TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2014-10-14 21:50:57

 VanDerDecken

Myśliwy

Call me!
Skąd: Wysokie Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-09-19
Posty: 65
Punktów :   

Górnicza dolina a statystyki

Siemka. Mam kilka pytań odnośnie górniczej doliny, dodam jeszcze że mam obecnie 90 siły z biżuterią i 61% broni jednoręcznej.
1.na jakich statach warto się tam wybrać wojownikiem? (hp, siła, umiejętności)
2. Gdzie expić?
3. Czy warto wybijać wszystkich orków wokół zamku w 2 rozdziale?
4. Jakie umiejętności mi się tam przydadzą oprócz zbierania serc? (np. skradanie, kradzież kieszonkowa)
5. Czy opłaca mi się zakosić miecz z legowiska ognistego smoka? (120 siły 200 obrażeń)
6. Jakieś tricki o których warto wiedzieć?
Przechodzę returna już 3 raz, ale nadal cała górnicza dolina i jej wybijanie to dla mnie męka xD

Ostatnio edytowany przez VanDerDecken (2014-10-14 21:51:48)

Offline

 

#2 2014-10-15 17:16:07

xC4NNABISx

Włóczęga

Zarejestrowany: 2014-09-19
Posty: 25
Punktów :   

Re: Górnicza dolina a statystyki

Ja strażnikiem swiatynnym w 10minut na samym początku czwartego rozdziału rozjebał orków wokół zamku, w 2rozdziale miałem zgube azgalora ( 130siły 200dmg) potem uriziel ( 200siły 300dmg ) nie wiem co ty masz za broń xD W 4 rozdziale w górniczej dolinie miałem 30zręcznosci, brak skradania i brak kradzieży kieszonkowej, to później się nauczyłem jak chciałem isc do wyspy etlu. Gdzie expić ?XD ja w 4 rozdziale mialem 140pkt i nie wiedziałem na co wydać, kasy też sporo było, zanim do górniczej doliny doszedłem to rozjebałem cały jarkhendar, khorinis i doline cieni 0 itemów 0 potworów 0 misji może tak zrób.

Ostatnio edytowany przez xC4NNABISx (2014-10-15 17:19:29)

Offline

 

#3 2014-10-26 20:57:46

amigodiamantes

Wojownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 177
Punktów :   14 

Re: Górnicza dolina a statystyki

author napisał:

1.na jakich statach warto się tam wybrać wojownikiem? (hp, siła, umiejętności)

to zależy od poziomu gry jaki obrałeś i twojego skilla, czy potrafisz dobrze się bic:) niektórzy z 40% 1h i 80 siły mogą wymiatać lepiej od 60% i 100 siły. Wszystko zależy czy lubisz iść ,,na hurra" na wrogów i czy potrafisz grać mądrze podczas walki z wieloma przeciwnikami. Poziomu gry omawiać chyba nie trzeba:D

generalnie sprawa jest prosta: niezależnie od trudności i statów,  jak dajesz sobie radę z 3 wargami jednocześnie to gd powinna być bajką. Jak tylko 2 jednocześnie potrafisz załatwić na spinie to będzie trzeba uważać, ale się da. Gdy możliwa jest walka tylko 1 vs 1  to będzie bardzo ciężko i gd przejdziesz ale tylko z dużą dozą ogarnięcia. Jak z wargiem nie masz szans to nawet nie ma co się wybierać. Swoje możliwości z wargami można sprawdzić w lasach przy farmie akila:)

author napisał:

2. Gdzie expić?

świetną opcją na exp jest dolina cieni. możesz sobie nie dawać rady z jaszczuroczłekami, nieistone, można im uciekać ale szkielety łatwo można rozwalić mając srebrny nordmarski miecz (nieistotne że 10% dwuręcznej posiadasz). Broń ta jest u kerola, więc w 2 rozdziale jak do gd idziemy koniecznie trzeba mieć już 3 zad. opiekunów.
9
do kerola (stara wieża mgieł) i do doliny cieni(przejście przez miasto orków, tam gdzie w g1 z diego trolla się rozwala) jest możliwe tylko przy posiadaniu ulu-mulu  (no chyba że ktoś nagina na kodach).
aby posiąść ulumulu trzeba: podejść pod wejście świątyni śniącego (po drodze parę orków - potrzebne jakieś 2 zwoje przemian), następnie wrócić do khorinis, pogadać z xardasem, wrócić do gd. W ogolicach starej wieży xardasa na wzniesieniu będzie ur-shak (u podnóża kilka ognistych jaszczurów, trzeba ominąć) który wysyła do orka imieniem tarrok który po tej rozmowie pojawia się na wzniesieniu koło chaty kawalorna, kierunek do bagiennego smoka na wzniesieniu z wieżą).

author napisał:

3. Czy warto wybijać wszystkich orków wokół zamku w 2 rozdziale?

Jak dasz radę to pewnie:) ale myślę że to możliwe tylko chyba na poziomie łatwym i trzeba bardzo uważać.

author napisał:

4. Jakie umiejętności mi się tam przydadzą oprócz zbierania serc? (np. skradanie, kradzież kieszonkowa)

Polecam wszystkie umiejętności myśliwych. Z samych zębaczy i smoczych zębaczy jest kupa szmalu (a te są słabsze niż wargi).
kradzież kieszonkowa - bez kodów na zręcznosć w 2 rozdziale i tak nie ma opcji okraść persivala więc raczej się nie przyda...
otwieranie zamków - koniecznie. Weź też spory zapas wytrychów, ze 100 sztuk przynajmniej jak zamierzasz wybierać się np do doliny cieni. dużo kuferków i trudniejsze kombinacje a nie da się tam od nikogo kupić

author napisał:

5. Czy opłaca mi się zakosić miecz z legowiska ognistego smoka? (120 siły 200 obrażeń)

nie wiem gdzie się naczytałeś o 200 obrażeń, na mojej wersji tam było coś koło 160 albo 180. Lepsza opcja to miecz demonów w zatopionej wieży xardasa (195 dmg) to najlepszy miecz w grze (do 7 rozdziału gdzie jest gniew stwórcy)

author napisał:

6. Jakieś tricki o których warto wiedzieć?

jak mówiłem - miecz nordmarski u kerola, oparty o kufer:) możesz mieć tragicznie złe staty ale z nim jest możliwość nabić exp na szkieletach. Ma tylko 140 dmg ale więcej robił szkieletom (przy 10% 2h) niż ten jednoręczny 190 i 65%jednoręcznej.

co do orków - dobrze jest się z nimi bić tak: cofasz się kilka kroków, szybki cios lewo-przód-prawo i znowu wycofujesz (kombinacja lewo-przód prawo jest najszybsza a poza tym twoja postać nie idzie do przodu tylko stoi w miejscu więc trudniej orkom cię okrążyć niż gdybyś zrobił składankę 3 siosów w przód. 3 ciosy na bok są z drugiej strony zbyt wolne).

kolejny ,,trick" - pas siły (+10). Lepiej posiadać pas siły i dzięki niemu mieć o poziom lepiej przekutą zbroję niż mieć pas ochrony 10 przed bronią. czemu? bo obrony w sumie tak czy tak będzie tyle samo, a 10 pkt siły więcej w ataku to już coś jest:)

gdy gramy na trudnym albo na rzeźniku, TRZEBA mieć przynajmniej 8 zwojów przemiany, inaczej ciężko.

Ostatnio edytowany przez amigodiamantes (2014-10-26 21:01:51)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-frag.pun.pl www.pokemonthegame.pun.pl www.fpus.pun.pl www.polacypisces.pun.pl www.filmy3gp.pun.pl