TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2016-02-16 18:49:44

 AmphiaPl

Mieszczanin

status -
40959841
Call me!
Skąd: Jelenia Góra
Zarejestrowany: 2016-02-16
Posty: 31
Punktów :   
Gildia: Mag Ognia
Ulubiona Broń: Uriziel

Oddanie zadań

Siemka. Nie wiem gdzie mogłabym to zgłosić dlatego dodałam wątek w problemach. Jestem obecnie na IV rozdziale. Pomijam fakt z problemami z runą MU i brakiem Ulu-Mulu przed wyruszeniem do GD..

Ale odbiegam od tematu.

Więc mam spory problem z oddaniem dwóch zadań z II rozdziału: Morderca Angusa i Hanka; Eksperyment.

Eksperyment zrobiłam jak trzeba, ale no.. No nie mogę tego cholerstwa oddać. Podobnie z Mordercą piratów. Juan nie żyje, Esteban tak samo. Kruk również. I poszłam do Billa żeby oddać zadanie i nic. Nie wiem co robić. Dla mnie to dość dziwne. Co mogę zrobić? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Gram na Rebalance v. 2.1


AmphiaPl

Offline

 

#2 2016-02-17 21:32:23

 Pawlak .

Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe

10226869
Skąd: BWA
Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 342
Punktów :   21 
Gildia: Nekromanta
Ulubiona Broń: Wrzask Berserkera

Re: Oddanie zadań

Co do 1 zadania to rozmawiałaś z Tomem ?
Eksperyment najlepiej wykonać na Valentino, ale również dobrze można to zrobić na byle kim i powiedzieć Ignazowi że się udało

Offline

 

#3 2016-02-18 18:03:26

 AmphiaPl

Mieszczanin

status -
40959841
Call me!
Skąd: Jelenia Góra
Zarejestrowany: 2016-02-16
Posty: 31
Punktów :   
Gildia: Mag Ognia
Ulubiona Broń: Uriziel

Re: Oddanie zadań

SheerGhar napisał:

Co do 1 zadania to rozmawiałaś z Tomem ?
Eksperyment najlepiej wykonać na Valentino, ale również dobrze można to zrobić na byle kim i powiedzieć Ignazowi że się udało

Nie wiem gdzie jest Tom, teraz, po ataku orków na obóz. Chyba nie przeżył. Bo z Thorusem i resztą go nie ma. Wcześniej oczywiście z nim rozmawiałam. Spróbuję wrócić za potral i go poszukać. Co do Ignaza powiedziałam mu, że się udało. A mimo to zadanie nadal tkwi w moim dzienniku zadań. Pokazałabym jak to wygląda gdybym mogła zrobić printscreena w czasie gry. Niestety, próbowałam to zrobić, nie wyszło XD bo miałam jedynie zrzut ekranu swojego pulpitu, a nie o to chodziło XD. Ja mam pecha do wszystkiego X'D.


AmphiaPl

Offline

 

#4 2016-02-18 23:35:44

 Pawlak .

Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe

10226869
Skąd: BWA
Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 342
Punktów :   21 
Gildia: Nekromanta
Ulubiona Broń: Wrzask Berserkera

Re: Oddanie zadań

Do tego zadanie trzeba pogadać ze Skipem, Morganem, Tomem no i Billem ( z Jackiem dla informacji ) znaleźć Angusa i Hanka zabić Juana no i tyle wracasz do Billa i koniec misji . Wcześniej jeszcze oddać grog Skipowi . Albo z kimś nie porozmawiałaś, albo coś Ci się zbugowało ;d W 4rozdziale Tom powienien być w jaskini za obozem piratów ( tam gdzie Morgan zleca oczyścić plażę i zabić cieniostwora )
Co do eksperymentu to również misja powinna się kończyć po użyciu zaklęcia i powiedzeniu o tym Ignazowi

Ostatnio edytowany przez SheerGhar (2016-02-18 23:38:42)

Offline

 

#5 2016-02-19 14:59:53

 AmphiaPl

Mieszczanin

status -
40959841
Call me!
Skąd: Jelenia Góra
Zarejestrowany: 2016-02-16
Posty: 31
Punktów :   
Gildia: Mag Ognia
Ulubiona Broń: Uriziel

Re: Oddanie zadań

No to widocznie mam buga. A kij z tym, nie będę po prostu zwracać uwagi na te zadania. Najważniejsze żebym wreszcie zakończyła zadanie z MU.


AmphiaPl

Offline

 

#6 2016-02-20 10:43:30

 Pawlak .

Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe

10226869
Skąd: BWA
Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 342
Punktów :   21 
Gildia: Nekromanta
Ulubiona Broń: Wrzask Berserkera

Re: Oddanie zadań

Dokładnie ;d Jak byś miała problemy z jakimiś zadaniami to zajrzyj na mój kanał yt jest tam kilka poradników ;d
http://thereturning.pun.pl/viewtopic.php?id=300

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.simr201019.pun.pl www.wszif.pun.pl www.majowie.pun.pl www.naszaf.pun.pl www.nidapinczow.pun.pl