TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2015-07-27 15:09:54

amigodiamantes

Wojownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 177
Punktów :   14 

Jankendar - crasche przy teleportach

Witam:)

Chciałem poruszyć znany temat - błędy i wywalanie gry podczas korzystania z teleportów (głównie przy przejściu do złotego smoka)
Oto kilka porad które udało mi się znaleźć i ostatnia którą sam metodą prób i błędów znalazłem:

1. Czasami pomaga zdjęcie zbroi i oręża (upierdliwe, i ciężko udowodnić że faktycznie działa. czasami tak, czasami nie)

2. Konsola - włączona utrudnia teleportowanie się. może faktycznie coś w tym jest.

3. niektóre zbroje w ekwipunku (np przekuta zbroja strażnika kruka, lekka lub średnia. One są cudne, czasami pierdzielone zmieniały u mnie kolory Po wywaleniu z ekwipunku mniej błędów ale występują nadal)

4. Ani jednego crascha nie uświadczyłem przy teleportach odkąd po prostu deaktywowałem muzykę z gry w pliku konfiguracyjnym gothic.ini. Na wszelki wypadek sprawdziłem czy po włączeniu konsoli wszystko jest ok (wiadome o co chodzi, mod doskonały nie jest i czasami trzeba ,,przywołać" np zbroję z pełzaczy bo wilk płytki zabiera, ale zbroi już dać nie chce nawet i po kilkunastu dniach, albo klucz persivala - 50 wczytywań na zręczności nawet 130 i za każdym razem low. A Diega się udaje raz na 4-5, coś nie halo).

Trochę co prawda klimat podupada z tego względu że gothic nam muzycznie gra cały czas pauzą, ale zawsze można się podratować... i pstrykać orki przy akompaniamencie playera odtwarzającego acdc lub bacha...


Crasche podczas zabijania potworów - kiedyś występowały, głównie przy polnych pełzaczach i rzadziej przy zwykłych, ale obecnie dzięki prawdopodobnie patchowi 1.3.1 nie ma już z tym najmniejszego problemu.

Ostatnio edytowany przez amigodiamantes (2015-07-27 15:46:04)

Offline

 

#2 2015-08-30 18:43:06

 VanDerDecken

Myśliwy

Call me!
Skąd: Wysokie Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-09-19
Posty: 65
Punktów :   

Re: Jankendar - crasche przy teleportach

Z tymi teleportami sprawę może też ułatwić wchodzenie w nie bokiem no prznajmniej mi się tak wydaje

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.komputerdlazielonych.pun.pl www.narutoshippuuden99.pun.pl www.xfenix.pun.pl www.pggdamibm.pun.pl www.metin2prywatnie.pun.pl