TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2016-01-23 22:48:30

wonszboa

Początkujący

Zarejestrowany: 2016-01-23
Posty: 2
Punktów :   

Otwieranie skrzyń problem

Witam jeśli był taki temat to z góry przepraszam przeczesłałem forum i nie znalazłem nic podobnego więc tworzę nowy wątek.

Problem jest taki. Gdy chce kogoś okraść otwierając kufer w Khorinis np. To od razu sie na mnie rzucają z mieczem. Nie mówie już nawet o czytaniu pulpitów i wciskaniu przycisków.

Chciałem zrobić zadanie z krwawymi kielichami ale przychodząc w nocy do chaty Gerbrandta (skradając sie oczywiscie) próbowałem na cichaczu otworzyc mu kufer ale bezskutecznie. Gerbrandt budzi się i tłuczę mnie po mordzie. Ta sama bajka jest u Lehmara w dzień widzą przez sciane że otwieram kufer a w nocy budzą się jak otwieram kufer. Strasznie jest to zbugowane. Czy jest jakis sposób na rozwiazanie tego problemu?

Offline

 

#2 2016-01-24 16:52:30

Bezimienne D

Włóczęga

Zarejestrowany: 2015-04-30
Posty: 18
Punktów :   

Re: Otwieranie skrzyń problem

To normalne. W modzie, aby niezauważenie otwierać skrzynie potrzebujemy zręczności. Jeśli nie mamy jej wystarczająco dużo postacie w pobliżu się budzą. Mogę ci dać od siebie drobną radę. W jaskini, gdzie w zwykłym G2 NK była smocza zguba znajduje się hełm łucznika. Daje on bonus +25 do zręczności. Zawsze to jakaś pomoc. Pamiętaj tylko, by wyposażyć się w 3 zwoje zniszczenia ożywieńca, bo możesz mieć duży problem ze szkieletami.

Offline

 

#3 2016-01-25 22:34:21

wonszboa

Początkujący

Zarejestrowany: 2016-01-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Otwieranie skrzyń problem

Dzieki za pomoc. Gram Guru więc akurat zniszczenie ożywieńca to nie problem. Pozdrawiam

Offline

 

#4 2016-02-02 23:46:25

 Pawlak .

Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe

10226869
Skąd: BWA
Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 342
Punktów :   21 
Gildia: Nekromanta
Ulubiona Broń: Wrzask Berserkera

Re: Otwieranie skrzyń problem

Zręczność zręczność i jeszcze raz zręczność ;d Grając magiem jest właśnie ciężko okradać ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naszaf.pun.pl www.rayman.pun.pl www.nidapinczow.pun.pl www.wszif.pun.pl www.simr201019.pun.pl