TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2016-12-12 02:39:15

Ajyr

Początkujący

Zarejestrowany: 2016-12-12
Posty: 4
Punktów :   

Rzeźnik - piękno piekła :)

Cześć,
jakiś czas temu rozpocząłem swoją przygodę z Returningiem, od razu rozpocząłem od rzeźnika. Na początku było trudno, ale szybko się przystosowałem do tych warunków. Przebiłem się przez Jarkendar bez większych kłopotów mając 70 pkt siły i Miecz Blizny... a teraz jestem dalej w II rozdziale w górniczej dolinie. Mam zdobyć informacje o trzech kopalniach, co oczywiście mogę zrobić przebiegając te wszystkie orki, wargi etc., ale mam już wątpliwości czy poradzę sobie w kolejnych rozdziałach. Mam 126 pkt siły i miecz (chyba Nocny Łowca) 190 dmg, do tego 400 hp i 62% broni 1H, a dalej nie mogę mierzyć się z orkiem wojownikiem. Zadaję mu minimalne obrażenia i nie mam pomysłów już skąd czerpać siłę. Jak patrzyłem na niektóre posty z tego forum to ludzie na rzeźniku wbijali po 400 pkt sily Eliksiry siły już powypijałem, tabliczki siły zużyłem, podobnie orkowe eliksiry. Z czego jeszcze mogę zdobyć siłe by wreszcie pokonać ten tłusty, orkowy tyłek? Wiem, że jest możliwość zrobienia eliksiru siły z serc orków... tylko najpierw trzeba je pokonać 😅

Offline

 

#2 2016-12-13 11:07:19

 Wojciech

Mod-Team

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 313
Punktów :   25 
WWW

Re: Rzeźnik - piękno piekła :)

Na rzeźniku, wszelkie dodatki pakuję się od 120 siły
W tym modzie bardziej chodzi o ilość siły, niż władanie orężem. Preferuję 30%, a siły mieć +200
Hp masz mało, robiłeś jakiekolwiek potiony z polnych/leśnych jagów? Zabijaj demony, a z ich serc (jak się nauczysz) robi się balsam opatrzenia +40 hp i chyba manę + winogron, który jest od ... dużo
Musisz się pobawić i zabić Innubisa (o ile to patch 1.3.1), który ma miecz na szkielety, a dzięki nim wbijesz dużo expa. Jak go zabić? To nie powinno być trudne, wystarczy użyć kilku błędów gry ;*.
Ja poprzez przyzywanie wilków w środku krypty otwierając każdą po kolei, miałem czas, żeby uciec. Ewentualnie można lodową falą sie bawić. Kiedy już otworzysz wszystkie skrzynie, pojawi sie inubis. Wtedy uciekasz z krypty. Wracasz, podchodzisz pod ścianę 1-2 deszcze ognia i po sprawie. Inubis wyjdzie z krypty i ew. można go dobić, lub zaciągnąć na farmę Onara. Ale pamiętaj, że to Ty musisz zadać ostateczny cios. Eliksir z serc orków jest śmieszny, 200 serc orków = 2 siły, zawsze to coś, ale ich nie ma nie wiadomo ile. Pozdrawiam, elo


http://i58.tinypic.com/oarztf.jpg

Offline

 

#3 2016-12-13 15:53:07

Ajyr

Początkujący

Zarejestrowany: 2016-12-12
Posty: 4
Punktów :   

Re: Rzeźnik - piękno piekła :)

120 pkt czystej siły wymaga ok. 370 pkt nauki. To 37 poziomów ładowania tylko w siłe. Znając granice wzrostu pkt nauki za punkt siły, wybijając wszystkich bossów i odbierając punkty nauki od Darona to zgaduję, że w ~33 poziomy można to osiągnąć. To strasznie wiele kiedy za każdego potwora otrzymuje się 1/10 expa. Dochodzi do tego znajomość 1H czyli do 30% to jakieś 2-3 poziomy. W skrócie do 35 poziomu nie powinienem korzystać z bonusów... to z czego mogę otrzymać tyle doświadczenia skoro nawet na bonusach nie jestem w stanie powybijać orków, wargów itd. Miecz Innubisa wymaga 1800 pkt życia, a ja i owszem, zrobiłem tyle eliksirów życia z jagód ile się dało Oczyściłem większość Jarkendaru i Khorinis z nich. Jest jakaś lokacja z większą ilością demonów do której mogę się udać już w drugim rozdziale? W górniczej dolinie bez modyfikacji były chyba z 4 demony z tym, że do połowy nie dojdę. W starej wieży Xardasa były 2 to mogę z nich zdobyć 80 pkt życia, zakładając biżuterie kolejne hmm... ~100? To wciąż za mało :x

Offline

 

#4 2016-12-13 22:29:53

 Wojciech

Mod-Team

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 313
Punktów :   25 
WWW

Re: Rzeźnik - piękno piekła :)

Doświadczenie przede wszystkim zbierasz za misje, a nie za te śmieszne stwory. Lokacja z demonami? w GD wieża xardasa, w zatopionej jest chyba 1, nad przejściem do khorinis jest zaginiona kopalnia złota, czy cos, tam kolejny. Owszem, nie znalazłem ich wielu, ale wyciągnięcie z 200 hp nie zaszkodzi, nie? Miecz Innubisa? Nie mówiłem o tym mieczu, tylko o srebrnym nordmarskim, coś takiego... co Ty eliksir siły jest od ... dużo, niektóre dostajesz za misje, a dużo ich można znaleźć. No właśnie, sam mówisz, że nie jesteś w stanie zabić wargów z bonusami, więc o czym rozmawiamy xd. Mimo wszystko, na początku jest trochę uciekaniny/kombinowania jak uciec jak zabić stwora itd... ale przecież po to masz magię i wiele bugów, które można wykorzystać na korzyść. Zdobądź uriziel/szpon beliara, a zobaczysz jak gra jest śmieszna. I wcale nie trzeba do tego pieron wie ile siły.

Zacznij sobie jak Ja: bardzo łatwy, poznaj moda, możliwości
... skończ na rzeźniku


Ja też nie wiedziałem skąd oni biorą tyle siły, a kończąć pierwszy raz moda miałem ponad 400, a to i tak śmieszna ilość.


http://i58.tinypic.com/oarztf.jpg

Offline

 

#5 2016-12-13 23:45:51

Ajyr

Początkujący

Zarejestrowany: 2016-12-12
Posty: 4
Punktów :   

Re: Rzeźnik - piękno piekła :)

Chyba nie do końca się zrozumieliśmy Zdaję sobie sprawy, że najwięcej expa dostaje się z zadań, jednak ich ilość jest ograniczona, a potworów jest tyle, że jak się zbierze te wszystkie śmieszne punkciki to wychodzi bajeczna suma doświadczenia, tylko trzeba je zabić. Magia, magią, zachowuję ją na momenty, kiedy nie mam żadnej innej możliwości przejścia danego fragmentu w tradycyjny sposób i wybijanie wszystkiego w ten sposób byłoby nudne jak i kosztowne, a kase w tym modzie jednak trzeba rozsądnie wydawać. I tak jak powiedziałem w pierwszym poście, nie mam problemu z przechodzeniem tej gry na takim poziomie trudności, ale liczyłem na wskazówki skąd czerpać bonusową siłę. Teraz wiem, że sporo eliksirów można znaleźć, a kilka dostaje się z zadań i tylko tyle potrzebowałem. Niemniej dziękuję za odpowiedzi, te informacje się przydadzą
Ten mieczyk z krypty na pewno ozdobi wyposażenie mojej postaci

Offline

 

#6 2016-12-14 09:27:43

 Wojciech

Mod-Team

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 313
Punktów :   25 
WWW

Re: Rzeźnik - piękno piekła :)

Ta bonusowa siła o której mówisz jest z eliksirów i smoczych korzeni. Naprawdę znajdowałem je w dziwnych miejscach, a pewnie jest ich jeszcze z 50. Orkowe pomyje, znajdziesz wiele tabliczek z siłą, Za modlenie się z wysoką karmą u Innosa też dostaniesz kilka tej siły. Zwłaszcza, jeśli robisz to codziennie. U Orków elita znanalazłem też ich kilka. Smocze korzenie mają goblińskie bersekery niedaleko lodowego smoka, jest wiele sposób. Wystarczy szukać bardzo, bardzo dokładnie.


http://i58.tinypic.com/oarztf.jpg

Offline

 

#7 2016-12-24 11:34:13

amigodiamantes

Wojownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 177
Punktów :   14 

Re: Rzeźnik - piękno piekła :)

Ajyr - nie słuchaj tych ,,porad", żeby pakować siłę boostami od 120 czy nawet od 90 na rzeźniku. Do 90 z lp to można pakować, ale chyba na normalnym albo łatwym poziomie, gdzie lp jest dużo.
Sam na tym poziomie trudności boostami się podkręcałem już od 54 siły (po tym z wejścia +10 od harada, 1 czy tam 2 od erola, +33 z mikstur w khorinis, dostępne na 1 rozdział, 2 albo 3 zupy z żółwia też się da zrobić). Nie wiem czy Zuris w 2 rozdziale już nie ma 1 mikstury siły też.

Potem niestety trzeba dobrze szukać tabliczek (z nich ze 20 siły może uda się uskładać), a reszta to po prostu - znalezienie miksturek siły w returnie, lub względnie dodatkowych smoczych korzeni, których jest w returningu naprawdę sporo (np głupie orki dookoła zamku - ze 4-5 starszych elitarnych ma bankowo smoczy korzeń, dodatkowo 2x miksturka siły od orika... 2 smocze korzenie idzie wynieść z klanu skały, a tam orki - myśliwi, 2 gobliny-berserki w drodze między lodowym smokiem a kopalnią marcosa, boss goblinów w jaskini niedaleko starego obozu bractwa itp).
Generalnie polecałbym poszukać jakiejś mapki z lokacjami smoczych korzeni w returnie + tabliczki, i wszystko powinno być łatwiejsze.

Hp masz bardzo mało. Albo nie robiłeś mikstur hp z leśnych jagód + korzeń leczniczy i rdest, albo poyebałeś szukanie tych roślinek. W gd to ja już na 1000 hp biegałem na zbroi z kruka. Wtedy orki wojowniki to żaden problem, nawet w kilka sztuk, bo i hp sporo, i def już powinien być koło 200 na pierścieniach, miksturach z aloesów (3 do wzięcia dośc łatwo, więc 15 def) i tak dalej, i atak na crit z 400 dmga+ powinien bić. Nie jest to szał, dalej będzie ciężko, ale grać się da.

Na rzeźniku warto bardzo wcześnie kradzież kieszonkową ogarnąć (tak gdzieś po jankendarze). Jest z tego masa expa jak na rzeźnika, przynajmniej ze 3 lvle zrobisz praktycznie z miejsca, jak tylko uda Ci się hełm łucznika wynieść (da się, wyprowadzasz panów cienia gdzieś poza grotę, potem eliksir prędkości i czyścisz lokację z itemów) i doboostować się miksturkami zręczności (nie czarujmy się, w zrękę lp lepiej nie sypać na rzeźniku)



Btw, na pewno masz 126 siły i nocnego łowcę?
coś mi się wydaje, że ta broń wymagała 140 albo i 160 pary w łapkach... No i tak jak powiedziałem - w returnie orkusy klepane tym mieczem już powiny spadać naprawdę lekko.

na % broni nie wydawaj więcej jak te 50-60%. Reszta ma dojść z książek, tabliczek i ,,w trakcie walk". Same tabliczki to przynajmniej 20% mi dorzucały.
na siłę jest jeden pierścień w dolinie cieni, dający 20 czy 25 bonusu, wraz z 50 hp i paroma pkt def. Poza tym misja fellangora - pierścień 15 siła i zręka. Pas siły kolejne 10.
Idzie ugrać, ważne żeby jak najwcześniej starać się te bonusy mieć.


Osobiście przed jankendarem miałem 9 lvl.
mimo tego miałem postać w statach taką:
100+ siły (o tutaj to z 6 lvli aby te 54 mieć. Pierwsze poziomy tylko w siłę i w nic innego, aż do 54, choć 1 pkt siły wpadł darmowy  walki. Chyba 62 lp)
6% jednoręki (jak widać nic nie wpakowałem;P Khorinis czyściłem bazując po prostu na 100+ dmga samego miecza. 1 % darmówka z walki)
alchemik - miksturka siły +  te lecznicze (28 lp)
7 albo 11 lp w kowalstwo (rubinowe ostrze. Choć tutaj na dobrą sprawę to chyba jak na rzeźnika przedobrzyłem)
Skórowanie, chyba kły + pazury i skórowanie gadów. Generalnie 1 lvl, na pewno nie więcej

Jak widać 21 lp mniej więcej ponad stan. wiadome, trochę PN jest z bonusów (darrion na 2 albo 3 lp, jakaś tam książka na 2 lp w khorinis, chyba w wieży nergala, poza tym mobki. z 10 na pewno, jak nie lepiej)


w Jankendar zrobiłem 6 albo 7 lvli. 2-3 lvle w jednorękę (dodatkowo dorzuciłem pierścień morgana, i było z 40%) Na pewno poszło 4 lvle na nauki języków ( po jankendar 2x 3 lvl tablica sily, i chyba jedna 1 albo 2 lvl)i miksturę hp z korzenia i rdestu. Po powrocie do khorinis jeszcze natłukłem 1 lvlka pod kradzież kieszonkową, a zaraz po niej jeszcze raz się przelazłem po lokacjach na exp z niej. 2 poziomki wpadły wtedy, dodatkowo po jankendar 1 książkę nigela kupiłem, więc 30 lp+ (wliczając parę pkt z bonusowych istotek z jankendar).
Więc za to na pewno już było trochę myśliwstwa, a reszta to % jednoręki tak, że do gd wchodziłem już całkiem dobrze ogarnięty (120 siła. korzeń w szamanie orków w kanionie).


wejście do gd, z automatu pierwsze co - to gobliny berserki, klan skały, słoneczne aloesy, korzenie lecznicze. Generalnie zanim zacząłe pchać główną fabułę, to podkręcałem siłę z robionych mikstur, hp z korzeni za palisadą (omijając smocze zębacze. Choć wtedy jakoś tak z orkiem wojownikiem 1 na 1 raczej nie miałem problemu...), miecz z leża na przemianie w krwiopijcę, def. Jak to wszystko zrobiłem, będąc już na zboi kruka i na 1000 hp, albo na pełnym secie wojownika - albo tylko amulecie i 1 pierścieniu (wtedy +20 def, ale 10% do jednoręki bo pierścień morgana) wraz z miksturkami saggity było ok 200 def, pas siły, miecz 190 dmg na mniej więcej 160 siły i z 50-70% jednoręki, to na serio już można było szaleć. Orki na ostrożnie, ale szło klepać po kilka sztuk. Po czymś takim na lekkim farcie to i ze smoczym zębaczem na solo dajesz radę.

Ostatnio edytowany przez amigodiamantes (2016-12-24 12:43:22)

Offline

 

#8 2017-01-16 00:57:42

Ajyr

Początkujący

Zarejestrowany: 2016-12-12
Posty: 4
Punktów :   

Re: Rzeźnik - piękno piekła :)

Bardzo dziękuję. Sprawiłeś, że gra stała się dla mnie od razu łatwiejsza

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.immn.pun.pl www.polacypisces.pun.pl www.pokemonthegame.pun.pl www.fpus.pun.pl www.cs-frag.pun.pl