TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2015-06-29 13:13:03

Keldron

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-06-29
Posty: 2
Punktów :   

Bug z paskami życia

Witam,
Gram w gothic 2 returning rebalance 2.1 od dłuższego czasu.
Przechodzę grę już po par trzeci i dziś chcąc wczytać ostatni zapis gry napotkałem dziwny błąd.
Otóż wszystkie paski życia przeciwników i NPC po prostu zniknęły (mój nadal się wyświetla).
Nad każdą postacią w grze wyświetla się jedynie jego imię / nazwa.
Pewnie da się to gdzieś ustawić w opcjach gry, ale nie wiem jak to zrobić, prosiłbym o pomoc.
Z góry dziękuję,
Pozdrawiam Keldron


Dzisiaj zainstalowałem grę na nowo razem z modem, o dziwo paski nadal się nie wyświetlają.

Ostatnio edytowany przez Keldron (2015-07-03 12:09:58)

Offline

 

#2 2015-07-27 17:32:23

amigodiamantes

Wojownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 177
Punktów :   14 

Re: Bug z paskami życia

ja chyba tak miałem (o ile po prostu tobie też tak naprawdę ucina kawał okna u góry do gry). Zmniejszanie/zwiększanie rozdzielczości nic nie daje.
Spróbuj w pliku konfiguracyjnym gothic.ini (otwierasz notatnikiem) znaleźć linijkę

scaleVideos=1 i zmienić na
scaleVideos=0, mi pomogło:)

tyle że gra nie będzie na full ekranie tylko w oknie. I u mnie to wygląda tak że mam z boku jakieś 3 cm ,,luzu" mięczy grą a końcem ekranu:) ale paski życia się pojawiły i wszystko gra

Offline

 

#3 2015-08-03 21:13:38

VAN

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-07-28
Posty: 5
Punktów :   

Re: Bug z paskami życia

Ja miałem bug ze zmianą paska życia na biały kolor. Ponowne wczytanie poprzedniego zapisu gry pomogło i wszystko wróciło do normy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.soulwarriors.pun.pl www.iskrosno.pun.pl www.dx-klan.pun.pl www.angelsofdeath65uni.pun.pl www.forumwttc.pun.pl