TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2015-07-27 20:53:19

Avix

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-07-27
Posty: 1
Punktów :   

Bug z Fajethem -Misja Kopacze i Ruda

Witam, mam problem z wyżej wymienionym zadaniem otóż po pokonaniu przywódcy stada i poinformowaniu o tym Fajetha nie składa raportu na temat wydobytej rudy, nie ma też możliwość wykonania misji od Bilgota. Sposoby które nie działają:
-Wczytanie wcześniejszego zapisu
-Wybicie zębaczy  wokół  kopalni
-Walka z Fajethem

Jest jakiś sposób na zrobienie tego bez użycia kodów? Czy trzeba zabijać zębacze w okół kopalni i całego terenu jednak? Czy wystarczy zabić tylko przywódce stada? Bo żaden sposób nie działa i zadania wykonać nie mogę. Informacje z innych kopalnie już mam, gildia-Strażnik Miejski
Po wejściu do obozu rozmawiałem najpierw z Fajethem a potem z Bilgotem. Misja niby jest zrobiona ale żadnych opcji dialogowych nie ma. Czy ta misja w modzie zostałem zmieniona i trzeba zrobić coś jeszcze?

Ostatnio edytowany przez Avix (2015-07-27 20:54:04)

Offline

 

#2 2015-07-30 22:02:29

 VanDerDecken

Myśliwy

Call me!
Skąd: Wysokie Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-09-19
Posty: 65
Punktów :   

Re: Bug z Fajethem -Misja Kopacze i Ruda

Musisz bardzo dokładnie szukać tych zębaczy Jeszcze są na takim wzniesieniu nad kopalnią.

Offline

 

#3 2015-08-06 15:37:23

amigodiamantes

Wojownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 177
Punktów :   14 

Re: Bug z Fajethem -Misja Kopacze i Ruda

nie o to biega. Ja też miałem ten problem, zarówno jak byłem najemnikiem jak i czarnym magiem.
Sytuacja wygląda tak, że po zabiciu przywódcy jest opcja dialogowa że się pokonało bestię (i dostaje się kasę będąc najemnikiem) ale automatycznie znika możliwość spytania się o ilość skrzyń wydobytych z kopalni. Grając najemnikiem na trudnym wyczyściłem też całą okolicę tak przy okazji. Na skórki, pazurki itp

Sprawa wygląda lipnie, więc po prostu:
1) nie brać tej misji na zębacze. wtedy info o skrzyniach jest
2) zapisać, wziać misję, pobiec na górę, edit focus, zobaczyć kod na zębacza, wczytać, nie przyjąć misji a zębacza sobie przywołać i pazurki dla lutera wziąć. Zapisać, wyjść z gry, wejść i potem grać normalnie. Przyznam że czarnym magiem tak zrobiłem bo grałem na rzeźniku i głupie 100 xp to jest na wagę złota (gdy taki np ścierwojad daje 4 xp... abo szkielet-wojownik robiący na ten etap totalny rozpizd - 30xp)

Ostatnio edytowany przez amigodiamantes (2015-08-06 15:40:15)

Offline

 

#4 2015-08-30 18:28:30

 VanDerDecken

Myśliwy

Call me!
Skąd: Wysokie Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-09-19
Posty: 65
Punktów :   

Re: Bug z Fajethem -Misja Kopacze i Ruda

zaraz zaraz... Szkielet 30 xp? To jaki to szkielet? ;d

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fpus.pun.pl www.filmy3gp.pun.pl www.polacypisces.pun.pl www.cs-frag.pun.pl www.immn.pun.pl