TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2014-06-08 22:34:29

 Bezio3

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-11-03
Posty: 4
Punktów :   

Wielki problem z Ulu-Mulu.

Witam, jak widać po nazwie wątku mam problem z Ulu-Mulu.
Mianowicie podczas zadania z kradzieżą statuetki z Cmentarzyska Orków uciekłem od orków ożywieńców na górze. (Tam gdzie był ten amulet, pierścień i grachtnakk) Jednak oni spadli na dół tam gdzie był ten szaman ożywieniec, jak do nich podszedłem z założonym Ulu-Mulu zaatakowali mnie wszyscy orkowie, nieumarli i zwykli. Zabiłem ich wszystkich deszczem ognia i gromem, zgarnąłem statuetke na sprincie i uciekłem do zamku.Problem w tym że w zamku zorientowałem sie że nie mam Ulu-Mulu, więc przyzwałem sobie je cheatem. Zacząłem robić następne zadania opiekunów i nie zakładałem tego Ulu-Mulu.Teraz mam już czwarty rozdział, robie ostatnie zadanie od opiekunów wody , orkowie mnie atakują przez co nie moge go zrobić...

Czytałem że w siódmym rozdziale jakiś ork daje nam amulet dzieki czemu nas orkowie nie będą atakować.
Poprosze o kod na amulet lub save z siódmego rozdziału albo jakąś inną solucje.

Ostatnio edytowany przez Bezio3 (2014-06-09 15:48:55)

Offline

 

#2 2014-06-10 17:52:14

Jao

Myśliwy

Zarejestrowany: 2013-08-07
Posty: 87
Punktów :   

Re: Wielki problem z Ulu-Mulu.

Nie wiem skąd to info o amulecie, ale ja o nim w życiu nie słyszałem. A co do problemu... Jak zabijesz jakiegoś orka nosząc Ulu-Mulu (nawet czarem lub inną bronią) ono ci zniknie ale ponowne przyzwanie kodem powinno załatwić sprawę. Może po prostu znowu ci znikło. W razie czego mógłbyś zabić Ur-Thralla i zabrać jego totem. Niestety nie pamiętam kodu na niego.

Offline

 

#3 2014-06-10 18:35:44

 Bezio3

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-11-03
Posty: 4
Punktów :   

Re: Wielki problem z Ulu-Mulu.

Przywołane Ulu-Mulu nie działa. :C
Gdybyś miał save'a z 7 rozdziału, to podeślij. Będe wdzięczny.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.majowie.pun.pl www.wszif.pun.pl www.nidapinczow.pun.pl www.naszaf.pun.pl www.rayman.pun.pl