TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2017-03-13 16:08:37

Czaker

Początkujący

Zarejestrowany: 2017-03-13
Posty: 1
Punktów :   

O co chodzi.

Witam, postanowiłem aż napisać na tym forum swój problem, poniewaz kompletnie jestem bezradny. Natomiast, właczam przez Gothic Starter reBalance V2.1 PL . I problem wystepuje w taki sposób, iż nie mam przykładowo "zamknietego domu" koło kuźni Carla, wchodziłem Rebalance PL 1.0 wersje chyba jakoś tak - owszem drzwi zamknięte pojawiły sie, ale nikogo w środku nie było. Nie umiem sie z tym uporac, a na ReBalance V2.1 już grałem dzisiaj pare godzin i nie chcę tego stracić. Znacie może powód, rozwiązanie tego problemu? Instalowałem jak na instrukcji - Najpierw Mod, Potem Spolszczenie i Patch (ale nie Thomsona, tylko ten przed Thomsonem ). I takie błędy zaobserwowałem. Prosze o pomoc.

Offline

 

#2 2017-03-16 15:51:46

dudek666

Początkujący

Zarejestrowany: 2017-03-12
Posty: 5
Punktów :   

Re: O co chodzi.

Skopiuj folter z save i przeistaluj grę oraz moda weyuc ponownie save do folderu z grą tak jak było wczeniej i odpal grę pomimo pomoc jak korzystasz win 8/10 to zaistaluj fixa jako pierwszego przed modem a później na forum był temat jak naprawić rodzielczosc pamiętam że się odpala gothic.ini chyba tak się nazywalo wystaczyc poszukać temat jezli nie masz win8/10 to nie musisz fixa istalowac

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.komputerdlazielonych.pun.pl www.metin2prywatnie.pun.pl www.pggdamibm.pun.pl www.dbstory.pun.pl www.narutoshippuuden99.pun.pl