TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2015-02-25 10:06:49

Freez^

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-02-23
Posty: 4
Punktów :   

Ulu-Mulu , Kreol i Palisada

Witam ! Jestem nekromantą , mam 4 rozdział i jestem w Górniczej Dolinie (można się domyśleć po temacie ,ale i tak wolę to zaznaczyć) i w związku z tym mam trzy powyższe problemy . A więc:
     1. (Ulu-Mulu) Rozmawiałem (na każdy możliwy temat) z Ur-Shak'iem po tym jak zabiłem Hosh-Pak'a ,użyłem zwoju zapomnienia,wszystko jest w porządku ,ale nie dostaję od niego misji z Tarrokiem (Ulu-Mulu) . Sprawdzałem kilka razy czy "wykorzystałem" wszystkie dialogi z naszym orkowym przyjacielem i tak było . Tarroka jak nie było,tak nie ma.
     2. (Kreol) Mam znaleźć Kreola ,który nauczy mnie języka demonów (Langa?) . Czytałem poradnik Nekromanty i kazano mi iść na plażę i płynąć w prawo . Pytanie brzmi : Czy ta plaża znajduje się za palisadą ? Czy to jest ta gdzie jest statek orków jak ich obóz wojenny ?
     3. (Palisada) Otóż chciałbym zacząć eksplorować tereny za Palisadą ,lecz nie wiem jak się tam dostać . Szukałem wejść,bram,drabin,a nawet w nadziei szukałem dziur w tym wielkim drewnianym murze . Niestety niczego takiego nie znalazłem.

Jak zwykle drodzy gracze liczę na Waszą pomoc !
Pozdrawiam!


EDIT: Znalazłem rozwiązanie punktu pierwszego (pozwolę sobie dodać wyjaśnienie,może to pomoże innym graczom)
1. Żeby zdobyć Ulu-Mulu należy iść do Świątyni Śniącego , stanąć przed bramą i wtedy dodadzą się nam nowe zapiski w notatniku z których można wywnioskować ,że należy porozmawiać z Xardasem na temat tego co się dzieje wokół owej świątyni . Po rozmowie z nekromantą idziemy do Ur-Shak'a ,który znajduje się na wzgórzu obok starej wieży Xardasa (tzw. wieży demonów) . Ze szczytu wieży można zauważyć ognisko na wzniesieniu przy którym stoi nasz przyjaciel . Idziemy do niego i rozmawiamy na wszystkie możliwe tematy i również o Ulu-Mulu i Świątyni Śniącego . Ten nas wysyła do Tarroka ,który może zrobić nam broń/amulet dzięki któremu staniemy się nietykalni wśród orków. Znajduje się on koło zniszczonej wierzy , obok bagien gdzie znajduje się Bagienny Smok , niedaleko chatki Cavalorna . Tarroka będą atakowały 3 szkielety zatem trzeba dopilnować żeby nie umarł . On będzie od nas wymagał eliksiru orków (żółta butelka , można znaleźć przy szamanach wyższej rangi) no i oczywiście pare innych rzeczy do stworzenia Ulu-Mulu. Po tym jak mu przyniesiemy odpowiednie składniki , dostajemy ulu-mulu i idziemy do Ur-Shak'a i kierujemy się prosto do miasta orków ,które znajduje się w kotlinie gdzie w G1 był troll i kamień ogniskujący.

Ostatnio edytowany przez Freez^ (2015-02-25 11:52:13)

Offline

 

#2 2015-02-25 20:37:51

kamiloos1996

Włóczęga

Zarejestrowany: 2014-11-20
Posty: 16
Punktów :   

Re: Ulu-Mulu , Kreol i Palisada

1. ROZWIĄZANY !

2. Jest za palisadą, konkretnie na plaży okupowanej przez komando orków. Wejście do tej wieży jest tam, gdzie w 1 do Wieży Migieł (wejście od plaży, nie od wieży!)

3. Tutaj masz mapkę (mapa z G1) idź tą drogą, którą zaznaczyłem niebieskim (czerwona krecha to ułożenie palisady), natomiast zielona to taki "most", którym schodzisz za palisadę.

http://i.imgur.com/MGSdRaM.jpg

Offline

 

#3 2015-02-25 21:49:24

Freez^

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-02-23
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ulu-Mulu , Kreol i Palisada

Wow , znowu ratujesz mi tyłek . Dzięki wielki!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.komputerdlazielonych.pun.pl www.xfenix.pun.pl www.metin2prywatnie.pun.pl www.dbstory.pun.pl www.pggdamibm.pun.pl