TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2013-04-02 21:52:06

Ward

Władca Forum

Zarejestrowany: 2013-03-31
Posty: 72
Punktów :   

Najemnicy

Solucja do Najemników i Łowców Smoków

Ułatwione przyjęcie do najemników:
Vatras mówi nam, że możemy dołączyć do jednej z 3 gildii które mają największe wpływy.W tym celu rozmawiamy z
Laresem.On wyśle nas do najemnika na Farmie Onara Corda.Zajmie się on naszym testem który dostaniemy od
Torlofa. Pomoże nam pod warunkiem jeśli pójdziemy do szefa bandytów w Khorinis - Dextera.Jego obóz znajduję się
nieopodal w górach przy Forcie Azgan.Idziemy do obozu następnie mówimy strażnikowi że szef nazywa się
Dexter.Następnie idziemy i rozmawiamy z Dexterem o Patricku.

Jeden z najemników:
Musimy przejść test Torlofa.

Zebrać czynsz:
Naszym zadaniem będzie zebranie czynszu od Sekoba.W tym celu idziemy na jego farmę i rozmawiamy z nim.Niestety

on niechce z nami rozmawiać więc jedynym wyjściem będzie jego pobicie.Możemy także wykonać zadanie "Odpędzić

straż"Gdy mamy już złoto wracamy do Torlofa.

Odpędzić straż:
Naszym zadaniem będzie pozbycie się straży z Farmy Bengara.Farma znajduje się niedaleko przełęczy do Górniczej

Doliny.

Szacunek:
Zadanie polega na zdobyciu szacunku najemników.

Za kilka ziół więcej:
Cipher potrzebuje ziela.Musimy mu przynieść 10 łodyg.Powinniśmy je mieć, a jeśli nie to możemy je znaleźć przy

jeziorze.Następnie możemy wykonać zadanie Paczuszka z zielem.

Paczuszka z zielem:
Cipher, mówi nam że przy ucieczce z Kolonii zabrał ze sobą paczkę pełną ziela.Jednak ktoś mu ją ukradł i podejrzewa o

to Bodo.Rozmawiamy z Bodo a następnie idziemy za gospodę w kierunku kapliczki tam spotkamy Dara.Rozmawiamy z

nim następnie możemy go wydać Cipherowi bądź odzyskać jego paczuszkę.Znajduje się ona w magazynie w porcie, musimy zabić strażnika i wziąć jego klucz, którym otworzymy skrzynię z paczką.Gdy mamy już paczkę możemy oddać ją Cipherowi.

Miecz Roda:
Rod uważa nas za słabełusza i twierdzi że nie dali byśmy rady udźwignąć jego miecza.Możemy się założyć o to a następnie pobić go jego mieczem(wtedy będzie słabszy)Gdy udźwigniemy miecz dostaniemy pieniądze z zakładu.

Polne bestie:
Fester trenuje nam zabicie wszystkich bestii w jaskini.Zgadzamy się i idziemy z nim.

Skopać tyłek Bullkowi:
Bullco prosi się o lanie.Musimy porozmawiać z Sylvio, a następnie mu je zorganizować.

Dobry wojownik:
Cord zgodzi się nas uczyć posługiwania bronią, jeśli zwiększymy tę umiejętność do 30%

Wyzwanie Jarvisa:
Aby zdobyć zaufanie Jarvisa musimy pokonać co najmniej (im więcej tym lepiej) przynajmniej 3 osoby z jego grupy.Są to
-Rod możemy go pobić podczas wykonywania zadania z jego mieczem
-Bullko zaatakuje nas jak odezwiemy się do Sylvia
-Sentenza jeśli go wyzwiemy obelgą
-Raul jak wyżej
-Fester jak wyżej

Gulasz:
Thekla da nam gulasz za pobicie Bullka.Jeśli poprosimy ją o dokładkę da nam zadanie abyśmy zanieśli paczkę z ziołami do Saggity.Zielarka mieszka w jaskini za Farmą Sekoba.Następnie wracamy do kucharki i dostajemy dokładkę.

Oferta pokoju:
Lee prosi nas o dostarczenie listu dla Lorda Hagena.Idziemy do miasta a potem do górnej jego części i ratusza.

Lokaj sędziego:
Zadanie to możemy otrzymać w 3 rozdziale będąc najemnikiem lub łowcą smoków.Lee prosi nas o zdemaskowanie sędziego.W tym celu idziemy do Sędziego i mówimy że chcemy dla niego pracować.Wtedy on każe nam ukraść Święty Młot z Klasztoru.Teraz sędzia każe nam odnaleźć zbiegłych więźniów.Pierwszy z nich jest w jaskini obok wieży Xardasa tam gdzie była banda Braga oraz Cornelius od 3 rozdziału.Rozmawiamy ze zbiegiem następnie idziemy do Martwej Harpii.W gospodzie znajduje się kolejny zbieg rozmawiamy z nim a on mówi nam, że ich szef poszedł na Farmę Onara.Następnie rozmawiamy z Morgahardem i bierzemy od niego list, który chce Lee.Teraz idziemy do dowódcy najemników i oddajemy mu owy list i bierzemy nagrodę.

Offline

 

#2 2013-07-25 20:17:24

Argaan

Włóczęga

Zarejestrowany: 2013-07-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: Najemnicy

Jakie składniki potrzebne są do ulepszenia Ciężkiego pancerza najemnika?

Offline

 

#3 2013-08-08 00:50:37

Ward

Władca Forum

Zarejestrowany: 2013-03-31
Posty: 72
Punktów :   

Re: Najemnicy

W dzienniku pisze w ostatniej katergorii (Przekuwanie) jest tam podana liczba potrzebna na przekucie 1x czyli na x2 x3 x4 x5 potrzebujesz odpowiednio 2 3 4 5 raza więcej ingrediencji

Offline

 

#4 2013-08-09 12:02:45

Qiuz

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-08-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Najemnicy

Pomoze ktos. Chce zostac najemnikiem,wiec ide do Lee. Niewiadomo czemu ,ale on mnie oskarza o kradziez i musze zaplacic 1000 sztuk zlota chociaz nigdy szybciej nie bylem na farmie i nie bilem sie z zadnym najemnikiem. Jak zaplacilem i wykonalem wszystkie zadania do zostania najemnikiem rozmawiam z Lee. On mnie wysyla do Onara w sprawie wynagrodzenia. Zamiast negocjowac Onar kaze mi poczekac do jutra popoludnia i w miedzyczasie oczyscic obszar wokol grobowca (tam gdzie jest Pan Cieni) z potworow. Gdy juz pokonalem potwory i przespalem sie do poludnia to ,gdy podchodze do niego to on gada ze prostego zadania  nie moge zrobic i ze zabilem owce czy cos takiego i zadanie jeden z najemnikow jest w niewykonanych zadaniach a najemnikiem moge zostac tylko na kodzie edit abilites.

Ostatnio edytowany przez Qiuz (2013-08-09 12:04:46)

Offline

 

#5 2013-08-19 14:17:30

Jao

Myśliwy

Zarejestrowany: 2013-08-07
Posty: 87
Punktów :   

Re: Najemnicy

Cóż, nie jestem pewien ale chyba chodzi o to, że Onar oskarża cię o zabicie owiec. Żeby tak nie było, musisz załatwić sprawę Bullka(donieść Onarowi i Lee o zabitych owcach, pogrozić Bullkowi i stłuc gnoja). Wtedy powinno być dobrze.

Offline

 

#6 2013-08-20 20:43:13

Shaogoth

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-08-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Najemnicy

Zadanie z oczyszczeniem terenu wokół grobowca jest chyba zbugowane ale udało mi się znaleźć rozwiązanie Onar każe nam spotkać się z nim w południe zamiast tego należy do niego przyjść wieczorem bądź nocą wtedy będzie aktywna opcja dialogowa "Wróciłem" ale trzeba zapłacić 1000 sztuk złota po tym Onar zgodzi się przyłączyć nas do najemników.

Offline

 

#7 2013-08-30 20:42:54

murarz89

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-08-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: Najemnicy

wlasnie gram w Returning i chcialem dolaczyc do najemnikow. Cord nie chce dac mi poparcia mimo ze mam sporo ponad 30% mistrzostwa broni 1H a tyle bylo wymagane bez moda.
co do Onara to nie ma buga ale zadanie jest idiotycznie skonstruowane/prowadzone:
1. oczyszczamy teren wokol krypty - krwiopijcy, szkielety goblina itp.
2. udajemy sie nastepnego dnia troche przed 12 do Onara i ten mowi nam jakies pierdoly ale nie o co mu chodzi. nie wybieramy opcji "wrocilem" czy "cos nie tak" (juz nie pamietam nawet jaka to byla)
3. wychodzimy z domu i idziemy do krypty a tam jego zona i corka chodza od grobu do grobu. lazimy razem z nimi i po pewnym czasie dostajemy zaplate od jednej z nich.
4. wracamy do Onara i meldujemy mu o powodzeniu.
5. przyjmuje nas i mozemy negocjowac wyplate.

Offline

 

#8 2013-09-01 13:40:44

Karton

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-08-07
Posty: 2
Punktów :   

Re: Najemnicy

Gdy przesypiam się do 12 nie mam żadnej nowej opcji dialogowej z Onarem tylko Maria i Elena sobie grzecznie obok stoją.

Offline

 

#9 2013-09-01 18:39:24

murarz89

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-08-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: Najemnicy

sprobuj troche wczesniej jak 12 bo do mnie zagadal sam jak czekalem na poludnie obok jego fotela. mozliwe ze przyjscie o 12:01 juz psuje zadanie.

Ostatnio edytowany przez murarz89 (2013-09-01 22:25:47)

Offline

 

#10 2014-04-02 07:56:53

 Wojciech

Mod-Team

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 313
Punktów :   25 
WWW

Re: Najemnicy

No, trochę dziwnie skonstruowany ten quest z ... oczyszczeniem grobowca. Ale rozgryzłem już o co chodzi, a tutaj krótka solucja:

1. Po wyczyszczeniu grobowca z szkieletów, szkieletów goblinów no i tych pobocznych idziemy PRZED 12 (ok. 11:45) do Onara, On sam się powinien zwrócić, powie coś tam i zakończy rozmowę, Ty czekasz aż Elena i Maria przejdą przez pokój i idą w okolice grobowca z Inubisem. Czekasz aż będą tam we 2, chodzisz za nimi wokół grobowca (one czekają w miejscu dość długo, więc się nie martw). Po chodzeniu za nimi da Ci 200 szt. złota i potem idziesz do Onara i pytasz się ''coś nie tak..'' i uzgadniacie wypłatę, potem Lee, etc...


http://i58.tinypic.com/oarztf.jpg

Offline

 

#11 2015-02-04 17:13:10

q11w22

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-02-04
Posty: 4
Punktów :   

Re: Najemnicy

Mam pytanie jak zdobyć średnią zbroje najemnika, ponieważ ani u Lee ani u Torlofa nie mam takiej opcji dialogowej. Chce też powiedzieć że nie dostałem od Torlofa zadania   Zebrać czynsz a dołączyłem do najemników z pomocą Corda. Mam zaliczone zadanie jeden z najemników ale przy farmie Bengara nadal stoją strażnicy, w tym momencie gry właśnie wróciłem od Lorda Hagena a misja projekt świata zniknęła mi z dziennika, nie wiem czy to jest jakiś bug czy tak to powinno wyglądać. Proszę o odpowiedź

Offline

 

#12 2015-02-04 20:57:23

renje

Włóczęga

Zarejestrowany: 2014-12-22
Posty: 14
Punktów :   

Re: Najemnicy

średni pancerz najemnika o ile się nie myle dostaniesz od gorna za wyciągnięcie go z więzienia w zamku w gurniczej dolinie

Offline

 

#13 2017-02-15 12:45:49

 birkut

Włóczęga

Zarejestrowany: 2014-06-08
Posty: 12
Punktów :   

Re: Najemnicy

Ostatni post z przed kilku laty ale jednak zapytam - moze ktos tu zagląda
Gram Najemnikiem i mam problem z przejściem do drugiego rozdziału. Wykonałem juz chyba wszystkie niezbędne do tego questy (zaginieni ludzie, handlarz bronią, złożyłem i oddałem ornament, jestem w Wodnym Kręgu, jestem najemnkiem u Onara, dostałęm się do Hagena ale ten wymaga, żebym pomógł Magom Wody w ich problemach a także stwierdza, ze muszę nabyć więcej doświadczenia??. Saturas nie chce mi dać ornament do otwaracia portalu bo nie mam listu polecającego od Vatrasa. Jak rozmawiam z Vatrasem to nie pojawia mi się wymagana opcja dialogowa o liście polecajacym. Obleciałem oczywiście wszystkie znaczące osoby ale nie popchnęło to wątku dalej - co trzeba jeszcze zrobić?? Wcześniej grałem Nekromantą i jak tylko nim zostałęm to nie miałem problemu z otwarciem portalu....

Offline

 

#14 2017-02-15 17:52:23

 Pawlak .

Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe

10226869
Skąd: BWA
Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 342
Punktów :   21 
Gildia: Nekromanta
Ulubiona Broń: Wrzask Berserkera

Re: Najemnicy

Rozmawiałeś z członkami kręgu w karczmie ? Oni powinni Cie wysłać do Vatrasa, dalej on pyta czy rozmawiałeś z Lordem Hagenem, Ty do niego idziesz i rozdział 2 powinien się wczytać

Offline

 

#15 2017-02-15 19:43:09

 birkut

Włóczęga

Zarejestrowany: 2014-06-08
Posty: 12
Punktów :   

Re: Najemnicy

Tak, rozmawiałem - dostałem pierścień Wodnego Kregu, Zbroję i Pikę oraz polecenie rozmowy z Vatrasem. Ten zapytał czy rozmawiałęm z Hagenem. Poszedłem do Hagena ale nie zostałem wpuszczony dopóki nie udało mi się przystać do Najemników. Zaraz po tym poleciałem do Hagena - ten powiedział, ze nie da mi klucza do Gorniczej Doliny dopóki nie pomogę Magom Wody. Byłęm też u Saturasa i powiedziałęm mu, ze jestem już w Wodnym Kręgu ale on oczywiście czeka na list od Vatrasa. U Vatrasa nie ma na temat listu żadnej linii dialogowej ...i w ten sposób jestem w czarnej du..e
MYślę, że chyba zrobiłem wszystko i to jest bug - według mnie mogłbym spokojnie skorzystać z konsoli i "przywołać" list polecający Vatrasa ale niestety twórcy moda zablokowali taką możliwość ( w sumie to rozumiem jak ktoś blokuje cheaterów ale niestety mody gothica mają bardzo dużo bugów i powinna być taka możliwoś choćby dla kluczowych rzeczy w grze. - nie chce przecież milion  punktów zycia tylko popchnąć dalej rozgrywkę. Miałem już taką sytuację w Mrocznych Tajemnicach kiedy gość w jaskini pod wodospadem, który miał niezbędny do dalszej gry kamień ogniskujący - leżał już tam zabity nie wiadomo przez kogo i oczywiście tego kamienia nie miał przy sobie)
Edit - cofnąłem się jeszcze przed wstąpieniem do Najemników i wstąpiłem do Straży (bo to najłatwiej) - także w tym przypadku nie udało mi się odpalić 2 rozdziału....

Edit2 - jednak w każdym problemie najczęściej najsłabszym ogniwem jest człowiek - problem rozwiązany - po prostu nie przeczytałem listu od Kruka, który znalazłęm przy doczesnych szczątkach Dextera...
Dzięki wszystki za pomoc

Ostatnio edytowany przez birkut (2017-02-16 18:52:14)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.majowie.pun.pl www.naszaf.pun.pl www.simr201019.pun.pl www.wszif.pun.pl www.nidapinczow.pun.pl