TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2016-12-15 19:41:07

matys

Początkujący

Zarejestrowany: 2016-12-15
Posty: 4
Punktów :   

Problem z rozgrywką

Witam

Mam pewien problem, gdyż nie mogę praktycznie nic zrobić w grze. Mam 15 lvl, najemnik (średni pancerz najemnika +1), broń 60 dmg, 64 siły i 44 zręczności. Jestem w Jarkendarze na etapie pójścia do ducha, żeby otworzyć dzwi do Kruka i nie mogę tu zabić praktycznie żadnego potwora co najwyżej ścierwojady, szczury lub pełzacze atakiem lewo,prawo,lewo,prawo. Reszta potworów orkowie z kuszą, zębacze czy cieniostwory biorą mnie na jednego strzała. W Khorinis zrobiłem już praktycznie wszystkie zadania, oprócz zadań od bractwa i zabójców gdyż skopałem w poprzednich etapach gry. Gram na poziomie trudności: trudny. Co mam robić? Wrócić się do Khorinis i spróbować powbijać lvl czy już na tym etapie gry nie ma szans do ,,wygrania". Jeśli jest to co powinienem zrobić? w co maxować, żeby postać stała się silniejsza? Chciałbym przejść do końca tego moda, ale w tym momencie moja postać jest za słaba a nwm czy jest jeszcze szansa, żeby to zmienić.

Z góry dziękuję.

Offline

 

#2 2016-12-15 20:05:54

 Wojciech

Mod-Team

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 313
Punktów :   25 
WWW

Re: Problem z rozgrywką

Zacznij na bardzo łatwym, jaka broń 1h czy 2h? Ile % walki bronią? Skąd tyle dexa? itd


http://i58.tinypic.com/oarztf.jpg

Offline

 

#3 2016-12-15 20:29:43

matys

Początkujący

Zarejestrowany: 2016-12-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: Problem z rozgrywką

broń 1h, 35% walki bronią, a dex z mikstur i nauki.

Offline

 

#4 2016-12-16 18:42:05

 Wojciech

Mod-Team

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 313
Punktów :   25 
WWW

Re: Problem z rozgrywką

1) zmarnowane punkty nauki na dexa, po co Ci, z samych bonusów do 200 na luzie.
2) broń 1 ręczna ładujesz do 29% procent, wkrótce Ci wskoczy ten 1%
3) reszta siła i tylko tyle osiągnąłeś tej siły?
4) szkoda, że zablokowałeś sobie questy, sporo expa i kasy
5) do Jarkendaru ja wchodziłem na rzeźniku patch 1.3.1 mając 90 siły... do tej pory sam się dziwię jak. Ale miałem. Zwykle jak był jakiś silniejszy boss to wiadome było, że wskoczy statystyka zależnie czym go zabijesz (u mnie tak było), więc zawsze dobijałem bronią. Mimo, że klepałem go 50 razy żeby dobić mu 1/100000 hp.
6) Poszukaj w krypcie u tego Inubisa całego. Tam jest jakiś miecz, chyba 60 siły wymaga 90 obrażeń, albo i więcej, nie wiem, nie pamiętam.
7) Gościu, to da się zrobić, tylko trzeba trochę cierpliwości.


http://i58.tinypic.com/oarztf.jpg

Offline

 

#5 2016-12-16 21:04:05

matys

Początkujący

Zarejestrowany: 2016-12-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: Problem z rozgrywką

Zacząłem grę od nowa + na poziomie normalnym. Możesz mi doradzić w co maxować + czego warto się uczyć? Będę chciał grać jako strażnik u bractwa, bronią 2h.

Offline

 

#6 2016-12-17 12:10:51

 Wojciech

Mod-Team

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 313
Punktów :   25 
WWW

Re: Problem z rozgrywką

Strażnik z tego całego obozu na bagnie?

Podstawa:
- 30% broni dwuręcznej
- dzierżona broń: ''pika bojowa wodnego kręgu, 30 siły, 60 obrażeń
- uczysz się kowalstwa (czeladnik u Harada), pompujesz zbroję wodnego kręgu x5
- jak dostac się do wodnego kręgu? Gadasz z wszystkimi farmerami o tych zaginionych ludziach, idziesz do Dextera (dalej już greg) do Vatrasa, zbierasz ornamenty i jesteś.
- myślistwo - koniecznie wyrywanie serc, jeśli zależy Ci na wytrzymałości oraz inne tego typu ''zęby, skóry, rogi''etc
- alchemia: ogólnie mikstura siły, wytrzymałości, życia (korzeń leczniczy i rdest)
- BRAK SKOPANYCH QUESTÓW
- potem tylko maxować siłę, bonusy zjadaj jak już będzie ... z 150/160 siły na normalu na luzie idzie tyle mieć
- Zanim pójdziesz do jarkendaru MUSISZ być w stanie założyć mieć na szkielety (nordmarski chyba 90 siły, albo 120)

i tak dalej. reszta na biężąco, rób jak najwięcej questów, buguj jak najwięcej się da (hehe). Czyli np. przez ścianę możesz rzucać deszcz ognia w krypcie Inubisa, grom, hehe. Grało się

To tyle


http://i58.tinypic.com/oarztf.jpg

Offline

 

#7 2016-12-22 13:35:36

matys

Początkujący

Zarejestrowany: 2016-12-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: Problem z rozgrywką

Wielkie dzięki.

Ostatnie pytanie jeszcze mam. Kto i kiedy ktoś będzie mógł mi sprzedać przepis na miksturę siły, zręczności czy many? przepis na HP sprzedaje Lutero w 2 rozdziale i tyle wiem. Mam zadanie w obozie, żeby mieć 60 pkt many, a nie wiem czy wydawać pkt na manę. Z tego co słyszałem to te 60 many można spokojnie zebrać bez wydawania pkt, tylko jak? Wiadomo, że parę punktów można zebrać za piwa od Coragorna, księgi noc gwiazd czy jakoś tak, no i z kamiennych tabliczek.

Offline

 

#8 2016-12-23 09:29:23

 Wojciech

Mod-Team

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 313
Punktów :   25 
WWW

Re: Problem z rozgrywką

Ja gram teraz: Rzeźnik 1.3.1 broń jednoręczna, dołączam do strażnika na bagnach

Mikstura siły - Constantino (tylko jeśli umiesz jakąś inną. np. esencję leczniczą), zręczność - Sagitta (po przyniesieniu słonecznego aloesu), Many - w 2 rozdziale u Constantino.

Z tym 60 pkt to ja robiłem, że dołączałem do Constantino jako czeladnik i mam +15 mana, potem zjadałem grzyby, ofiara dla Darona, boska moc gwiazd, piwo coragona, kamienne tabliczki. Bez pierścieni i amuletów mam ponad 60. Palenie fajki +3, walka maną dodaje Ci 1. I tak dalej

Także z bonusów typu: picie piwa, za które jest mana.


http://i58.tinypic.com/oarztf.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rayman.pun.pl www.simr201019.pun.pl www.nidapinczow.pun.pl www.majowie.pun.pl www.naszaf.pun.pl