TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


  • Index
  •  » Archiwum
  •  » Tabliczki siły / walka bronią jedno i gdzie znajdę amulet/pas siły

#1 2014-12-24 22:37:11

Amad100

Początkujący

Zarejestrowany: 2014-12-24
Posty: 2
Punktów :   

Tabliczki siły / walka bronią jedno i gdzie znajdę amulet/pas siły

Witam! tydzień temu zainstalowałem sobie modyfikację Returning i do tej pory sobie w niego gram. Problem polega na tym, że nie mogę znaleźć tabliczek siły / walka bronią jednoręczna, gdyż w tej modyfikacji zostały inaczej rozmieszczone. Przydałby się też jakiś amulet, bądź też pas, który doda mi trochę siły, lub też eliksir siły.
Pytanie oczywiście brzmi, gdzie ja mogę znaleźć takie przedmioty w Khorinis.

Offline

 

#2 2015-01-01 18:30:22

tadeusz986

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-01-01
Posty: 4
Punktów :   

Re: Tabliczki siły / walka bronią jedno i gdzie znajdę amulet/pas siły

Kamienne tabliczki nie należy używać na początku gry gdy koszt uzyskania jednej z cech ( w tym przypadku siły) w punktach nauki nie jest duży. Do tego aby korzystać z kamiennych tabliczek trzeba znać język budowniczych.
Jeśli chcesz grać wojownikiem to zostań czeladnikiem u Harada, dzięki temu oprócz umiejętności kowalstwa  dostaniesz premie + 2 do siły.
Jedz jabłka - 20 szt. daje + 1 do siły.
Odzyskaj 3 kamienne tabliczki dla kupca Erola a dostaniesz kolejny punkt siły. Można też (po wykonaniu opisanego wcześniej zadania)  kupić u niego amulet siły +10 do siły.
Kolejnym bonusem jest pierścień leżący między drzewami nad jaskinią z teleportem obok Khorinis. Wschodnia brama , jedziemy drogą w prawo w stronę farmy Akila. Przed zakrętem po lewej stronie nieco wyzej od poziomu drogi jest jaskinia a nad nią pierścień.

Offline

 

#3 2015-01-02 08:41:12

avetz

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-01-01
Posty: 7
Punktów :   

Re: Tabliczki siły / walka bronią jedno i gdzie znajdę amulet/pas siły

Amad100
Heja w skrócie powiem tak:
Amulet siły jest w skrzyni Gildia złodziei +10
Pas siły gildia złodziei musisz kupić zamiane w chrząszcza od zurisa i przejść kanałem pod krata

mój patent na siłę to tak uczę sie do 19 gdyż a potem uczę się 5 pkt naraz i mam 24 takie coś a dziala gram na super Hard i u nie od 20 ptk siły koleje 5 kosztuje juz 10 pkt nauki tym mykiem zaoszczędziłem 8 pkt nauki.
Tak samo z mana robie jak chciałem zostać nekromanta to uczyłem się do 49 aby walnąć do 54 czeladnik Constantino i miałem juz 64 potem trochę wysiłku i da sie uzyskac 100 many z amuletami itd za 40 pkt nauki ;D aby zostać necro
p.s nie wiem na jakim poziomie trudności grasz oraz kim chcesz zostac ale polecam nie zależnie od obozu dojechac siłe do 60 w miare szybko mykiem.
19 + nauka 5pkt
59+ nauka 5pkt
daje oszczędnośc w pkt nauki sporą
Dlaczego tyle siły szybko? Ponieważ z amuletem i pasem bedziesz miał 75 i smiało od 2 rozdziału mozna nośic pancerz z pełzacza.
Zobacz też mój post w poradnikach odnośnie kamiennych tabliczek. wiem ze niby trzeba kody używac  ale zawsze mozesz zobaczyc gdzie co jest i samemu dojśc. Ja mam durny charakter i jestem perfekcjonistą jak chodzi o rpg muszę mieć wszystko max ;D dlatego jestem w 2 rozdziale i zrobiłęm prawie wszystkie zadania i  zaglądam wszędzie gdzie daje rade mam prawie 34 godzin gry.

http://www.thereturning.pun.pl/viewtopic.php?id=248

Offline

 

#4 2015-01-05 21:41:40

amigodiamantes

Wojownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 177
Punktów :   14 

Re: Tabliczki siły / walka bronią jedno i gdzie znajdę amulet/pas siły

tabliczki siły to najwcześniej w jankendarze dopiero jak kojarzę - nie wiem czy pewniaczek ale coś mi świta że jedna chyba w domu strażników umarłych (albo niedaleko niej, w okolicach tam gdzie magiczny łuk są 2 kuferki. Jeden posiada tabliczkę jednoręcznej 1 poziom bodajże a drogi siły, jeżeli siły nie było w domu strażników umarłych)
Jedna tablica siły jest w którymś kuferku  koło domu wojowników.
Tablica jednoręcznej bodajże 2 poziom jest po drodze do kruka, tam gdzie jest duch rademesa (ciało bandyty)
wydaje mi się też że tablica siły 3 poziom znajduje się również w kuferku w świątyni kruka, dokładniej - tam gdzie w pewnym momencie jest możliwość drogi prosto (do kruka) a w lewo i w prawo są takie sale gdzie w każdej jest po 6 strażników świątyni adanosa. W którymś kuferku jest 2 albo 3 tablice, w tym jedna do siły.
Oczywiście niektóre kuferki mogą byc zamknięte więc bez otwierania zamków nie ma co się tam wybierać:)

co do eliksirów siły - nauka kosztuje 20 lp, w khorinis można znaleźć i wydropić z bossów goblinów w sumie 11 smoczych korzeni. znajdź szczawie królewskie (tych jest więcej) i juz będzie kolejne 33 siły.

tak jak tadeusz mówi - czeladnik harada 2 siła, erol 1 siła, jabłka 1 siła za 20 sztuk, jest też jeszcze zupa z mięs żłówii które gotuje edda, chyba 5 zup na 1 siłę (w sumie z khorinis jest 4 pkt siły z żółwii), ewentualnie gulasze thekli, każdy też 1 do siły.
pas, pierścionek i amulet i jest już dobrze:) z samych bonusów jak widać do jankendaru można wpaść z +50-60 siły oprócz tego co wydaliśmy na nią lp. A w jankendarze dochodzą bonusy z tabliczek, ze 12 siły to raczej na pewno:)

a, i co do jednoręcznej - polecam zachomikować sobie pierścień Morgana przynajmniej do 4 rozdziału, 10% poprawy jednoręcznej to całkiem sporo (jankendar,  jaskinia z Angusem i Hankiem)

Oczywiście też Luthero ma książkę za 5k co poprawia trochę broń jednoręczną:)

Ostatnio edytowany przez amigodiamantes (2015-01-05 21:44:33)

Offline

 

#5 2015-01-06 20:49:12

tadeusz986

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-01-01
Posty: 4
Punktów :   

Re: Tabliczki siły / walka bronią jedno i gdzie znajdę amulet/pas siły

Na wzgórzu - idąc drogą w stronę latarni morskiej na samej górze skręcamy w prawo (nie w drogę) tylko wcześniej, później idziemy prosto i natrafiamy na myśliwego Nicolasa chyba tak się nazywa - ten co może nas nauczyć produkcji strzał) .  w trakcie rozmowy z nim dostajemy specjalne smażone mięso wg jego przepisu które po zjedzeniu daje nam +1 do siły.

Offline

 
  • Index
  •  » Archiwum
  •  » Tabliczki siły / walka bronią jedno i gdzie znajdę amulet/pas siły

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pomoc-psychologiczna.pun.pl www.utpdul.pun.pl www.logistykaw.pun.pl www.wzlsrp.pun.pl www.minesite.pun.pl