TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2015-12-28 16:00:03

Bezimienne D

Włóczęga

Zarejestrowany: 2015-04-30
Posty: 18
Punktów :   

hełm, łój i golem

1.Czy jest jakiś hełm, który może nosić strażnik świątynny? Znalazłem na razie światło Inosa, oraz kapelusz maga. Oby dwa mnie zabijają.
2.Nie wiem, dlaczego, ale w towarach Martina zniknął łój kretoszczura. Nie kupiłem go na początku gry. Potem Martin poszedł na spotkanie kręgu w gospodzie Orlana, a gdy wrócił nie miał go już w swoich towarach. Czy jest jakiś sposób, by dostać się do bimbrowni w drugim rozdziale? Jeśli nie, to czy istnieje jakiś kod na łój kretoszczura?
3.Jak zniszczyć mrocznego golema? Próbowałem na niego chyba wszystkiego co akurat miałem przy sobie, lecz jego hp nawet nie drgnęło.

Offline

 

#2 2015-12-30 15:18:34

 Pawlak .

Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe

10226869
Skąd: BWA
Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 342
Punktów :   21 
Gildia: Nekromanta
Ulubiona Broń: Wrzask Berserkera

Re: hełm, łój i golem

1. Co do hełmów to nie wiem, musisz patrzeć każdy po kolei znaleziony
2. Insert itmi_moleratlubric_mis
3. Golema zniszczysz zaklęciem światła

Ostatnio edytowany przez SheerGhar (2015-12-30 15:19:19)

Offline

 

#3 2015-12-31 10:49:44

Cooba

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-12-04
Posty: 6
Punktów :   

Re: hełm, łój i golem

3. Odpal "światło" dopiero jak do ciebie podbiegnie.

Offline

 

#4 2016-02-27 16:44:33

amigodiamantes

Wojownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 177
Punktów :   14 

Re: hełm, łój i golem

1. Dla strażnika świątynnego możliwe są tylko 2 hełmy: łucznika (15 przed bronią i strzałami, 35 zręczność - krypta gdzie w zwykłym g2 była smocza zguba, niedaleko kamiennego kręgu. 2 szkielety i 2-j panowie cienia. Bardzo ciężka sprawa) oraz hełm tańczących pingwinó na zaginionej wyspie 6 rozdział. O ile 2 polecam bardzo bo bezi tańczy zajebiście, o tyle nie pograsz z nim nic bo gra nie reaguje na twoje komendy. Bezi ma po prostu szał YouCanDance i nie poradzisz nic, więc warto przed założeniem go zapisać:)

2. 2 łój kretoszczura oprócz martina możemy znaleźć na statku paladynów w ładowni (jest tam też miksturka siły i 2 skórzane mieszki).
Dostać się tam możemy po wysięgniku i po prostu wskoczyć na pokład. Oczywiście paladyni będą nas gonić ale przy odrobinie szczęścia na spokojności da się pod pokład wbiec i paladynów na skrzynkach ,,zawiesić" a samemu pozbierać pozostałe rzeczy. Wyjście ze statku wygląda tak ż po prostu zeskakujemy do wody i dopływamy do plaży.
Po opuszczeciu statku paladyni przestaja nas gonić, żadnych kar pieniężnych u andree:)

Ostatnio edytowany przez amigodiamantes (2016-02-27 16:47:32)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.immn.pun.pl www.cs-frag.pun.pl www.polacypisces.pun.pl www.filmy3gp.pun.pl www.pokemonthegame.pun.pl