TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-03-30 21:17:51

grzmot5000

Włóczęga

Zarejestrowany: 2014-02-20
Posty: 11
Punktów :   

Szpon Baliara

Co dokładnie trzeba zrobić aby móc używać Szponu Baliara. Jak sie modle do Beliara to mam odp: że nie jest zainteresowany (czy coś w tym kontekście).

Offline

 

#2 2014-03-31 07:45:10

 Wojciech

Mod-Team

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 313
Punktów :   25 
WWW

Re: Szpon Baliara

Firstly, to jest Szpon Beliara*

Secondly, jeśli zdobyłeś Szpon Beliara od Naszego wspólnego przyjaciela Kruka to musisz również z komnaty za nim zabrać kamień górski i po teleporcie do magów wody (Still in Jarkendar) włożyć ten kamień naprzeciw wejścia od strony świątyni, na małej piramidzie. Po tym wszystkim z prawej strony będziesz miał teleport wchodzisz do Niego i gadasz ze Smokiem Ashtarem - czy jakoś tak. Potem idziesz do Xardasa i się pytasz o runę  Mola Ulartu - sth like that. On coś tam powie, idziesz wtedy NIE DO BELIARA, tylko do miejsca, gdzie przyłapywałeś Rengaru (tego złodzieja od Jory) między koszarami a portem przy drzewie, zobaczysz Paladyna, gadasz z nim, aż Cię nie zaatakuje. Pytasz się gdzie jest ukryty Triramar amulet on Ci mówi, że na wyspie Etlu, wracasz do Xardasa i pytasz o pokojowy sposób, POTEM modlisz się do Beliara (nie wiem czy ze Szponem Beliara czy bez, ale wyrzucasz prawym CTRL) pokazuje się Zigos, mówi Ci, abyś zabił Fellangora i że podszywa się pod ludzi.

-pierwszego masz pod Karczmą Martwa Harpia, tam gdzie siedział Dragomir w normalnym Gothic 2 nk, Fellan jest w chatce, gadasz z nim ale dopiero jak założysz amu od Zigosa (on Ci go da).

- drugą osobą jest Elena koło kręgu do którego szedłeś z Laresem po ornament (wschodni las) - spotkasz ją około 15.00

- trzecią osobą jest Rupert na terenie ruin budowniczych (tam gdzie Cię lares odprowadzał z ornamentem Vatrasa) - śpisz w namocie obok i Jego znajdziesz za piramidą od strony ściany. Znajdziesz go o godz. 8:00, zabijasz Go, on Ci będzie oferował amulet czy coś, ale nie zgadzaj się, bo wtedy będziesz musiał z paladynami walczyć. A jak Go zabijesz to dostaniesz zwój od zigosa przemiany (możesz uzyć RAZ) wtedy idziesz na Etlu i kombinujesz; ). Jak zabijesz Ruperta, wracasz do Zigosa masz zwój i czekasz do 3 rozdziału i okradasz Hagena z klucza i NIE WIEM gdzie dokładnie jest portal do Etlu gdzieś koło magów ognia, poszukasz;D


Pamiętaj, ze musisz mieć 100 dexa by okraść Lorda Hagena z klucza do portalu do Etlu, ale wybierzesz się tam dopiero w 3 rozdziale.


Jak coś to pytaj, będę odpowiadał.

A dalej Ci nie pomogę bo sam nie przeszedłem:D


http://i58.tinypic.com/oarztf.jpg

Offline

 

#3 2014-04-27 17:09:17

grzmot5000

Włóczęga

Zarejestrowany: 2014-02-20
Posty: 11
Punktów :   

Re: Szpon Baliara

Dzięki za podpowiedź:). Pytanie 1 czemu iść dopiero w 3 rozdziale i druga sprawa: Będąc na Wyspie Ełtu i zabraniu Paladynom skrzyni idę do portalu na drugą stronę wyspy pilnowanego przez 2 rycerzy. Będąc w połowie mostu czar iluzji znika i nie mogę wo gule sterować. Próbowałem wcześniej zdjąć czar (przez zdjęcie zbroi) lecz zawsze kończy się tak samo czyli zdjęciem iluzji i nie możnościom sterowania.

Offline

 

#4 2014-04-28 19:54:15

 Wojciech

Mod-Team

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 313
Punktów :   25 
WWW

Re: Szpon Baliara

Bo od 3 rozdziału masz możliwość pójścia na wyspę. Musi być to jakiś błąd gry, spróbuj powczytywać parę razy, czasem się buguje. Jeśli problem nadal występuje napisz do mnie na pw, a otworzę temat.


http://i58.tinypic.com/oarztf.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.immn.pun.pl www.filmy3gp.pun.pl www.cs-frag.pun.pl www.polacypisces.pun.pl www.fpus.pun.pl