellana) stoi tam gdzie ma stać... Dlaczego więc misja mi wyparowała?
Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś znający odpowiedź na moje pytanie :) W przeciwnym razie będę musiał przerżnąć się przez armię paladynów, co mi się nie widzi, ze względu na drastyczny spadek karmy u Innosa :)

Edit:
Zapomniałem dodać, że mam dopiero 3 rozdział, bo wydaje mi się to również ważne. Choć dalej nie wyjaśnia to faktu iż misji nie ma...

ejw - 2015-12-27 13:31:06

Orientuje się ktoś, gdzie znaleźć osoby, które uciekły z obozu bandytów po najeździe orków? Konkretnie chodzi o Miguela, ale reszta też się przyda. Szukam, bo nie skończyłam dwóch zadań ;D

Wojciech - 2015-12-27 16:17:55

W GD poszukaj, ale miejsca ci nie podam xD

Pawlak . - 2015-12-30 15:15:29

ejw napisał:

Orientuje się ktoś, gdzie znaleźć osoby, które uciekły z obozu bandytów po najeździe orków? Konkretnie chodzi o Miguela, ale reszta też się przyda. Szukam, bo nie skończyłam dwóch zadań ;D

Thorus Fisk Miguel Snaf i Scatty po najeździe orków są w jaskini z cieniostworem za plażą piratów

corleone1980 - 2016-01-12 12:19:54

Witam. Szybkie pytanko mam rozdział 3 i chciałbym wytłuc trochę obozu bandytów ale nie wiem kogo poza Fiskiem lepiej nie zabijać (tzn kto przeżyję rozdział IV ?)

Cooba - 2016-01-15 09:50:21

Thorus Fisk Miguel Snaf i Scatty

konny12 - 2016-02-06 11:02:31

Witam, mam problem z misją do Franco mianowicie z tą kamienną tabliczką, jestem w domu uzdrowicieli ale nie ma tam tej tabliczki jest kamienna skrzynka na środku ale potrzebny jest jakiś klucz, jeśli jest w tej skrzynii gdzie moge znaleźć ten klucz.

Bezimienne D - 2016-02-06 13:18:30

Klucz jest w kamiennym strażniku, który zaatakował cię jak tylko wszedłeś do budynku.

AmphiaPl - 2016-02-16 16:15:13

Cześć wszystkim. Jestem tu nowa i już mam problem. Nie mogę sobie poradzić z zadaniem Artefakt Starożytności. Mam już amulet i idąc za radą Xardasa modlę się przy ołtarzu Beliara. Wszystko jest ładnie, pięknie. I pojawia się mój problem. Oddaję Beliarowi amulet opcją 'Poproś o MU'. Nic się nie dzieje. Odchodzę od ołtarza, nie mam amuletu, a w zamian za to zostaję zaatakowana przez sługi arcydemona. Możecie mi podpowiedzieć co robię nie tak? Mam zapisaną grę zanim oddaję amulet. I robię tak jak opisałam. Po prostu utknęłam w miejscu, a ponowny upload nic nie daje. Nie wiem co mogłabym jeszcze zrobić, a chcę wreszcie się ruszyć do GD i zrobić nie tylko Ulu-Mulu, ale też iść po Uriziela. Z góry dzięki ;). Ach, zapomniałam napomnieć, że jestem Magiem Ognia, i że wcześniej zrobiłam Krzyż Żywiołów.

Pawlak . - 2016-02-17 21:36:49

No właśnie jesteś Magiem Ognia, to już masz minusy u Beliara i to spore . O ile pamiętam Mag Ognia na zdobycie Morra ma od 1% do 5%
Musisz po prostu próbować aż Ci się uda ;d No i też nie wiem czy karma ma jakiekolwiek znaczenie

AmphiaPl - 2016-02-18 17:56:30

SheerGhar napisał:

No właśnie jesteś Magiem Ognia, to już masz minusy u Beliara i to spore . O ile pamiętam Mag Ognia na zdobycie Morra ma od 1% do 5%
Musisz po prostu próbować aż Ci się uda ;d No i też nie wiem czy karma ma jakiekolwiek znaczenie

Zastanawiam się czy jak zaatakuję demona z Krzyża Żywiołów, czy to nie będzie wystarczające. Bo już powoli nie mam siły do tego zadania XD. Co Ty o tym myślisz SheerGhar?

Pawlak . - 2016-02-18 23:41:40

AmphiaPl napisał:

SheerGhar napisał:

No właśnie jesteś Magiem Ognia, to już masz minusy u Beliara i to spore . O ile pamiętam Mag Ognia na zdobycie Morra ma od 1% do 5%
Musisz po prostu próbować aż Ci się uda ;d No i też nie wiem czy karma ma jakiekolwiek znaczenie

Zastanawiam się czy jak zaatakuję demona z Krzyża Żywiołów, czy to nie będzie wystarczające. Bo już powoli nie mam siły do tego zadania XD. Co Ty o tym myślisz SheerGhar?

Z krzyża Senyaka zabijesz od razu i moim zdaniem nie jest to opłacalne . Lepiej użyć więzienia dusz i połączyć jego dusze ze szponem, wtedy jest 2x mocniejszy ;d

AmphiaPl - 2016-02-19 14:57:41

No dobra, to będę próbować do skutku

Napisałam to 19.02

(...) - Czyli 70 prób później

Wtedy pisałam, że będę próbować. I tak rzeczywiście było. Powoli dostawałam szału ale wreszcie się udało. Pod koniec miesiąca co prawda ale jednak. Moje trudy zostały wynagrodzone. Nareszcie się udało! Mag ognia z karmą Beliara -40 dostał MU! Teraz podpowiedzcie jak mam krok po kroku skończyć to zadanie żeby nic nie schrzanić. Na razie jeszcze nic nie robiłam

amigodiamantes - 2016-03-01 00:40:09

jak masz mu to co tu do schrzanienia? przywołujesz demona, używasz na nim MU, pakujesz 3 bełty dozownika w słabiznę i seynak śpi, nieważne jaki poziom trudności. Bez dozownika to złapać duszę seynaka ciężko, chyba że dopiero w 5 rozdziale jak 6 krąg wpadnie, wtedy już nie powinno być najmniejszego problemu...Jednak ja wątek demona zwykle w 3 rozdziale robiłem, zaraz bo wyjściu z doliny cieni i 10 bełtami do dozownika pod pachą. Duszę do beliara  i możesz sobie łapać już do MU duszyczki na hp i exp:)

runę krzyż żywiołów polecam wykorzystać na jakimś ważnym panie cienia (jeśli patch 1.3.1 lub 1.3.2, tutaj PC bardzo mocni), lub wzglęnie na kamiennym smoku (alzagora łatwo mieczem przy pomocy ognistego golema rozwalić, ognistego podobnie bo golemy przy tych smokach to nieśmiertelne tanki. bagienny to ekipa z najemnego dżipa, a lodowego jako mag ognia powinnaś poskładać łatwo) lub zachować na tego nieumarłego, choć prawdę powiedziawszy gdy ma się 2 ścieżkę opiekunów i wybrało się ciemność/kamień to smok schodzi banalnie łatwo krzykiem/falą śmierci/wirem

Pawlak . - 2016-03-01 02:39:22

Łap duszę i pakuj postać ^^ Trochę męczące to tak po jednej ;d dobrze że w wersji 2.0 zmienili to na fale xd

AmphiaPl - 2016-03-01 13:25:33

Amigodiamentes, nie byłam jeszcze w Dolinie Cieni, nie mam więc Dozownika. Nie pytajcie jak ja się uchowałam ^^'. Ale okej, teraz czy dobrze rozumiem. Używam rogu, przywołuję demona, używam MU i oddaję duszę Beliarowi, czy tak? Bo z moją ujemną karmą Beliara raczej nie mam co liczyć na połączenie duszy ze Szponem?

Pawlak . - 2016-03-01 15:12:17

AmphiaPl napisał:

Używam rogu, przywołuję demona, używam MU i oddaję duszę Beliarowi, czy tak?

Tak .
Co do karmy to nie jestem pewny czy ma ona tak znaczące działanie akurat przy tym, będziesz musiała sprawdzić ;d

AmphiaPl - 2016-03-01 16:14:18

Śliczne dzięki. Przy okazji zapytam. Nie ma orkowej galery w okolicach Khorinis? Bo wg mapy orków powinna być, płynę tam i zastaję jedynie wodę XD

Pawlak . - 2016-03-01 17:37:45

Orkowy Galeon jest tylko w Górniczej Dolinie za palisadą

AmphiaPl - 2016-03-01 18:59:28

A tamten już dawno rozwaliłam jak tylko dostałam zadanie od paladynów

Pawlak . - 2016-03-01 20:01:48

No to wiecej nie ma ; d

AmphiaPl - 2016-03-01 20:36:24

Od razu zapytam. Róg nie działa XD. Co dalej?

Pawlak . - 2016-03-02 01:10:04

Jaki Ci róg nie działa ? ;d Do przyzwania senyaka ?

AmphiaPl - 2016-03-02 14:48:34

No tak. Dmucham w ten róg i cholerstwo nie działa. Ja to mam pecha do wszystkiego

Pawlak . - 2016-03-02 16:08:05

Naciśnij ctrl i przytrzymaj W do końca . Musi zadziałać

AmphiaPl - 2016-03-02 16:14:13

SheerGhar napisał:

Naciśnij ctrl i przytrzymaj W do końca . Musi zadziałać

Nie próbowałam w ten sposób. Dziękuję za podpowiedź


SheerGhar jesteś moim Guru z bractwa Śniącego! Zadanie wykonane ^^. I tak jak przypuszczałam. Nie mogłam umieścić duszy w Szponie. Karma -53 u Beliara, tak więc oddałam ją bogowi w zamian za premię do siły i doświadczenie

Pawlak . - 2016-03-02 23:15:47

Mogłaś popróbować kilka razy, może by w końcu przyjął ;d Albo pozabijać kilku farmerów i wieśniaków, ale wtedy u Innosa by spadło, a nie wiem czy na dalszych etapach gry będzie ona potrzebna Magowi Ognia (nigdy nim nie grałem) ;d Ale raczej tak, wiem że paladynowi do konserwacji miecza to i Magowi Ognia zapewne też do czegoś ;d

AmphiaPl - 2016-03-03 13:12:09

Nie ma już takiej potrzeby, ale dziękuję za pomoc. W razie potrzeby będę prosić o pomoc także przy innych zadaniach

www.freesamples.pun.pl www.shinnobiword.pun.pl www.powinnoscasg.pun.pl www.zakonrycerzysolamnijski.pun.pl www.masbleach.pun.pl