TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2014-04-27 16:44:07

abcy

Początkujący

Zarejestrowany: 2014-04-17
Posty: 6
Punktów :   

Nowe umiejętności i ich nauczyciele

Jak w temacie czy jest jakaś lista nowych umiejętności i ich nauczycieli i kosztem nauki?

Offline

 

#2 2014-04-27 20:22:54

Pietrucha11

Myśliwy

Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 74
Punktów :   

Re: Nowe umiejętności i ich nauczyciele

-Retoryka - Można się jej nauczyć gdy wykonujemy zadanie z polecającymi listami dla Galahada(list od Fernando) znajdujemy książkę i ją czytamy przed oddaniem,
-Język Demonów - Gdy wykonujemy zadanie dla 3 opiekuna uczy Nas jej nekromanta Kreon (40 pkt nauki, nie wiem ile złota),
-Ostrzenie broni jedno/dwu-ręcznej - jedno Brian 2pkt nauki i 200 złota, a dwuręcznej czeladnik Benneta,
-Wydobywanie rudy - Grimes,
-Wyrabianie strzał - Nicolas (2pkt nauki, 200 złota),
-Akrobatyka - Buster, musimy mieć chyba 70 zręczności (5 pkt nauki),
-Życie - Torlof, dowódca straży w mieście Wulfgar - 25 pkt życia -5 pkt nauki i 1250 złota (co jakiś czas mnoży się X2),
-Wytrzymałość - Torlof i Wulfgar - 5 wytrzymałości - 5 pkt nauki i 500 golda (także podniesie się x2),



Jak będę sobie przypominał będę edytował


//Sunwell

Postaraj się pisać to bardziej estetycznie, przecinki są oddzielane, poprawiłem nieco literówek oraz oddzieliłem myślniki bo fatalnie to wyglądało, teraz nadaje się to do czytania

Pozdrawiam,
S.

Offline

 

#3 2014-04-28 17:01:52

 Wojciech

Mod-Team

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 313
Punktów :   25 
WWW

Re: Nowe umiejętności i ich nauczyciele

Od siebie dodam Demonologię u Xardasa, po zostaniu Nekromantą.




Temat pozostaje otwarty przez 48h, jeśli nikt nic nowego nie napiszę związku z umiejętnościami, zamykam.


http://i58.tinypic.com/oarztf.jpg

Offline

 

#4 2014-04-29 21:57:32

abcy

Początkujący

Zarejestrowany: 2014-04-17
Posty: 6
Punktów :   

Re: Nowe umiejętności i ich nauczyciele

Zauważyłem że jeżeli wybierze się poziom łatwy (który nie jest wcale taki łatwy ;D) to dostaje się umiejętność regeneracji życia czy uczy jej ktoś? Idąc tym tropem to może jest też nauka regeneracji many i wytrzymałości?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.immn.pun.pl www.filmy3gp.pun.pl www.cs-frag.pun.pl www.polacypisces.pun.pl www.pokemonthegame.pun.pl