TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2015-05-10 14:51:16

zajac1999

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-05-09
Posty: 2
Punktów :   

Kilka problemów i pytań

1.Gram nowicjuszem ognia i nie bardzo jestem w stanie pozyskać pożądanych przeze mnie 40 inteligencji. Mam ok. 30-32 inteligencji i nie wiem co robić. Czytałem większość pulpitów w górnym mieście i u czeladników. Kilka książek od handlarzy oraz tych z domu Gallahada. Nauczyłem się Alchemii, Skradania, Otwierania zamków i obdzierania zwierzyny ze skór. Słyszałem, że można pozyskać dużo inteligencji ucząc się u myśliwych.

2.Tutaj pojawia się mój drugi problem! Gdy próbuje zagadać z myśliwymi to odpowiadają arogancko bez żadnej opcji dialogowej oprócz "KONIEC" ;(
O ile się nie mylę to ich przywódca, ten koleś na F odpowiada mi tylko, że to ja ich pokonałem i należy mi się szacunek czy coś w tym stylu. Nie mam pojęcia o co mu chodzi wgl ;O
Co mam teraz zrobić? Zrobiłem coś źle?

3.Mam też pytanie dotyczące run maga ognia. Jeśli wybrałem tą ścieżkę to będę mógł się TYLKO nauczyć zaklęć z zakresu żywiołu ognia takich jak ognisty pocisk, kula ognia, ognista burza i deszcz? Nie będę miał możliwości zdobycia run innych żywiołów?

4.Jako mag jakie mogę nosić hełmy i kiedy zdobędę swój pierwszy?

Offline

 

#2 2015-05-11 15:51:05

xardars

Włóczęga

Zarejestrowany: 2014-08-13
Posty: 11
Punktów :   

Re: Kilka problemów i pytań

1. Sprawdź czy nie ma jakiejś receptury na to bądź jeszcze innych dziadostw
2. bug? albo coś. jest też inna opcja dołączenia do obozu patrz poradnik.
3. Nie wiem
4. wszystkie chyba, jaskinia nie daleko jaskini z tp do piramidy może skrywać coś ciekawego

Offline

 

#3 2015-05-18 15:45:12

 Wojciech

Mod-Team

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 313
Punktów :   25 
WWW

Re: Kilka problemów i pytań

1. mag ognia nie potrzebuje 40 inteligencji (patrz mój poradnik)
2. to co wyżej
3. Jeśli wybrałeś ścieżkę opiekunów to oni Ci każą wybrać inny żywioł którym chcesz władać
4. Za karczmą orlana (jaskinia), koło piramidy jaskinia. Fajny kapelusz


http://i58.tinypic.com/oarztf.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.iskrosno.pun.pl www.soulwarriors.pun.pl www.extreme-klan.pun.pl www.angelsofdeath65uni.pun.pl www.forumwttc.pun.pl