TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2015-02-23 16:49:36

Freez^

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-02-23
Posty: 4
Punktów :   

Bug z Xardasem ?

Na samym początku chciałbym zaznaczyć ,że jeżeli pomyliłem działy (choć nie wydaje mi się) to bardzo przepraszam i proszę o przeniesienie mojego wątku do odpowiedniego działu .

Witam serdecznie !
Mam problem z Xardasem . Jestem w rozdziale czwartym i dopiero teraz zacząłem robić zadania dla Opiekunów . Obecnie dostałem zlecenie od 3 Opiekuna (to z językiem Langa?) . Otóż Opiekun kazał mi się zwrócić do Xardasa,który rzekomo miał mi pomóc w rozwiązaniu problemu z nieznanym mi językiem ,ale Xardasa nie ma w wieży ... Nie przypominam sobie żeby Xardas gdziekolwiek szedł w IV rozdziale . W piątym na bank znika ,ale nie w IV . Dodam ,że mam już Oko Innosa , pokonałem (z ogromnym trudem) bagiennego i ognistego smoka . Ze względu na to ,że jestem nekromantą i mam możliwość tworzenia Szkieletów pozwoliłem sobie odwiedzić starą więżę Xardasa w GD i wyczyścić ją z Poszukiwaczy,Demonów itd. Ma ktoś jakiś pomysł gdzie ten mag może być ? Jeżeli jest to bug to jak mogę go naprawić ?
Pozdrawiam!

Offline

 

#2 2015-02-24 10:29:37

kamiloos1996

Włóczęga

Zarejestrowany: 2014-11-20
Posty: 16
Punktów :   

Re: Bug z Xardasem ?

Słuchaj, też miałem tego buga. Przywołaj sobie Xardasa kodem "insert none_100_xardas" Na przyszłość rób zadania opiekunów jak najszybciej, najlepiej abyś już w 4 rozdziale dotarł do Klasztoru Opiekunów.

Offline

 

#3 2015-02-24 11:29:56

Freez^

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-02-23
Posty: 4
Punktów :   

Re: Bug z Xardasem ?

Dziękuję Ci za odpowiedź Jak wrócę z pracy to sprawdzę czy to zadziała .

EDIT: Wszystko działa . Xardas normalnie się pojawił , mogę z nim rozmawiać i kontynuować zadanie , tyle że nie ma żadnych przedmiotów do sprzedania ,ale to można przeżyć .

Dziękuję jeszcze raz !
Temat do zamknięcia

Ostatnio edytowany przez Freez^ (2015-02-24 13:41:45)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.oldstars.pun.pl www.newholland.pun.pl www.nsh.pun.pl www.siecli.pun.pl www.speedwaymenager.pun.pl