TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2014-03-02 13:24:32

Jao

Myśliwy

Zarejestrowany: 2013-08-07
Posty: 87
Punktów :   

Wnerwiający błąd

Witam,
Ostatnio grałem sobie w Reb v1 jako paladyn. Byłem w świątyni Śniącego, gdzie miałem wszystkie trzy savy na slotach (doświadczenie z kasującymi się save'ami). Otóż mój problem polega na tym, że musiałem wtedy wyłączyć grę, a potem nie mogłem wczytać żadnego z tych save'ów. Za każdym razem pasek wczytywania dobiegał do 3/4, a potem gra wyłączała się z błędem "coś tam coś tam stack overflow!". Próbowałem też włączyć nową grę i wtedy wczytać, ale wtedy (próbowałem to też kilka razy na każdym savie) wyskakiwał inny błąd, w dodatku w tym samym momencie: "Runtime Error! (ścieżka z Returningiem) R6025 -pure virtual function call".
Z góry dziękuję za pomoc.
EDIT: Nie pomogło: reinstalka, usunięcie patcha, usunięcie texturepacka, usunięcie patcha i texturepacka.

Ostatnio edytowany przez Jao (2014-03-02 13:41:03)

Offline

 

#2 2015-04-12 14:20:49

ArdensCore

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-04-12
Posty: 4
Punktów :   

Re: Wnerwiający błąd

Jedziesz od nowa ^^ tego typu problemy miał nie jeden mi na przyklad podczs zapisu gry zabrakło zasilania kompa i po jego ponownym odpaleniu save był ale jako białe tło i nic sie nie da z tym zrobic, prócz "Jedziesz od nowa"

Offline

 

#3 2015-05-01 17:02:11

kamiloos1996

Włóczęga

Zarejestrowany: 2014-11-20
Posty: 16
Punktów :   

Re: Wnerwiający błąd

Na przyszłość ! Radzę wszystkim, którzy wchodzą do Świątyni Śniącego pierw zrobić zapis przed wejściem do świątyni, następnie zrobić sobie kopię na pulpit tego zapisu. Dopiero wtedy zacznijcie eksplorację Świątyni. Jeszcze jedno jak już tam wkroczycie, postarajcie sobie zarezerwować czas (ok. 45 min - 1,30 h) żeby nie wychodzić z gry, bo szansa na crash save to ok. 70%.

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naszaf.pun.pl www.wszif.pun.pl www.majowie.pun.pl www.nidapinczow.pun.pl www.simr201019.pun.pl