TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2015-04-01 14:50:58

belciu

Początkujący

Zarejestrowany: 2014-11-02
Posty: 4
Punktów :   

kilka pytan i ciekawostka dla was :D

a więc pytania:

1-czy jest możliwość wbicia n.p broń jednoręczna na ponad 100% ? a jeżeli da sie tak zrobic to czy się to opłaca
2-jaki jest was najlepszy pracodawca ? (kowal harad, bosper, czy alchemik constantino) ja gram palladynem głównie specjalizuje sie w broni jednorecznej potem łuk i (zrecznosc) i troche mana wiec wydaje mi sie ze najlepszy wybór to constantino
3-w mojej wersji returninga niektórzy "rycerze" zamiast mieczy mają zwykłe pałki bo brakuje im siły żeby je uniesc czy to sie zmieni wraz z postepem w grze ?
4-czy jest możliwość przyłączyć sie jednoczesnie do gildi kupców i myśliwych ? jezeli nie to która jest lepsza ?


okey a teraz ciekawostka zapewne wszyscy ją znacie ale gdy szukalem o tym w internecie to nie mogłem nic znalesc a więc: jak wbijacie n.p siłe i w pewnym momencie dajmy na to przy 40pkt koszt 1 pkt sily wynosi 2 pkt nauki jeżeli w takim wypadku wbijemy do 39 a potem walniemy piątke  to zaoszczedzimy 4 pkt nauki

Ostatnio edytowany przez belciu (2015-04-01 14:53:45)

Offline

 

#2 2015-04-10 16:53:45

amigodiamantes

Wojownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 177
Punktów :   14 

Re: kilka pytan i ciekawostka dla was :D

1.
jest możliwosc ale nic to nie daje oprócz straty lp (na v1). dlatego warto podszkolić sie jak najszybciej do ok 60% a potem wszystkie tabliczki i książki użyć. Da sie z tego wyciągnąć w sumie po 30-35% na pewno jak ktos dobrze szukał. reszta (do 100%) sama wpadnie po drodze, np jak mamy 95% jednoręcznej to wybijamy orków dookoła zamku i ze 2% nam to podniesie.

2.
ja zawsze brałem kowalstwo ale to tak każdy ma swoje gusta.

3.
nie mam pojęcia;/ w ogóle dziwna sprawa, u mnie paladyn każdy 160-240 siły ma:) nawet na obronie 400+ jak 3 dopadnie jednocześnie to jest średnio

4.
jest możliwość przyłączenia sie jednocześnie zarówno kupców i myśliwych, jak i morderców:) ale tę ostatnią polecałbym tak najwcześniej w 5 rozdziale, bo jak za bardzo z misjami morderców przyciśniemy to przestajemy być złodziejem i jest brak możliwości sprzedaży świecidełek harvolowi... a z tego niezły hajs, szczególnie po jankendarze (wyniosłem stamtąd gratów za 12k złota) i ubiciu smoków (prawie 20k w sumie)

Ostatnio edytowany przez amigodiamantes (2015-04-10 16:55:08)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.strzelnica-lezajsk.pun.pl www.rozpierdalaczeciemnosci.pun.pl www.vgaming.pun.pl www.altergothic.pun.pl www.kmb.pun.pl