TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2017-05-26 05:30:38

Mrówa

Początkujący

Zarejestrowany: 2017-05-26
Posty: 2
Punktów :   

Rozwój postaci

Witam serdecznie! Pierwszy raz przechodzę modyfikację returning ver 2.1 patch. 1.3.1 poziom bardzo łatwy. Obecnie jestem w 2 akcie, właśnie wkroczyłem do GD. Moja postać - najemnik posiada następujące statystyki:

poziom 31, zbroja kruka, mieczyk ze skarbca czerwonego smoka 180 dmg (nazwy nie pamiętam), kusza 100 dmg
siła 125 (z bonusami 10 amu, 10 pas)
zręka 95 (hełm łucznika, amu, tabliczki + coś tam wpadło podczas gry)
1100 hp (trochę mikstur z jagód + korzeń i rdest, tabliczki, żywność)
mana 75 (tabliczki, żywność)
56 % 1 ręki (z pierścieniem morgana + 10)
Z umiejętności dodatkowych: wszystko od myśliwych, alchemia (bez mikstury siły jeszcze), złodziejskie full, tabliczki full, kowalstwo (2 poziom miecza)

Pytania jakie kieruję do was drodzy forumowicze to w co wpakować punkty które teraz wpadną za lvl? Rozważałem wpakowanie jeszcze punktów do siły tak pod "124 na czysto", dobicie do 60-65% 1 ręki "na czysto", naukę tworzenia eliksiru siły, nauka do 2 kręgu magii u Gallahada (zniszczenie ożywieńca) gdyż ze szkieletem wojownikiem nawet solo nie mam szans a z tego co przeglądałem forum, będzie ich trochę w GD i bodajże Dolinie Cieni do której notabene nie wiem kiedy trafię, ponieważ nie znam moda. Nie wiem w co wbić LP z wymienionych rzeczy w pierwszej kolejności. Z Orkami wojownikami radzę sobie całkiem nieźle nawet w grupie 3-4, smoczego zębacza pojedynczo ubije. Wiem, że jest miecz na szkielety który posiada Inubis, aczkolwiek wątpię, że jestem w stanie go zdobyć nawet stosując sposoby wymieniane tu przez forumowiczów. Nie wiem też czy rozwiąże on problem. Proszę doradźcie czy dobijać staty (siła, 1 ręka) żeby korzystać już z bonusów (tabliczki itp.) czy raczej coś innego, a mimo to wbić bonusu już w obecnej sytuacji. Pozdrawiam serdecznie i wszystkim życzę miłej gry!

Offline

 

#2 2017-05-27 20:00:07

 Pawlak .

Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe

10226869
Skąd: BWA
Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 342
Punktów :   21 
Gildia: Nekromanta
Ulubiona Broń: Wrzask Berserkera

Re: Rozwój postaci

Hmm na Twoim miejscu najpierw nauczył bym się 2 kręgu magii i tworzenia runy zniszczenia ożywnieńca, potem z tym leciał do zatopionej wieży Xardasa (są tam same trupy i boss demonów z nim możesz spróbować, a jak nie dasz rady, to nie bierz  sfery ciemności i przyjdziesz po nią innym razem) ale ważniejsze to jest tam miecz Gniew Demona wymaga tylko 145 siły a ma 215dmg
Mając już ten miecz przypakuj siłę aby go założyć no i potem walkę bronią jednoręczną

Offline

 

#3 2017-05-28 13:57:28

Mrówa

Początkujący

Zarejestrowany: 2017-05-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: Rozwój postaci

Zrobiłem tak jak radziłeś używam gniewu demona różnica jest duża. Mam pytanko jeszcze odnośnie wina zapomnienia i serc demonów, otóż wziąłem zadanie od smoka z zabiciem  Senyaka pogadam o tym z Xardasem  o mora  ultaru i sądząc po wypowiedziach innych użytkowników demony powinny pojawiać się podczas modlitwy do beliara przy kaplicę.  Po modlitwie jednak nic się nie dzieje. Dodam jeszcze ze szponakinak beliara zdecydowałem się zniszczyć może to dlatego? Chciał bym nafarmić tych serc demona bo mam trochę winogron a pasuje mi podbić hp. Jakieś rady pomysły?

Offline

 

#4 2017-05-29 16:44:07

kujon333

Myśliwy

Zarejestrowany: 2014-02-21
Posty: 71
Punktów :   

Re: Rozwój postaci

Demony się pojawiają jak masz Szpon Beliara. Możesz go od odzyskać od Vatrasa jak coś. Chyba że dałeś go smokowi.  To już bida.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ce.pun.pl www.mt1.pun.pl www.vbc.pun.pl www.wszadministracja.pun.pl www.infuam.pun.pl