TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


  • Index
  •  » Archiwum
  •  » Gothic 2 nk + The REturning - problem c.d ;-;

#1 2014-05-03 08:10:02

 Wojciech

Mod-Team

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 313
Punktów :   25 
WWW

Gothic 2 nk + The REturning - problem c.d ;-;

Witam. Jak już wspominałem nie gram w Returninga gdyż nie działa mi w ogóle instalator. Pojawia się błąd o treści (nie jestem w stanie dać SS, więc myślę, że to wystarczy):

Błąd numer: 0x80040707
Opis - puste pole

Pojawia się dwukrotnie, potem odpala się instalator. Ale nie mam żadnej umowy licencyjnej, wskazuje mu miejsce instalacji Gothica i wyskakuje błąd konfiguracji.

Dodam, iż parę dni wcześniej miałem 32 bitowy system operacyjny i gra się instalowała na lajcie, a gdy przeszedłem na 64 to już są problemy. Dodam, iż Gothic 1 wraz z modem MT działają bez zarzutu.
Póki co nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie w Internetach, więc jeśli ktoś wie, niech napiszę.

Sprzęt:

Procesor: AMD Athlon(tm) II X3 450 Processor - taki sam mialem wczesniej.
RAM: 4gb
Win 7 HP 64 bit
Karta graficzna:  GeForce GTX 650 TI

Wymieniałem tylko kartę graficzną i system na 64 bitowy, teraz nie chcę się w ogóle odpalić, pomysły proszę pisać pod spodem, dziękuję. :d


#1 - Mam najnowszego Directa x11 oraz najnowsze sterowniki do karty graficznej.

Ostatnio edytowany przez .Sunwell (2014-05-03 08:12:30)


http://i58.tinypic.com/oarztf.jpg

Offline

 

#2 2014-05-03 14:07:48

Pietrucha11

Myśliwy

Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 74
Punktów :   

Re: Gothic 2 nk + The REturning - problem c.d ;-;

Ja miałem problemy z instalatorem tylko wtedy gdy przerywałem instalację i znowu włączałem instalatora i wtedy jakiś błąd mi wychodził i wystarczyło zresetować kompa ale tego na pewno używałeś

Offline

 
  • Index
  •  » Archiwum
  •  » Gothic 2 nk + The REturning - problem c.d ;-;

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.muprohibitionservers.pun.pl www.samochud-fan.pun.pl www.narutoforshinobi.pun.pl www.obrona-przed-czarna-magia.pun.pl www.moh.pun.pl