TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2014-11-12 14:13:42

Elgcahlxukuth

Początkujący

Zarejestrowany: 2014-10-23
Posty: 7
Punktów :   

kręgi magii, mikstury

Hejka,

Nurtuje mnie parę pytań, na które nie znalazłem jeszcze odpowiedzi przeszukując forum.

1- Kiedy zaczyna się drugi rozdział? po wejściu do jarkendaru czy górniczej doliny?
2- Kiedy gallhad (czy jak mu tam) uczy 2 kręgu magii?
3- Kiedy Xardas uczy 2 kręgu nekro?
4- Czy jest gdzieś spis wszystkich mikstur i ich kosztów (punkty nauki) oraz informacja w którym rozdziale są dostępne?
5- Czy jest gdzieś spis czarów "zykłych" (od gallhada) oraz nekro z informacją o ich kręgach?

Będę wdzięczny za wszelkie info szczególnie odnośnie 4- i 5-.

Porobiłem większość questów w 1 rozdziale ale nie wszedłem jeszcze do jarkendaru. Zastanawiam się czy oszczędzić PN czy wydać teraz... Mam trochę PN i nie wiem czy wydawać je na coś niepotrzebnego celem przyrostu INT, czy może poczekać bo niedługo będę miał dostęp do przydatnych mikstur/czarów... (czar zabijania nieumarłych, mikstury z jagód, itp)?

Pozdrawiam
------------------------
UPDATE:


Pograłem dalej i znalazłem odpowiedzi na wiele z moich pytań. Opublikuję to tutaj bo myślę, że i innym może się przydać.

1- drugi rozdział zaczyna się tuż przed wejściem do jarkendaru, gdy złożymy już ornament pozwalający otworzyć portal.
2- 3- drugi krąg nekro oraz zwykłej magii jest dostępny po wejściu w 2 rozdział.

4- Widzę że wiele przepisów pojawia się u kupców już w drugim rozdziale. Zrobię spis dla potomności.
Eliksir many: 1.5k gold, Constantino, 2 rozdział, (25 ciemnych grzybów, rdest polny, ogniste ziele).
Eliksir ochrony przed magią: 1.7k gold, Constantino, 2 rodział, (25 mięso kopacza, rdest polny, gin).
Eliksir wytrzymałości z serc trolli: 2k gold, Sagitta, 2 rozdział, (5 serc trolli, rdest polny, gin).
Eliksir czysta energia życia: 2k gold, Salandril, 2 rozdział, (żądło krwiopijcy, rdest polny, roślina lecznicza).
Mikstura umysłu: 3k gold, Cronos, 2 rozdział, (10 głów polnych pełzaczy, rdest polny, bagienne ziele).
Eliksir życia, 3k gold, Lutero, 2 rozdział, (25 jagód, korzeń leczniczy, rdest polny).
Eliksir chroniący przed upadkiem, 2k, Samuel, 2 rozdział, (....).
Eliksir prędkości, 1.5k, Sengrath, 2 rozdział, (mięso zębacza, grog, rdest polny).
Eliksir siły, 3k, Tandor, 2 rozdział, (100 serc orka, rdest polny).

5-
Nekromancja:
1) mroczna strzała ? PN
2) stworzenie zombie 10PN (2 rozdział)
2) kradzież energii 10PN (2 rozdział)

Zwykła magia:
1) mała błyskawica 5 PN
1) leczenie lekkich ran 3PN
2) zniszczenie ożywieńca 10 PN
2) przyzwanie wilka 4 PN
2) leczenie średnich ran 5 PN

Ostatnio edytowany przez Elgcahlxukuth (2015-02-25 23:28:37)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.soulwarriors.pun.pl www.dx-klan.pun.pl www.forumwttc.pun.pl www.iskrosno.pun.pl www.angelsofdeath65uni.pun.pl