TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2015-08-09 01:41:59

Gumish

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-08-02
Posty: 5
Punktów :   

Mora Ulartu

Jestem aktualnie w rozdziale V i "dopiero" (?) teraz spotkałem się ze złotym smokiem.
Chciałbym stworzyć rune Mora Ultaru o której wspomina smok jednak Xardas sobie poszedł więc nie mam opcji rozmowy z nim.
Poszedłem więc do Kreola ale on nic mi nie mówi na ten temat.
(Probowałem również wrzucić Xardasa kodem lecz nie mam żadnych opcji dialogowych)

Moje pytanie/nia :
Czy w tym rozdziale nie możliwe jest już po prostu stworzenie tej runy ? Czy może ona jest dostępna tylko dla konkretnej klasy ? Czy trzeba przed rozmową z Xardasem zrobić coś więcej niż tylko pogadać ze smokiem i pokazać mu szpon ?    Jakies pomysły jak to obejść generalnie ? (kod na rune ? / jakiś sposób zmiany rozdziału?)

Czy po prostu muszę się pogodzić ,że runy nie zdobędę ?

edit
Udalo mi się znaleźć kod na rune ale wolał bym zrobić tego questa "legalnie" więc pytania pozostają

Ostatnio edytowany przez Gumish (2015-08-09 02:09:25)

Offline

 

#2 2015-08-10 00:56:06

 Pawlak .

Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe

10226869
Skąd: BWA
Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 342
Punktów :   21 
Gildia: Nekromanta
Ulubiona Broń: Wrzask Berserkera

Re: Mora Ulartu

Questa już nie zrobisz . Smoka spotyka się w  2 rozdziale zaraz po pokonaniu Kruka to nwm jak Ty grałeś . A runa bardzo przydatna, ponieważ za oddanie Beliarowi 20 dusz naraz dostajemy 10hp  na stałe 1000 expa i karme u Beliara . Ogólnie bawisz się w łowce dusz (w sumie mogli zrobić taka gildie, kozak by była) ;d

Ostatnio edytowany przez SheerGhar (2015-08-10 00:57:35)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.majowie.pun.pl www.wszif.pun.pl www.rayman.pun.pl www.nidapinczow.pun.pl www.simr201019.pun.pl