TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2015-07-11 11:37:12

WoodsMLG

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-07-11
Posty: 3
Punktów :   

Problem ze sferami

Witam, mam wielki problem z zadaniem Opiekuna Stonnosa "Test Wiary". Mam 5 rozdział, sferę ciemności zabrałem w  2 rozdziale. Teraz, gdy przebiję się przez nieumarłych i zabieram sferę, nie mogę wyjść z kopalni, gdyż na ekranie ładownia wyskakuje crash. Problem w tym, że bez sfery w ekwipunku, mogę wchodzić i wychodzić ile mogę. Nie dotyczy to już wspomnianej strefy ciemności. Nawet, kiedy użyję kodu na nie, to i tak nie mogę opuścić obecnego obszaru.

Zawsze po crashu pokazuje się okno dialogowe Gothica z powodem: Deleting an already deleted CJObject?!

Offline

 

#2 2015-07-19 12:25:54

 VanDerDecken

Myśliwy

Call me!
Skąd: Wysokie Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-09-19
Posty: 65
Punktów :   

Re: Problem ze sferami

A na pewno nie używałe wczeniej kodów? Jeżeli nie, to mozesz (ale pamietaj, cheaty to ostatecznosć) wpisac marvina, wcisnac (chyba klawisz G) i odczytac jaki jest kod na sfere, wyjsc bez niej na zewnątrz i później zespawnować ją poza wieżą i już do niej nie wracać. Ciekawi mnie również jak zdołałes przedrzeć się w 2 rozdziale przez opuszczoną wieze Xardasa w GD... przeciez jak zawijasz sfere to musisz potem walczyc z czarnym demonem (czy jak mu tam), a on jest prawie nie do pokonania przy max 120 siły

Offline

 

#3 2015-07-20 13:21:52

WoodsMLG

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-07-11
Posty: 3
Punktów :   

Re: Problem ze sferami

O ile pamiętam to miałem Betty i dużo szczęścia. A musiałem wszystkich zabić, bo gram w Returninga pierwszy raz, nie ukończywszy G1. Myślałem, że to tutaj po zabiciu tego demona pojawi mi się Kreol

Tak więc wczytywałem grę tyle razy, dopóki nie zabiłem tego demona...

Offline

 

#4 2015-07-27 17:15:27

amigodiamantes

Wojownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 177
Punktów :   14 

Re: Problem ze sferami

demon jest do zabicia spokojnie, akurat te tworki łatwo rozwalić na solo jak jest 1 na 1.
Bardziej ciekawi mnie fakt jak on nieumarłych ubił:) deszcze ognia i gromy za słabe, w zasadzie żaden mass czar nie działa. Ja tam nie chcę nic mówić ja tylko na lodowych falach wszystkich zatrzymywałem, brałem miecz demona i wypad z lokacji na pierścieniu dzika, przecież szkielety w 2 rozdziale to na kilka hitów mnie kładły a tam ich sporo:)
Ale w sumie na łatwym poziomie może da się z nimi walczyć. Na średnim już chyba nie bardzo. Na trudnym żadnych szans nie widzę, nawet znając mechanikę gry. Po prostu nie ogarnie wytrzymałość na tych w zbroi kruka.

kod na mroczną sferę to bodajże po prostu insert itmi_blacksphere
Przywołaj ją po prostu jak już będziesz koło stonnosa, oddaj mu i powinno być okej:)

Ostatnio edytowany przez amigodiamantes (2015-07-27 17:40:50)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.soulwarriors.pun.pl www.dx-klan.pun.pl www.iskrosno.pun.pl www.angelsofdeath65uni.pun.pl www.extreme-klan.pun.pl