TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2014-06-06 16:36:40

GothicIII

Włóczęga

Zarejestrowany: 2014-06-06
Posty: 22
Punktów :   

MAM pytanie odnośnie Gildii zabójców

jestem w pierwszym rozdziale, odblokowałem już gildie zabójców doszłem do zadania od nich błąd Canthara i tu jest problem:) Z teo co wiem po zabiciu canthara Halvor przestanie od nas kupować skarby:) i tu jest moje pytanie czy można zabić Canthara w drugim rozdziale podczas przechodzenia Górniczej doliny ale jeszcze przed trzecim rozdziałem:) Czy wszystkie zadania gildii zabójców wykonuje się tylko w pierwszym rozdziale:) bo jednak wolałbym ruszyć z wątkiem zabójców w drugim rozdziale nie pierwszym?
z góry dzięki za odpowiedź

Offline

 

#2 2014-06-06 16:47:49

 Wojciech

Mod-Team

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 313
Punktów :   25 
WWW

Re: MAM pytanie odnośnie Gildii zabójców

Nie ważne kiedy zrobisz te zadania, tyle.


http://i58.tinypic.com/oarztf.jpg

Offline

 

#3 2014-06-06 16:58:50

GothicIII

Włóczęga

Zarejestrowany: 2014-06-06
Posty: 22
Punktów :   

Re: MAM pytanie odnośnie Gildii zabójców

aha czyli spokojnie moge zrobić te zadania później:) dzięki tyle chciałem wiedzieć:)
Temat do zamknięcia

Offline

 

#4 2014-06-06 18:05:02

 Wojciech

Mod-Team

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 313
Punktów :   25 
WWW

Re: MAM pytanie odnośnie Gildii zabójców

Bo na przykład wspominałeś zadanie z Cantharem to lepiej je robić jak oczyścisz sobie Jarkendar z pucharów, etc, opchniesz Halvorowi i ja go robiłem wtedy. Chociaż żałuję bo w GD też jest tego dość sporo, no ale taka jest cena za zbroję zabójców i niezły exp oraz hajs.


http://i58.tinypic.com/oarztf.jpg

Offline

 

#5 2014-06-06 20:54:35

GothicIII

Włóczęga

Zarejestrowany: 2014-06-06
Posty: 22
Punktów :   

Re: MAM pytanie odnośnie Gildii zabójców

no ale w pierwszym rozdziale można zdobyć lepszą zbroję od tej mistrza gildii zabójców mianowicie zbroje z płytek pancerza pełzacza:) a chajs i exp również nie ucieknie bo w końcu można te zadania zrobić w 2 rozdziale po GD:) wystarczy nie powiedzieć garondowi o silvestro i rozdział trzeci się nie zacznie:) a jak wiadomo skarbów w g2 nk jest dużo a i jeszcze returning dodaje całą mase:) można spokojnie kilkadziesiąt tysiaków wyciągnąć:) dlatego się pytałem bo poprzednim razem jak grałęm wykonałem wszystkie zadania dla zabójców w 1 rozdziale:) a w drugim znalazłem całą mase skarbów:) a sprzedawać je innym kupcom to marnotrastwo:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fpus.pun.pl www.polacypisces.pun.pl www.immn.pun.pl www.pokemonthegame.pun.pl www.filmy3gp.pun.pl