TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

  • Index
  •  » Archiwum
  •  » Magowie wody i niektórzy magowie ognia nie chcą uczyć mnie czarów

#1 2014-10-22 09:58:15

folmi

Początkujący

Zarejestrowany: 2014-10-22
Posty: 1
Punktów :   

Magowie wody i niektórzy magowie ognia nie chcą uczyć mnie czarów

Witam,

Jestem magiem ognia w 2 rozdziale. W klasztorze mogę nauczyć się jedynie kuli ognia u Parlana. W bibliotece, Karras i Hyglas nie mają żadnych opcji dialogowych.

Na ruinach, 1 z magów wody mówił że nauczy mnie magii jak przedostaniemy się przez portal, ale po przejściu do Jarkendaru nikt z nich nie chce mnie uczyć niczego poza językiem budowniczych.

Poza Gallahadem nikt nie chce mnie uczyć czarów ;/ To normalne czy jakiś bug?

Może jako nekromanta będę mógł coś ciekawego poznać? Jest to możliwe w 2 rozdziale? Póki co zabiłem demona Luciana dla Dagotha, kolejnego opiekuna jeszcze nie spotkałem (nie chcę sobie psuć zabawy zaglądaniem w solucję).

Ostatnio edytowany przez folmi (2014-10-22 09:58:48)

Offline

 

#2 2014-10-22 15:50:19

 VanDerDecken

Myśliwy

Call me!
Skąd: Wysokie Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-09-19
Posty: 65
Punktów :   

Re: Magowie wody i niektórzy magowie ognia nie chcą uczyć mnie czarów

na pewno kupiłeś spis czarów maga ognia ;d w 2 rozdziale masz 2 krąg magii, a więc możesz na chwilę obecną nauczyć się kuli ognia. Magowie wody uczą cię tylko jeżeli jesteś nowicjuszem/magiem wody a xardas uczy cię tylko jak jesteś nekromantą. Grałem necruskiem i powiem ci że świetna gildia nowe pancerze itd. a jeśli jesteś magiem i zostaniesz opiekunem, to przy wyborze żywiołu (sory za spoiler) masz 4 drogi nauki czarów
-kamień - magia guru (chyba)
-woda - nauka magii wody
-ogień - magia ognia, ale już możesz się jej nauczyć
-ciemność - nauka czarów nekromantów
Najbardziej opłaca się iść dwiema drogami czarów. Polecam ciemność, bo krzyk umarłych daje tyle zabawy że szok xD

Offline

 
  • Index
  •  » Archiwum
  •  » Magowie wody i niektórzy magowie ognia nie chcą uczyć mnie czarów

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.minesite.pun.pl www.pomoc-psychologiczna.pun.pl www.utpdul.pun.pl www.logistykaw.pun.pl www.narutomojadroganinja.pun.pl