TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2015-01-08 01:42:07

rockman90

Włóczęga

Zarejestrowany: 2014-07-08
Posty: 14
Punktów :   

7 rodział - przeklęte pręty!

Witam szanownych gothicfanów. , wie ktoś jak zdobyć stalowe pręty w 7 rodziale bo jestem w ciemnej d...... Prawie koniec gry a ja nic już nie mogę zrobić bo nie mam prętów a potrzeba mi wykuć miecze dla najemników. Wytopić tez nie da rady bo u mnie to w ogóle nie działa. Macie jakiś kod na pręty działający w returningu?

Offline

 

#2 2015-01-11 00:32:53

amigodiamantes

Wojownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 177
Punktów :   14 

Re: 7 rodział - przeklęte pręty!

pręty się respią u kupców gdy zmieniasz lokacje... Wskocz do gd, kup u dariona co ma, potem do beneta i tak dalej jak nie chcesz używać kodów:)

Trochę stali jest w kufrach gdzie w g1 miał swoją kuźnię darion (opuszczony obóz bractwa)

ewentualnie kup pręt, wyrzuć i edit focusem sprawdź jaki kod. Też miałe w którymś momencie problem z prętami na kucie zbroi, ale sie okazało że u dariona nigdy nie byłem a ten ze 20 sztuk posiadał w 5 rozdziale bodajże;p
Jest też trochę prętów w kuferku huno na bagnach, no i nie wiem czy na zamku gdzieś w kuferku którymś nie było z 7 sztuk w magazynie

Offline

 

#3 2015-01-11 16:45:38

rockman90

Włóczęga

Zarejestrowany: 2014-07-08
Posty: 14
Punktów :   

Re: 7 rodział - przeklęte pręty!

ok dzięki za odpowiedź ogarnę to wszystko a co do respienia to nie wiem czy się respią, z moich obserwacji wynika że w Returningu ustalona ilość prętów u kupców pojawia się po prostu po razie na każdy rodział i na tym koniec. Ale sprawdzę to wszystko tak jak mi mówisz, dzięki i pozdro



amigodiamantes napisał:

pręty się respią u kupców gdy zmieniasz lokacje... Wskocz do gd, kup u dariona co ma, potem do beneta i tak dalej jak nie chcesz używać kodów:)

Trochę stali jest w kufrach gdzie w g1 miał swoją kuźnię darion (opuszczony obóz bractwa)

ewentualnie kup pręt, wyrzuć i edit focusem sprawdź jaki kod. Też miałe w którymś momencie problem z prętami na kucie zbroi, ale sie okazało że u dariona nigdy nie byłem a ten ze 20 sztuk posiadał w 5 rozdziale bodajże;p
Jest też trochę prętów w kuferku huno na bagnach, no i nie wiem czy na zamku gdzieś w kuferku którymś nie było z 7 sztuk w magazynie

Niestety pręty u Darriona się nie respią tylko 2 słabe miecze, kobinowałem, spałem tygodniami, zmieniałem lokacje i niestety nic z tego. Jestem w ciemnej d...


aktualizacja: już nieważne, pręty dodałem sobie bugiem.

Ostatnio edytowany przez rockman90 (2015-01-14 03:37:49)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonthegame.pun.pl www.fpus.pun.pl www.polacypisces.pun.pl www.filmy3gp.pun.pl www.immn.pun.pl