TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#26 2016-11-11 21:23:02

kujon333

Myśliwy

Zarejestrowany: 2014-02-21
Posty: 71
Punktów :   

Re: spis najlepszych zbroi każdej z gildii

Jest Masowe Zniszczenie Nekromanty ^^ Deszcz Ognia się przy tym chowa

W 5,6 rozdziale to jak dla mnie żadna różnica czy czar będę musiał rzucić raz czy dwa.

Offline

 

#27 2016-11-12 01:14:28

Kolosalny

Początkujący

Zarejestrowany: 2016-10-18
Posty: 9
Punktów :   

Re: spis najlepszych zbroi każdej z gildii

Fajnie się hajczą po deszczu, plus szkielety kosi elegancko. Tylko srogo obciąża kartę graficzną jak się gra z D3D11 i ReShadem, straszne spadki fps przy rzuceniu kilku pod rząd, mimo, że mam mocnego kompa.

Z morą ulartu była opcja dialogowa, więc git. Tyle, że bidna nagroda strasznie jak na taki rozbudowany i długi quest, 1500exp i 20hp za duszę jego u Beliara to bida, ale to akurat mniejsza, przeżyłem.

Największa bida jest dopiero teraz...
Mam 5 rozdział i nie dość, że Uriziela sobie nie zamienię na runę to i na dodatek opiekunów nie porobię, bo Xardas zawinął żagle wpizdu, a potrzebny mi w obu przypadkach. Ja jebe. A ktoś pisał, że można robić opiekunów 4/5 rozdział lajtowo, więc się nadziałem... Da się to jakoś zrobić, żeby zespawnować Xardasa albo cofnąć rozdział na chwilę, żeby się pojawił na nowo? Jak daję insert Xardas to wywala grę, z resztą przy insercie każdego możliwego npca ją wywala z errorem., więc nie mam pomysłu jak to ugrać. Pamiętam, że chyba dawało się zmienić rozdział w panelu F2.

Ostatnio edytowany przez Kolosalny (2016-11-12 01:18:33)

Offline

 

#28 2016-11-12 10:49:59

 Pawlak .

Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe

10226869
Skąd: BWA
Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 342
Punktów :   21 
Gildia: Nekromanta
Ulubiona Broń: Wrzask Berserkera

Re: spis najlepszych zbroi każdej z gildii

Nie masz zapisu z 4 rozdziału ? Bo z Xardasem już nic nie zrobisz, skoro masz 5 rozdział . Spróbuj insert sh, ale nie wiem czy to w returningu dobrze działało .

Offline

 

#29 2016-11-12 15:09:32

kujon333

Myśliwy

Zarejestrowany: 2014-02-21
Posty: 71
Punktów :   

Re: spis najlepszych zbroi każdej z gildii

Fajnie się hajczą po deszczu, plus szkielety kosi elegancko. Tylko srogo obciąża kartę graficzną jak się gra z D3D11 i ReShadem, straszne spadki fps przy rzuceniu kilku pod rząd, mimo, że mam mocnego kompa.

Co prawda to prawda - chociaż deszcz ognia jakoś za specjalnie u mnie nie powodował spadków fps. Co innego z i pozostałym czarami ognia niekórymi. Dlatego wolałem używać szkieletorów w 7 rozdziale jak wszystkich orków klepać nie mogłem. Ogniste golemy mocno lagowały tymi czarami ognia.

Z morą ulartu była opcja dialogowa, więc git. Tyle, że bidna nagroda strasznie jak na taki rozbudowany i długi quest, 1500exp i 20hp za duszę jego u Beliara to bida, ale to akurat mniejsza, przeżyłem.

Duszę Senyaka używa się do ulepszenia Szponu Beliara generalnie, ale mnie jakoś ta broń nigdy nie podchodziła.

Największa bida jest dopiero teraz...
Mam 5 rozdział i nie dość, że Uriziela sobie nie zamienię na runę to i na dodatek opiekunów nie porobię, bo Xardas zawinął żagle wpizdu, a potrzebny mi w obu przypadkach. Ja jebe. A ktoś pisał, że można robić opiekunów 4/5 rozdział lajtowo, więc się nadziałem... Da się to jakoś zrobić, żeby zespawnować Xardasa albo cofnąć rozdział na chwilę, żeby się pojawił na nowo? Jak daję insert Xardas to wywala grę, z resztą przy insercie każdego możliwego npca ją wywala z errorem., więc nie mam pomysłu jak to ugrać. Pamiętam, że chyba dawało się zmienić rozdział w panelu F2.

No niestety bida. Trzeba mieć sejwa z 4 rozdziału.

Spróbuj insert sh, ale nie wiem czy to w returningu dobrze działało .

W returningu to w ogóle nie działało Rockefellery i inne characterhelpery tyż

Offline

 

#30 2016-11-20 00:38:13

Kolosalny

Początkujący

Zarejestrowany: 2016-10-18
Posty: 9
Punktów :   

Re: spis najlepszych zbroi każdej z gildii

No cóż, mniejsza już, i tak gram od nowa kjerwa nekromantą. Jest na swój sposób jeszcze mocniejszy od maga ognia, mimo braku dystansówek i bugów. No i pomijając te niedojebane demony, które biją się nawzajem albo pizgają nas zamiast przeciwnika. No, ale pytanie mam jedno - kto jeszcze ma Gallahadowi dać list z rekomendacjami? Dał mu już każdy kupiec z górnego miasta w sumie, oprócz tego Reinharta czy coś, z którym nie mam opcji dialogowych. Mimo tego Gallahad mówi, że potrzebuje jeszcze jednego listu. Od kogo mam go niby dorwać? Lutero, Gerbrant, Fernando i Valentino dali, ale on ma list Valentina ma w broszce. Chcę tą książkę od Gallahada dla Xardasa, ale nie chce mi jej dać i pewnie da jak mu ogarnę wszystkie listy. Jakieś sugestie, panowie?

Offline

 

#31 2016-11-20 14:47:39

 Pawlak .

Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe

10226869
Skąd: BWA
Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 342
Punktów :   21 
Gildia: Nekromanta
Ulubiona Broń: Wrzask Berserkera

Re: spis najlepszych zbroi każdej z gildii

Salandril
Jaka księga dla Xardasa ? Z tego co pamiętam to Fernando chciał tylko od niego Retorykę

Offline

 

#32 2016-11-24 19:09:28

amigodiamantes

Wojownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 177
Punktów :   14 

Re: spis najlepszych zbroi każdej z gildii

nie no był quest z jakąś księgą dla Xardasia od tego maga miasta, ale tylko w ścieżce nekromantów. Daje chyba wtedy jak jesteśmy na ratuszu, nie wiem czy to nie jedna z tych 3 co można u gallaharda kupić.

Typy z questami to salandrill, fernando, luthero, grembrant i valentino (choć ten ostatni niewiele daje, w zasadzie chyba jego zdanie się nie liczy, więc zostaje 4 typa).
Widzę że nie masz salandrilla ogarniętego. Więc albo z nim nie gadałeś, albo masz quest niewykonany, albo zagadałeś źle i w ogóle questa nie dostałeś

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polacypisces.pun.pl www.pokemonthegame.pun.pl www.fpus.pun.pl www.filmy3gp.pun.pl www.immn.pun.pl