TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


  • Index
  •  » Archiwum
  •  » Kto uczy skórowania? / Pancerz straznika vs pancerz wodnego kręgu

#1 2014-10-09 21:29:10

 VanDerDecken

Myśliwy

Call me!
Skąd: Wysokie Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-09-19
Posty: 65
Punktów :   

Kto uczy skórowania? / Pancerz straznika vs pancerz wodnego kręgu

Witam. Mój problem jest następujący: jestem straznikiem miejskim i terminuje u Harada. Chce dołączyć do gildii myśliwych, bo bardzo się opłaca, ale nie ma kto mnie nauczyć skórowania. Gaan odpada, nie sprawdzałem Groma i Grimbalda, Bosper również odpada ;d. Czy jest jeszcze ktoś kto mnie nauczy skórowania?

Jak wyżej napisałem, jestem strażnikiem miejskim i chcę zapytać was o opinię co do pancerza. Czy opłaca się dużo przekuwać (i czy w ogóle opłaca się przekuwać) pancerz wodnego kręgu? Alfred może nauczyć mnie skórowania gadów (skóry potrzebne do przekuwania pancerza straznika ), ale nie jestem jeszcze w gildii myśliwych. Czy w ogóle przekuwanie jest opłacalne we wczesnych fazach gry, gdy wszystkie pancerze są dość słabe?

Offline

 

#2 2014-10-10 12:35:20

 Geniusz000

Myśliwy

Skąd: Leżajsk
Zarejestrowany: 2014-07-28
Posty: 62
Punktów :   

Re: Kto uczy skórowania? / Pancerz straznika vs pancerz wodnego kręgu

Według mnie nie ma sensu żadnej zbroi przekuwać na samym początku. Max. 2 razy albo jak to konieczne to 3. A ogólnie to lepszy jest z tego co pamiętam pancerz strażnika. Nauczyć Cię może chyba jack w jarkendarze i w górniczej dolinie tych dwóch kolesi obok bandytów.

Offline

 

#3 2014-10-10 16:31:36

 VanDerDecken

Myśliwy

Call me!
Skąd: Wysokie Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-09-19
Posty: 65
Punktów :   

Re: Kto uczy skórowania? / Pancerz straznika vs pancerz wodnego kręgu

W sumie to moge jeszcze pobic Falka i skorowania nauczy mnie Alfred, a skore sprzedam Raoulowi, ale nie oplaca sie ;d

Offline

 

#4 2014-10-26 21:14:03

amigodiamantes

Wojownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 177
Punktów :   14 

Re: Kto uczy skórowania? / Pancerz straznika vs pancerz wodnego kręgu

spoko, skór czarnych trolli spokojnie w grze z 5 można znaleźć jak nie więcej... więc nie ma problemu ani z roulem ani z falkiem:)

co do przekuwania zbroi wodnego kręgu - nie opłaca się, szkoda wydawać pn, złoto i stal.
czemu? bo na x1 i x2 już ciężko pamiętam było mi pręty skolekcjonować, szybciej mi zeszło strażnika x5 zrobić niż wodnego kręgu do x3 choćby dobić. Dlatego z perspektywy czasu - muszę przyznać że się nie opłaca w ogóle uczyć tego przekuwania.

Offline

 
  • Index
  •  » Archiwum
  •  » Kto uczy skórowania? / Pancerz straznika vs pancerz wodnego kręgu

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naszaf.pun.pl www.simr201019.pun.pl www.nidapinczow.pun.pl www.rayman.pun.pl www.majowie.pun.pl