TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2015-07-11 19:28:10

Suomix

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-07-11
Posty: 1
Punktów :   

Opiekunowie, DEMONOLOGIA. Problem...

Witam wszystich. Oto moj pierwszy post na forum pisany z powodu problemu w grze.

Otoz gram w Rebalance 2.1 pierwszy raz w zyciu.
30lvl
Guru Bractwa

Wlasnie WYSZEDLEM z koloni gorniczej i zaczol sie trzeci rozdzial, pojawili sie poszukiwacze itp itd.
Problem polega na tym, ze bedac w GD nauczylem sie u Kreola jezyka demonow tak jak kazal mi jeden z opiekunow. Probowalem go zabic, ciezko bylo a jak sie udalo to nic nie mial. Zadnej ksiegi. Trudno... nauczylem sie za 4k i 20PN.

Wrociwszy do Khorinis jak bylem u Xardasa przeczytalem pulpity w jego wiezy i poszedlem do opiekuna.

NIE MAM Z NIM DIALOGU. Jest tylko (zakoncz)

Patrze w statystyki a demonologia... nie jest nawet "uczony".

To blad prawda?
Jest jakis sposob zeby to naprawic? Chociazby KODEM czy czyms, nie uzywalem ich nigdy i nie umiem tego zrobic a przez bug ewidentnie nie moge dalej grac... Szkoda nabijac 30lvl w przeciagu dwoch rozdzialow bo robilem wszystko co sie dalo, tyle godzin gry na marne mnie demotywuje. HELP

Offline

 

#2 2015-07-19 12:19:53

 VanDerDecken

Myśliwy

Call me!
Skąd: Wysokie Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-09-19
Posty: 65
Punktów :   

Re: Opiekunowie, DEMONOLOGIA. Problem...

Jedna rzecz: Ustawień fabularnych nie możesz w żaden sposób zmienić kodami, przynajmniej tak mi się wydaje.
Druga rzecz: Dawno nie grałem w returna, ale skoro masz wyuczony ten język demonów Lenga to powinienes móc przeczytac te ksiegi. Mozesz sprawdzic czy gra 'zalicza' ci przeczytanie książki, jeli twój intelekt wzrosnie o +1. No jest jeszcze trzecia opcja (i ją własnie obstawiałbym) - przeczytałes tylko regały z biblioteki ze szczytu wieży, a musisz przeczytać także te, które czyta Xardas, czyli jeszcze regały poniżej

Ostatnio edytowany przez VanDerDecken (2015-07-19 12:20:54)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoshippuuden99.pun.pl www.dbstory.pun.pl www.komputerdlazielonych.pun.pl www.xfenix.pun.pl www.pggdamibm.pun.pl