TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2015-01-03 16:36:28

WaBeRs

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-01-03
Posty: 1
Punktów :   

Problem z właścicielami skrzyń.

Zacząłem grać w TR wychodze od Xardasa ide do Cavalorna, otwieram skrzynie a on na mnie z mieczem krzycząc: "ty bandyto". Tak samo w przypadku skrzyni u złodziei oraz u Lobarta, kiedy dostalem klucz jego żona groziła mi że powie wszystko Lee... W tym miejscu stanąłem bo ten bug oczyści doszczędnie kieszenie mojego bohatera. Proszę o pomoc

Offline

 

#2 2015-01-05 22:00:07

amigodiamantes

Wojownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 177
Punktów :   14 

Re: Problem z właścicielami skrzyń.

fakt, ciężko jest kraść w returningu, przynajmniej do czasu aż się nie nauczysz skradania + ze 100 zręczności
Jak coś jest konieczno niezbędne do ukradzenia - działa czar sen i niepamięć, ale to tylko w przypadkach w których jesteśmy zmuszeni to robić.
Poza tym cęsto pomaga zmiana pory dnia - gdy nie ma nikogo w obliżu często udaje się obrobić skrzynki ktore najczęściej są niedostępne ze względu na wałęsające się niedaleko npc z autoradarem typu spyfinder

Offline

 

#3 2015-01-06 20:53:22

tadeusz986

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-01-01
Posty: 4
Punktów :   

Re: Problem z właścicielami skrzyń.

Ze skrzyniami to naprawdę masakra, rozumie jak ktoś nas widzi , ale przez ścianę i to w domu dalej !!!! to już absurd.
Czar niepamięć działa wtedy gdy ktoś nas nie atakuje, a poza tym kosztuje 100 szt złota.


Nie no tego już dosyć. Po kolejnym błędzie gry, niektóre tekstury migają i są tylko częściowo widoczne. Grega np. stojącego na drodze obok farmy Sekoba nie widzę w ogóle, a jak się odwrócę widzę tylko jego kawałek ubrania.
Spróbuje reinstalować grę mam nadzieje że pomoże


01.08.2014 Ręce opadają , jak jedno naprawie to następne człowieka wnerwia,  - pasek wytrzymałości mi nie działa - a mianowicie nie ubywa mi jej - to akurat super:)  ale to że nie mogę z nikim pogadać i wrogowie mnie nie widzą to już chyba nie bardzo , dodam do tego że nie mogłem gry w ogóle zapisać bo menu mi się nie pokazywało, masakra.
Porostu odechciewa się grać

Ostatnio edytowany przez tadeusz986 (2015-01-08 17:14:11)

Offline

 

#4 2015-01-11 12:58:07

avetz

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-01-01
Posty: 7
Punktów :   

Re: Problem z właścicielami skrzyń.

Nie wiem w czym problem widzicie aby kraść. mi cudem się udalo zrobić zadanie w tavernie odnosnie pijakow.  Chcecie to ja mam save gdzie akt I prawie na 100% zrobionych zadan te ktore sie dalo dla mnie op sa pułapki w skrzyniach te ktore podpalają.

Offline

 

#5 2015-01-18 18:03:11

amigodiamantes

Wojownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 177
Punktów :   14 

Re: Problem z właścicielami skrzyń.

/Czar niepamięć działa wtedy gdy ktoś nas nie atakuje, a poza tym kosztuje 100 szt złota./

działa - trzeba uciec, jak przestanie nas npc gonić - wracamy i rzucamy czar. wszystko wtedy jest w porządku (o ile nie pomylimy postaci:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.filmy3gp.pun.pl www.cs-frag.pun.pl www.pokemonthegame.pun.pl www.polacypisces.pun.pl www.fpus.pun.pl