TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2015-08-05 19:08:23

 Monolit

Włóczęga

28414419
Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 24
Punktów :   

Randomowe wyrzuty do pulpitu

Witam.

Jak w temacie mam problem z wyrzutami do pulpitu, dzieje się to randomowo - nie z powodu bugów lub innych tego typu rzeczy (tak mi się przynajmniej wydaje).

Jest to dość upierdliwe bo ostatnimi czasy te wyrzuty się nasiliły.

Jedyna rzecz jaką dysponuje to ss błędu który pojawia się raz na jakiś czas (tj. nie pojawia się przy każdym wyrzucie)

http://scr.hu/7am2/hllvu

A i jeszcze jeden drobny błąd, czasem ścina mi grę i uruchamia się tryb ultra slow motion tak że można dostać świra nawet przy próbie obrócenia kamery.


Za wszystkie błędy z góry przepraszam i liczę na szybką odpowiedź.

Offline

 

#2 2015-08-07 15:10:35

VAN

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-07-28
Posty: 5
Punktów :   

Re: Randomowe wyrzuty do pulpitu

Slow motion też czasami mam jedyne co pomaga to wyłączenie gry i wczytanie jej na nowo wtedy wszystko działa na nowo. Robię zapis w miejscu gdzie mam zawiechę i wczytuje po odpaleniu na nowo gry.

Offline

 

#3 2015-08-10 01:04:37

 Pawlak .

Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe

10226869
Skąd: BWA
Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 342
Punktów :   21 
Gildia: Nekromanta
Ulubiona Broń: Wrzask Berserkera

Re: Randomowe wyrzuty do pulpitu

Mi zawsze wywala w Jarkendarze gdy wchodze w tp . Nie zawsze, ale na 30% wywali

Offline

 

#4 2015-08-24 15:07:42

amigodiamantes

Wojownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 177
Punktów :   14 

Re: Randomowe wyrzuty do pulpitu

mi zwiechy zdarzają się ale baaardzo rzadko. na całe przejście returninga może ze 3 razy, pod warunkiem że siedzę chyba z 7h all time.

Patch 1.3.1 + wyłączenie w pliku konfguracyjnym wszystkiego co związane z muzyką sprawia że żadnych crashy czy błędów wywalania do pulpitu w zasadzie nie mam, a kiedyś zdarzały się często.

Co do ultra slow - to kiedyś tak nie miałem ale teraz też czasami mi się zdarza, nie wiem czym to powodowane więc też robię zapis, wyjście i jeszcze raz odpalenie gry:) Polecam uaktywnić sobie klawisz szybkiego zapisu f9, ułatwia życie przy takim czymś nie trzeba czekać 10 zec na kliknięcie/przesunięcie o 1 pozycję podczas zapisu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dx-klan.pun.pl www.extreme-klan.pun.pl www.forumwttc.pun.pl www.angelsofdeath65uni.pun.pl www.soulwarriors.pun.pl