TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2014-06-08 22:43:16

 birkut

Włóczęga

Zarejestrowany: 2014-06-08
Posty: 12
Punktów :   

Problem z nauką zdobywania trofeów

Zgodnie z informacją w poradniku w pierwszym rozdziale mam dostęp do kilku nauczycieli wydobywania trofeów z ubitych zwierząt - niestety tylko Grom szkoli - u pozostałych nie na w ogóle opcji dialogowej dotyczacej szkolenia. (Gaan powinien uczyć pozyskiwania rogów smoczych zębaczy, zabiłem dla niego prychajaca istotę co nic nie pomogło, Grimbald mimo, ze pomogłem mu w zabiciu zębaczy również nie ma opcji dialogowej ze szkoleniem, Alfred z obozu mysliwych w ogóle nie chce ze mną rozmawiać) Jestem czeladnikiem u kowala, rozmawiałem z szefem myśliwych i dostałem quest z przyniesieniem skóry czarnego trola.
Proszę o pomoc
K.

Offline

 

#2 2014-06-09 06:48:10

 Wojciech

Mod-Team

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 313
Punktów :   25 
WWW

Re: Problem z nauką zdobywania trofeów

Jak zabijesz czarnego trolla, Grimbald będzie Cię uczył. Gaan Cię nauczy jak będziesz myśliwym. Jeśli przyniesiesz skórę czarnego trolla do obozu i zabijesz 200 zwierząt to Falk Cię przyjmie do obozu i wtedy Alfred będzie Cię uczył.


http://i58.tinypic.com/oarztf.jpg

Offline

 

#3 2014-06-09 09:15:28

 birkut

Włóczęga

Zarejestrowany: 2014-06-08
Posty: 12
Punktów :   

Re: Problem z nauką zdobywania trofeów

Dziękuję bardzo za odpowiedź - wyciągam z tego 2 informacje - dobrą i złą . Dobra to ta, że nie jest to zbugowanie gry a zła, że w 1 rozdziale muszę ubić czarnego trola co łatwe nie jest. Pamiętam, że kiedyś użyłem na nim 2 ogniste deszcze i to go trochę nadgryzło ale potwora i to przetrwała . Oczywiście spróbuję go zaciukać razem z myśliwym ale lekko nie będzie...
A może jakiś inny sposób??

Offline

 

#4 2014-06-09 15:02:02

 Wojciech

Mod-Team

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 313
Punktów :   25 
WWW

Re: Problem z nauką zdobywania trofeów

Zmniejszenie potwora /// sprowadź go na Grimbalda.


http://i58.tinypic.com/oarztf.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonthegame.pun.pl www.fpus.pun.pl www.filmy3gp.pun.pl www.cs-frag.pun.pl www.immn.pun.pl