TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#26 2018-10-09 18:32:52

Vetsik

Początkujący

Zarejestrowany: 2018-10-09
Posty: 2
Punktów :   
Gildia: Najemnik
Ulubiona Broń: Orkowa Zguba

Re: Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

Takie pytanko... mam zadanie o nazwie "Odprowadzenie Norta" i nie wiem gdzie mam znaleźć owego osobnika.. przeszukałem wszystkie świątynie a dalej nie wiem gdzie on się znajduje, zadanie rozpoczyna się w Jarkendarze. Liczę na szybko odpowiedź, bo się ostro denerwuje


Bierz tarczę i maszuj "W"! Będziesz wielki!

Offline

 

#27 2018-10-10 06:40:50

 Pawlak .

Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe

10226869
Skąd: BWA
Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 342
Punktów :   21 
Gildia: Nekromanta
Ulubiona Broń: Wrzask Berserkera

Re: Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

Jest to nowicjusz Magów Wody, stoi przed piramidą w której aktywujesz teleport do Złotego Smoka Ashtara.

Offline

 

#28 2018-10-10 18:35:57

Vetsik

Początkujący

Zarejestrowany: 2018-10-09
Posty: 2
Punktów :   
Gildia: Najemnik
Ulubiona Broń: Orkowa Zguba

Re: Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

Piękne dzięki


Bierz tarczę i maszuj "W"! Będziesz wielki!

Offline

 

#29 2018-10-11 17:10:43

Ezry

Początkujący

Zarejestrowany: 2018-10-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

Mógł by ktoś wypisać składniki potrzebne do tworzenia zwojów? Lub chociaż tylko do deszczu ognia. I z kąd mogę zdobyć pióro do pisania zwojów?

Offline

 

#30 2018-10-26 23:30:46

Sefail

Początkujący

Zarejestrowany: 2018-10-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

Mam taki problem, otóż gram sobie Magiem Ognia w rozdziale 3. Mam do nauki 3 nowe runy: ognisty golem, mała burza ognista oraz ognista klatka. I tutaj pojawia się mój problem z tego co wiem do wykonania run trzeciego poziomu potrzeba rzadki kamień runiczny który można wykonać z 10 kawałków kamienia runicznego i sztabki ... i tutaj jest koniec. Zakładam że chodzi o sztabkę rudy jednak nie jestem w stanie się nauczyć wytapiania magicznej rudy. Wykonałem questa dla węża odnośnie sakwy z rudą i nie mam z nim żadnej kwestii dialogowej odnośnie nauki wytapiania rudy. Wie ktoś może jak to mogę rozwiązać, szczególnie patrząc na to że w kolejnych rozdziałach będę potrzebował jeszcze więcej tych sztabek.

Offline

 

#31 2018-12-23 21:56:01

rzulf

Początkujący

Zarejestrowany: 2018-12-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

Orik nie daje mi tej broni po wykonaniu zadania orkowi porucznicy. Podajcie proszę kod na przywołanie tej broni

Offline

 

#32 2018-12-24 14:56:10

tedolf

Początkujący

Zarejestrowany: 2018-12-24
Posty: 3
Punktów :   

Re: Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

Mam problem w returning 2.0 ... jestem nekro w 3 akcie i chcialem zrobić ulumulu, gadałem z ur szakiem, miał problem z hoshpakiem, przypadkowo mi sie hoszpak nawinął i grzie piach. Urszak miał foszka za to ale dostał z niepamięci i jest cacy ale problem pojawia sie gdy ide do miejsca w którym powinien być Tarrok walony przez szkieletory, a nie ma ani tarroka ani kostków... Czy coś zepsułem? Może ktoś zna kod na przywołanie tarroka bo (freemineorc) nie działa...

Offline

 

#33 2018-12-27 09:38:10

zasea

Początkujący

Zarejestrowany: 2018-12-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

Cześć gram w returninga 2.0 [ nekromanta rozdział 3 ] oco chodzi  z tym mora ulu i łapaniem dusz dostałem wpis po uzyciu runy pogromca dusz " i co dalej o co chodzi jak zbierac dusze?

Z góry dzieki za pomoc i prosze o jak najszybszą pomoc . :fuckyeah: :fuckyeah:

Offline

 

#34 2018-12-29 04:23:25

 Pawlak .

Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe

10226869
Skąd: BWA
Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 342
Punktów :   21 
Gildia: Nekromanta
Ulubiona Broń: Wrzask Berserkera

Re: Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

No masz umiejętność wyuczoną i nie musisz za kazdym razem nakładać jej na przeciwnika

Offline

 

#35 2019-02-19 20:25:03

Adisik7

Początkujący

Zarejestrowany: 2019-02-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

Witajcie. Moim problemem jest misja w bractwie śniących. Dokładniej misja baall paraveza który chce bym przygarnął nowego nowicjusza. Dałem mu zapalić. Paravezowi. Teraz powinienem porozmawiać z Regizem/Valentino/coragonem. Niestety u żadnych z nich nie ma takich funkcji dialogowych. Jedyna to jeszcze była z misja od kupca luisa? Żebym załatwił list gończy. Nawet wykonując to nie mam dalej żadnych opcji nowych. Jakieś pomysły? Albo sposób na pominięcie tej misji? Kod. Skrypt? Zależy mi na tym ponieważ nie będę mógł się rozwinąć w żadnym kierunku gildijnym.

Offline

 

#36 2019-03-05 11:22:19

Erytuk

Początkujący

Zarejestrowany: 2019-03-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

Mam pewien problem. Mianowicie zacząłem robić zadanie od Fajetha. Pech chciał że pare zębaczy wpadło do obozu i zginął. I teraz mam problem z oddaniem zadań. Jest jakiś inny sposób na zaliczenie zadań od niego albo jest sposób żeby go wskrzesić?

Offline

 

#37 2019-03-11 16:41:59

Andżej

Początkujący

Zarejestrowany: 2019-03-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

Witam.
Otóż sprawa wygląda następująco:
- zabiłem Kruka, a raczej zmusiłem do ucieczki
- zabrałem pierścień Adanosa z ołtarza oraz 3 itemy na piedestałąch w pomieszczeniu za ołtarzem
- uaktywniłem starożytne zapiski, których nie rozumiałem z czym zwróciłem się do Saturasa
- uaktywniłem ostatni piedestał i przeteleportowałem się do niedostępnej wcześniej lokacji
I tutaj pojawia się problem, złotego smoka tam po prostu nie ma. Jedynym stworzeniem, które tam znalazłem była kamienna pantera, którą zabiłem.
Co poradzić w takiej sytuacji, próbować ratować się którymś z zapisów czy może jest coś co pominąłem.
Nie wiem czy ma to znaczenie ale nie zrobiłem jeszcze żadnego z zadań Opiekunów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gmas.pun.pl www.dmt.pun.pl www.aod-plemiona.pun.pl www.ana-promotyle.pun.pl www.ba.pun.pl