TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2014-06-16 15:11:40

 birkut

Włóczęga

Zarejestrowany: 2014-06-08
Posty: 12
Punktów :   

Czar przemiany w chrząszcza

Moje pytanie: czy w grze jest dostępna więcej niż jedna sztuka czaru przemiany w chrząszcza? - ja spotkałem chyba tylko jedną a czar jest bardzo przydatny - można za jego pomocą wyciągnąć fanty (łuk, tablica) zza kraty w gildii złodziei oraz moim zdaniem jest idealny dla wykonania questu dla 2 opiekuna (oczywiscie można wparować do komnaty w klasztorze pilnowanej przez Talamona na szybkim biegu, porwać księgę i zmykać ale wchodząc tam chrząszczem można spokojnie zabrać książkę oraz przeczytać wszystkie pozostałe księgi co ma kapitalne znaczenie dla podnoszenia inteligencji). Być może w dalszej częsci gry będzie dostęp do tej lokacji dla innych gildii niż Magowie Ognia ale do tego jeszcze nie doszedłem (Gram Nekromantą i jestem w 2 rozdziale - początek czystek w Jarkendarze.

Offline

 

#2 2014-06-16 15:21:56

 Wojciech

Mod-Team

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 313
Punktów :   25 
WWW

Re: Czar przemiany w chrząszcza

Twoje wypowiedzi chociaż można logicznie czytać.

Owszem, wiem, że oprócz tego zza kratami w gildii złodziei jeden ma Zuris, a resztę musisz prawdopodobnie znaleźć. Poza tym jest inny bug pozwalający na przechodzenie krat/drzwi. Wystarczy ''wbiec'' naciskając nie wiem czy A/D czy strzałka LEWO/PRAWO - zależy jak ma ktoś ustawione. Ustawiasz się w rogu drzwi/krat i tym sposobem ''wbiegasz'' w głąb kraty i po kilku próbach jesteś już za nią. Wystarczy trochę pomyśleć i po bugować.


http://i58.tinypic.com/oarztf.jpg

Offline

 

#3 2014-06-16 15:54:30

GothicIII

Włóczęga

Zarejestrowany: 2014-06-06
Posty: 22
Punktów :   

Re: Czar przemiany w chrząszcza

również jeden koleś za palisadą orków w obozie baala Netbeka sprzedaje kilka zwojów przemiana w chrząszcza co do dostania sie za kraty w gildii złodzieji to kolega wyżej opisał to dokłądnie:)

Offline

 

#4 2014-06-16 16:03:31

 birkut

Włóczęga

Zarejestrowany: 2014-06-08
Posty: 12
Punktów :   

Re: Czar przemiany w chrząszcza

Dziękuję za komplement oraz błyskawiczną odpowiedź - jesteś moim guru w tej modyfikacji Sposób, który podajesz oczywiście wypróbuję dla sportu ale nadal będę szukał zwoju (przydał by się  jeszcze jeden żeby ponownie minąć Talomona - jak teraz tam wparowałem to byłem jeszcze o wiele za cieńki na wyczyszczenie podziemi ze szkieletów) - jeszcze raz dzięki za radę.

Offline

 

#5 2014-06-17 11:56:45

 Wojciech

Mod-Team

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 313
Punktów :   25 
WWW

Re: Czar przemiany w chrząszcza

Wystarczy wbiec tak samo, lub na zębatym zielu. Przeczytać sobie wszystko, zabrać i uciec. Tym sposobem oszczędzasz.


http://i58.tinypic.com/oarztf.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dbstory.pun.pl www.komputerdlazielonych.pun.pl www.narutoshippuuden99.pun.pl www.xfenix.pun.pl www.metin2prywatnie.pun.pl