TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2016-04-01 01:04:38

Adamek34511

Początkujący

Zarejestrowany: 2016-04-01
Posty: 2
Punktów :   

Złodziejski problem

Witam wszystkich serdecznie! Piszę pierwszy raz na Waszym forum. Szukałem odpowiedzi zarówno tutaj, jak i wśród odmętów internetu, niestety bez skutku.

Otóż, drugi dzień gram w Returning (który nawiasem mówiąc jest trudny, ale bardzo mi się jak dotąd podoba) i z bólem serca wydałem pół tysiąca złotych monet na naukę skradania. Jednak już pierwszej nocy, gdy postanowiłem splądrować kilka niezamkniętych skrzyń napotkałem problem. Mimo zachowania wszelkich środków ostrożności, gdy tylko uklęknąłem przy skrzyni mieszkańcy domostwa obudzili się i rzucili na mnie. Mało tego, podobnie zrobiły osoby przebywające za ścianą.

Wcześniej miałem problem, gdy Cavalorn zaczął atakować mnie za otwieranie neutralnych, nienależących do nikogo skrzyń, ale myślałem, że to był incydent. Teraz widzę, że coś tu jest nie halo. Czy u Was też wystąpił ten błąd? W jaki sposób go naprawić?

Gram na poziomie normalnym, z wyłączonym trybem "wybuchających skrzyń".

Pozdrawiam i czekam na rychłą odpowiedź. : )

Offline

 

#2 2016-04-01 06:41:32

 Wojciech

Mod-Team

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 313
Punktów :   25 
WWW

Re: Złodziejski problem

Ja miałem to samo, jak okradałem skrzynię Lehmara. Wczytałem save i otwierałem do skutku, aż się nie rzucili. Może to bug, może tak ma być xd


http://i58.tinypic.com/oarztf.jpg

Offline

 

#3 2016-04-01 13:03:38

Hermit

Włóczęga

Zarejestrowany: 2016-03-29
Posty: 22
Punktów :   

Re: Złodziejski problem

Gdzieś widziałem ten problem i tu chyba chodzi o zręczność musisz ją zwiększyć aby nie budzić npc

Offline

 

#4 2016-04-02 00:05:59

 Pawlak .

Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe

10226869
Skąd: BWA
Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 342
Punktów :   21 
Gildia: Nekromanta
Ulubiona Broń: Wrzask Berserkera

Re: Złodziejski problem

Jest to bug, w Archiwum znajdziesz mnóstwo takich tematów . Miało to działać na zasadzie im więcej zręczności, tym więcej % na okradnięcie kogoś i skradanie się, ale w pewnym stopniu to nie wypaliło twórcą, czyli raz działa, a raz nie . Czasem pomaga zaklęcie snu, aby dany NPC się nie obudził, musisz po prostu pokombinować (zabić, pobić, niepamięć, wyprowadzić z chaty, po wczytywać kilka razy save) sposobów masz do woli zawszę się któryś sprawdzi .

Offline

 

#5 2016-04-02 01:05:32

Adamek34511

Początkujący

Zarejestrowany: 2016-04-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: Złodziejski problem

Eh, niech to szlag. Naprawdę, psuje mi to rozgrywkę i to mocno. Właśnie jestem przed czterdziestą próbą ukradnięcia Constantinowi jego pierścienia i zaczynam być co raz bardziej sfrustrowany. Wczytuję i za każdym razem to samo, a mam 35 zręczności (póki co chyba 90% PN wpakowałem w tę umiejętność). Dobrze wiecie jak wygląda sprawa ze złotem na początku Returninga (nie wiem, jak potem) więc wydawać bezcenny kruszec na zwoje snu też średnio mi się uśmiecha.

Może jest jakiś sposób na modyfikację skryptów gry, albo naprawienie błędu via Marvin? Ktoś z Was może próbował?

Ostatnio edytowany przez Adamek34511 (2016-04-02 01:07:04)

Offline

 

#6 2016-04-02 15:07:13

amigodiamantes

Wojownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 177
Punktów :   14 

Re: Złodziejski problem

sheerghar, nie wiem czy to bug, ale u mnie działa to prosto - w 1 rozdziale nic nigdy nie mogę ukraść.
w 4 rozdziale natomiast, po kilku pkt w zręke daną, na hełmie łucznika, pierścieniu fellangora + miksturkach  tabliczkach zręki z ~170 wchodzę wszędzie gdzie chcę, i jeszcze się nie spotkałem żeby jakiś NPC w mieście/zamku czy na farmie się obudził (jedyny ewenement to klasztor. Tam nigdy nic nie idzie ukraść z kufrów magów/nowicjuszy. Ale skarbiec można bez problemów) .

Dlatego polecam wszystkie złodziejskie misje zostawić sobie po prostu na później.
co do Constantino - to ja nie wiem gdzie tutaj jest problem. Zawsze to zadanie robiłem bez skradania - wyrzucałem złoto jakie miałem w ekwipunku przed jego sklepem, następnie podbiegałem na bezczelnego do skrzynki i szybkie 2x alt. Dawałem się odbić, Const odbierał swoje 20 złota, zostawiał pierścień, a ja rzucam czar niepamięć.
Zero pn wydanych na zrękę czy umiejętności złodziejskie, a 2 questy zrobione (pierścień Constantina, i szalony wynalazek).

Oczywiście trzeba przed tym wszystkim zapisać, ja zwykle tę misję robiłem ok 11 godz rano. W nocy na pewno nie przejdzie, niedaleko chaty consta jest cały czas strażnik,, który na 1-2 rozdział ,,słyszy" wszystko, nawet tupanie motyla;P

Ostatnio edytowany przez amigodiamantes (2016-04-02 15:10:17)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fpus.pun.pl www.polacypisces.pun.pl www.cs-frag.pun.pl www.pokemonthegame.pun.pl www.filmy3gp.pun.pl