TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2015-11-27 06:05:57

eizo95

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-11-27
Posty: 5
Punktów :   

Kilka pytań - NAJEMNIK

Witam mam pytanie dot mojej postaci tutaj foto statystyk :

http://i.imgur.com/u2LhqI2.jpg

Aktualnie niedawno wbiłem do Jarkendaru robię aktualnie misje dla piratów (kanion właśnie skończyłem)

Mój ekwipunek :
Średni pancerz najemnika x5

Miecz Ragzit (149 dmg)

na widocznych statystykach mam założony pierścień dzika (10 strzały i miecze)  + pas najemnika + amulet mocy (10 siła 10 zręka ) + pierścień życia (20hp)


A więc tak mam kilka pytań ..

1. Chciałbym się dopytać o jakieś porady czy dobrze rozwijam postać ? aktualnie wbijam tylko 2 rękę , (1 rękę już olewam)
2. Co z miksturami siły? bo mam kilka z Khorinis , mogę już pić? (Miksturek zręczności już kilka wypiłem )
3. Jest dostępny jakiś lepszy miecz dla mnie na ten moment  (2 ręka) ?
4. Gram pierwszy raz w RETURNINGA dlatego mam pytanie dotyczące m.in. zombi w Khorinis / orków właśnie w kanionie - są bardzo silni mają dużo absa jak temu zaradzić? jest ich tam dość sporo więc to problem :x
5. Gdzie udać się po jarkendarze ? Jak już pisałem wyżej gram pierwszy raz na tym modzie.. Wiem, że GD ale tam jest tyle nowych lokacji, że głowa mała
6. Jak wygląda sprawa z tabliczkami? mogę już czytać? (język budowniczych na 2 poziomie ale to naucze się przy okazji jak bd u magów wody)
7. Jakie miksturki wytwarzać i pić? te na HP? czytałem cos, że są jakieś na siłe ale nigdzie nie widze receptury  ?

Ostatnio edytowany przez eizo95 (2015-11-27 06:08:07)

Offline

 

#2 2015-11-28 12:03:00

 Wojciech

Mod-Team

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 313
Punktów :   25 
WWW

Re: Kilka pytań - NAJEMNIK

1. Po co wbijasz obie władania mieczami? Wybierz sobie którąś, marnujesz przez to punkty.
2. Siła wtedy kiedy będziesz miał 25+ za 5 pkt siły
3. nie wiem, z tego co pamiętam to gdzieś był koło piramidy w jaskini golemów, albo za karczmą Orlana w jaskini zombii
4. na orków wiele Ci nie powiem, sam miałem z nimi problemy xD
5. Z tego co wiem to tam, gdzie w G1 było wzniesienie tam jest kopalnia szkieletów (nad przejściem do GD), tam się respi szkielet, bo jest zbugowany i można go bić aż wbijesz parę leveli xD (polecam xD)
6. tabliczki - patrz 2.
7. HP, siła, na siłę  od 3 rozdziału u Constantina (jesli juz jakas umiesz, oczywiscie).

I NAPIER ... dzielaj ich


http://i58.tinypic.com/oarztf.jpg

Offline

 

#3 2015-11-28 14:27:07

eizo95

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-11-27
Posty: 5
Punktów :   

Re: Kilka pytań - NAJEMNIK

Dzięki za odpowiedź .. Jeszcze kilka pytań ..
Gram na tym najnowszym patchu 1.31 bodajze rebalance 2.1 i zombi/szkielety są po prostu nie do zabicia na moim aktualnym lvlu (29) ... próbowałem wszystkim, (spele , kusza, bron obuchowa/sieczna)
Chciałem zdobyć tego nomada bo ponoć mocny na trupy ale tam nawet nie mam po co iść bo strażnik krypty ma tyle absu, że mogę pomarzyć a jest ich tam aż 3 ... Z ciekawości też próbowałem na kodach go zdobyć i zobaczyć jaki zadaje im dmg i załamałem się .. bo bez różnicy :x . Jak byłem w Jarkendarze to musiałem odlurować zombi bo nie dało się ich ubić ... ew jakimiś deszczami ognia czy coś takiego ale ileż można:P A na tych strażników w krypcie to nic nie działa .. I jak tu je ubić ?;/



Co do 2 ręki i 1 ręki to zmieniłem zdanie po jakimś czasie ale dużo PN nie zmarnowałem ;p

Ostatnio edytowany przez eizo95 (2015-11-28 14:27:41)

Offline

 

#4 2015-11-29 09:52:14

 Wojciech

Mod-Team

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 313
Punktów :   25 
WWW

Re: Kilka pytań - NAJEMNIK

Jeśli rozumiem to nadal masz te 30% władania jakąkolwiek bronią? Bo jeśli tak, to się nie dziw, że nic im nie robisz. Po co Ci siła, skoro w ogóle nie masz krytów. Masz 29 lvl i ich nie karasz? Ja jak ja grałem w Returninga to miałem 23 lvl przed krukiem i jakoś normalnie schodzili przy 60% władania. Spellami raczje dużo nie zrobisz . Zombi i szkielety POWINNY być jak najbardziej do zabicia xD. Jeśli tutaj masz problemy to zobaczysz potem takiego jednego, którego nawet nie ruszysz bijąc przez 30 minut xD.

ewentualnie jak chcesz możesz mi podesłać save'a, ja go odpalę u siebie i zobaczę jak się nim gra. Stare czasy wrócą xD


http://i58.tinypic.com/oarztf.jpg

Offline

 

#5 2015-11-29 11:32:38

eizo95

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-11-27
Posty: 5
Punktów :   

Re: Kilka pytań - NAJEMNIK

Kolego ... mam prawie 70 % 2 ręki .. wyślę ci save'a zaraz na pw ...

Offline

 

#6 2016-02-27 17:02:50

amigodiamantes

Wojownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 177
Punktów :   14 

Re: Kilka pytań - NAJEMNIK

returning na pathu 1.3.1 jest już wymagająy jeżeli chodzi o szkielety.

jedyne 2 opcje dla WOJAKA to
1: nordmarskie miecze (1h posiada pan cienia inubis, choć nie pamiętam czy ,,na ręce" czy w ekwipunku, ma 2 miecze w każdym razie, 2h posiada kerol w kufrze lub obok niego w swojej wieży. Na obu wyryte jest maczugą ,,skuteczne przeciwko nieumarłym")
Generalnie faktycznie są dobre, tj 1h nordmarski mimo coś koło 100 obrażeń robi 1,5x więcej dmg niż najlepszy (przynajmniej do 6 rozdziały gdzie dropią już miecze 400-700 ale wymagają 400+ siły) 215dmg 1h gniew demona więc SĄ lepsze przeciwko szkieletom zdecydowanie. Choć z panami cienia/strażnikami sfery to dalej ciężko. 250 siły + miecz na min 70% i z 1(!) szkieletem da się walczyć. Gdy def będzie 300+ z hp 2000+ można się pokusić lać z 2 bo da radę, z 3 dalej ciężko

2. Choś używałem jej tylko na v1 i nie wiem czy na v2 działa: nauczyć się po prostu zniszczenia ożywieńca u maga z khorinis. Nie daję gwarancji że wojownik może się na v2 nauczyć.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-frag.pun.pl www.pokemonthegame.pun.pl www.polacypisces.pun.pl www.filmy3gp.pun.pl www.immn.pun.pl