TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


  • Index
  •  » Archiwum
  •  » przemiana w krwiopijce! bug z budynkiem w jarkendarze!

#1 2014-06-19 19:47:19

GothicIII

Włóczęga

Zarejestrowany: 2014-06-06
Posty: 22
Punktów :   

przemiana w krwiopijce! bug z budynkiem w jarkendarze!

mam pytanie wiecie gdzie można dostać zwój przemiany w krwiopijce poza tym od Ignaza gdyż mam pewien problem zwój od Ignaza wykorzystałęm do ucieczki z wieży gdzie być necromonikon:) czy jest drugi taki zwój przemiany w krwioplijce mianowicie do dostania się na dach jednego z budynków w jarkendarze dokłądnie tego przy którym siedzi saturas, gdyż ławka jest zbugowana i bezi zamiast na nią wskakiwać to przez nią przenika co uniemożliwia mi dostanie się na dach:) Znacie sposób aby się tam dostać bez użycia kodów może jakiś bug albo inny sposób bo są tam fanty dość ciekawe a jeszcze nigdy nie udało mi się ich zebrać:)

Proszę o rady bo ostatnio z pół godziny sie męczyłem i za cholere nie byłem wstanie się tam dostać ni z dołu ani górami?

Ostatnio edytowany przez GothicIII (2014-06-19 19:48:15)

Offline

 

#2 2014-06-22 16:16:02

 birkut

Włóczęga

Zarejestrowany: 2014-06-08
Posty: 12
Punktów :   

Re: przemiana w krwiopijce! bug z budynkiem w jarkendarze!

Właśnie zacząłem 3 rozdział i aktualnie mam 3 zwoje przemiany w kwiopijcę - jeden kupiony zaraz na początku w Khorynis, drugi znalazłem w Górniczej dolinie jeszcze w 2 rozdziale (ale cholerka wie gdzie - sam jakoś wpadł w czasie robienia zadania z 3 kopalniami) a trzeci kupiłem w 3 rozdziale u Isgarotha w kaplicy.

Tak przy okazji - u mnie też ta ławeczka jest przeźroczysta i nie można na nią wskoczyć. Zachęcony informacją, ze na górze są jakieś ciekawe rzeczy do zabrania - próbowałem się tam dostać krwiopijcą ale mi sie nie udało - w jaki sposób mozna sterować krwiopijcą żeby podleciec wyżej? Ważka leci zawsze nisko nad ziemią.. próbowałem wspiąć sie na okoliczne skały ale i tak jak zaczynam lot to zaraz zsuwam się do poziomu ziemi i wlecieć na ten dach mi sie nie udało...

Ostatnio edytowany przez birkut (2014-06-23 10:18:40)

Offline

 

#3 2014-06-24 09:22:41

 Wojciech

Mod-Team

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 313
Punktów :   25 
WWW

Re: przemiana w krwiopijce! bug z budynkiem w jarkendarze!

Próbowałeś jakoś na akrobatyce?


http://i58.tinypic.com/oarztf.jpg

Offline

 

#4 2014-06-25 14:57:31

GothicIII

Włóczęga

Zarejestrowany: 2014-06-06
Posty: 22
Punktów :   

Re: przemiana w krwiopijce! bug z budynkiem w jarkendarze!

próbowałem na akrobatyce i nic z tego, zauważyłęm również że nawet po przemianie w krwioplice również się nie da bo od strony gór blokuje niewidzialna ściana:) w końcu użyłem kodu alt+e i podniosłem zasięg skoków beziego i się dostałem:) temat do zamknięcia:)

Offline

 
  • Index
  •  » Archiwum
  •  » przemiana w krwiopijce! bug z budynkiem w jarkendarze!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoforshinobi.pun.pl www.moh.pun.pl www.muprohibitionservers.pun.pl www.obrona-przed-czarna-magia.pun.pl www.samochud-fan.pun.pl