TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-10-27 10:55:06

Rhoddgar

Początkujący

Zarejestrowany: 2014-10-27
Posty: 4
Punktów :   

Znikający smoczy korzeń.

Witam, nie zauważyłem nigdzie podobnego wątku a nie znam rosyjskiego, więc pytam tutaj. Zamierzam wstąpić na czeladnika do Constantina, jednak jedyne, czego mi brakuje to jeden smoczy korzeń. Nigdzie nie mogę go znaleźć - jeden, który powinien się aktywować po zagadaniu do Zurisa zniknął (nie ma go), a tego, który powinien leżeć u Xardasa nie było w ogóle. Spędziłęm już chyba 2h szukając jednej rośliny. Wiem, że teoretycznie jeden powinien leżeć obok latarni Jacka, ale jestem jeszcze za słaby żeby się tam dostać (nawet dzik ma mnie na dwa hity, a co dopiero bandyci). W związku z tym mam pytanie - to mój bug gry, czy w returning rozmieszczenia roślinek celowo są pozmieniane? A jeżeli błąd, to czy mogę naprawić go nie tracąc sejwów? Trochę bez sensu, żeby stracić dwie potężne roślinki juz na starcie. To całkowicie blokuje rozwój mojej postaci. Pomocy!

Z góry dzięki za odpowiedź.

EDIT: Ok, udało mi się na partyzanta zebrać jeden zza latarni Jacka, ale to nie rozwiązuje problemu znikających smoczych korzeni. Jakieś sugestie?

Ostatnio edytowany przez Rhoddgar (2014-10-27 11:18:44)

Offline

 

#2 2014-10-30 10:36:14

amigodiamantes

Wojownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 177
Punktów :   14 

Re: Znikający smoczy korzeń.

jak pamiętam ten smoczy korzeń z bramy północnej jest przeniesiony istotnie. nie ma go zaraz po skręcie w lewo jak się z miasta wychodzi, trzeba iśc parę kroków do przodu (aż czółkiem o ścianę skalną zawadzisz) i wtedy skręć w lewo jakieś 10 kroków. na pniaku powinna być jedna sztuka (od strony ściany właśnie).

jeżeli nie będzie sugeruję udać się jednak na wieżę jacka, przed dzikiem zażyć zębate ziele, podprowadzić dzika pod bandytów niech się nim zajmą a samemu wziąć smoczy korzeń

Offline

 

#3 2014-11-19 16:06:34

Rhoddgar

Początkujący

Zarejestrowany: 2014-10-27
Posty: 4
Punktów :   

Re: Znikający smoczy korzeń.

Ok, jestem już w trzecim rozdziale - to nie bug, rozmieszczenie roślinek jest po prostu praktycznie wszędzie pozmieniane. W returningu zostały usunięte wszystkie "mocne" roślinki z miejsc, w których są łatwe do zebrania a zostawione tam, gdzie trzeba się napocić żeby je zdobyć (np. w jaskiniach, strzeżone przez jakieś potwory itp.) Problem rozwiązany.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pggdamibm.pun.pl www.komputerdlazielonych.pun.pl www.narutoshippuuden99.pun.pl www.dbstory.pun.pl www.metin2prywatnie.pun.pl