TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2014-06-11 21:53:36

GothicIII

Włóczęga

Zarejestrowany: 2014-06-06
Posty: 22
Punktów :   

Gildia myśliwych! Problem z zadaniem!

Chodzi o zadania Najlepszy łowca!! mianowicie mam poparcie wszystkich mysliwych oprócz dragomira i raffa i falk mi mówi że to wciąż za mało by go wyzwać na pojedynek!! niewiem czy to patch 1.2 coś pozmieniał czy jakiś bug bo poprzednim razem jak przechodziłem returninga to bez poparcia dragomira i raffa udało mi się wyzwać falka( zabicie slokersa ). Wcześniej zostałem mistrzem gildii mysliwych w 2 rozdziale:) a teraz by zdobyć poparcie u raffy to musze dopiero po dolinie cieni w 4 rozdziale? u dragomira nie zamierzam podnosić kuszy!
Przypominam że mam poparcie Nixa, alfreda, gaana, groma, nichlasa i Barema brakuje mi tylko poparcia Raffa i Dragomira ale poprzednim razem jak przechodzięłm to bez poparcia tych dwóch i tak dostałem od falka zadania ze slokersem a teraz mam ten sam etap i falk mówi mi że jeszcze za mało by go wyzwać?
Niewiem o co chodzi? jak wiecie to napiszcie może coś pominołem?

o choler:) dobra już wiem co pominołęm zapomniałem o grimbaldzie?? musze się do niego udać aby mnie poparł bo zapomniałem o nim:)

Ostatnio edytowany przez GothicIII (2014-06-12 12:46:58)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonthegame.pun.pl www.immn.pun.pl www.polacypisces.pun.pl www.cs-frag.pun.pl www.filmy3gp.pun.pl