TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2018-07-29 20:36:52

Achaja1994

Początkujący

Zarejestrowany: 2018-07-29
Posty: 1
Punktów :   

Problem z Hasimem.

Mam problem z zadaniem w Lesie Asasynów. chodzi o zadanie Opłata za niewolników, okradłem Hasima z amuletu, i powinienem mu teraz dać do przechowania sakiewkę Naruga. Żeby to zrobić powinienem użyć tekstu "Czego chcesz za swoją pomoc?" wtedy powinniśmy dostać zadanie żeby mu przynieść wino, ale u mnie mówi " Hmmm... Myślę. Że nic." Do tej pory u asasynów zrobiłem wszystkie zadania z wyjątkiem Śmiertelne Polowanie i Nieproszeni goście, ale po ich wykonaniu nic się nie zmienia. Gram paladynem, jestem w 3 rozdziale, skończyłem pustynię Adanosa, nie wiem czy to ważne ale mam 38 retoryki.

Offline

 

#2 2018-07-30 05:47:20

 Pawlak .

Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe

10226869
Skąd: BWA
Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 342
Punktów :   21 
Gildia: Nekromanta
Ulubiona Broń: Wrzask Berserkera

Re: Problem z Hasimem.

Tłumaczenie z translatora

Zachwycony Osair poprosi nas o dostarczenie s / n dwóm cieniom: Hasimowi i Narugu. Hasim znajdziemy w świątyni, pali fajkę wodną. Daję mu s / n, pytamy o Naruga, on powie, że on sam poszedł do s / n do Osaira. Wracamy, po drodze idziemy do Gonzaleza i widzimy obok niego zwłoki Naruga. Mamy problem. Znajomy wyśledził Gonzaleza i próbował zabić, ale okazało się, że jest odwrotnie. Priory bardzo ceni sobie cienie i bardzo szybko odnajdzie stratę w przypadku czego. Gonzalez zaproponuje przebiegły plan: zastąpić Hasima, dając mu s / n Narugę. Ale jest to trudne, ponieważ cienie są zabronione, aby odbierać i przekazywać obiekty od siebie nawzajem. Jedziemy do Hasim, przy pierwszej okazji okradają go różańce (umiejętność kradzieży kieszeni nie jest potrzebna, ale wydaje się, że potrzebujesz 50+ zręczności). Grozić lub przekupić Hasima nie ma sensu - odmówi. Natychmiast pytamy, co chce dla swojej pomocy (50 retoryki). Poprosi o butelkę wina z magazynu. Klucz do magazynu podaje Nrosas w zadaniu "Składniki na Nrosas". W magazynie zabieramy wino, kierujemy je do Hasima, on przyjmie torebkę Naruga. Przydzielamy koraliki Gonzalezowi i wracamy do Osair.

Na wypadek, gdyby Hasim nam odmówił, nie mamy doświadczenia, po prostu idziemy natychmiast do magazynu, bierzemy butelkę wina i ją nosimy. Hasim będzie szczęśliwy i weźmie torebkę Naruga. Ale wciąż potrzebna jest 50 retoryka.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naszaf.pun.pl www.majowie.pun.pl www.nidapinczow.pun.pl www.simr201019.pun.pl www.wszif.pun.pl