TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


  • Index
  •  » Returning 2.0
  •  » Czy Returning 2.0 znacząco różni się od poprzedniej wersji?

#1 2018-03-21 17:43:11

Mixxer5

Początkujący

Zarejestrowany: 2018-03-10
Posty: 3
Punktów :   

Czy Returning 2.0 znacząco różni się od poprzedniej wersji?

Właśnie kończę oryginalnego Returninga i przymierzam się do wersji 2.0 (jak już wyjdzie angielska albo polska wersja- nie tłumaczona przez translator), ale zastanawia mnie czy warto. Generalnie mod mi się podobał, ale w wielu miejscach przypominał za bardzo MMO- same potwory, zero dialogów. W takiej świątyni Śniącego albo w obozie Bractwa to już się poważnie zmuszałem do dalszej gry, bo równie dobrze mogliby wrzucić te wszystkie potworki do jednego pokoju i pozwolić mi odpalić deszcz ognia, a nie biegać w tę i z powrotem. Zaginiona Wyspa to ciekawy pomysł, ale to samo- zero "lore", lądujemy tam i robimy za chłopca na posyłki, na dodatek pływając ze statku na brzeg, bo się trzem gościom zachciało posiedzieć na plaży, a kapitan statku nie wierzy mi, że wiem jak wygląda magiczna ruda (skazaniec z kolonii ma nie wiedzieć?!), więc tę samą jaskinię trzeba eksplorować po raz wtóry. Siódmy rozdział też dobijający ze względu na niedoróbki (nie nauczyłeś się pozyskiwania płytek pełzaczy? No to peszek...), błędy (paladyni z zamku, po uwolnieniu, zdecydowali się mnie zabić. Ot, po prostu), powtarzalność (Jarkendar chyba z 5 razy musiałem odwiedzić, za każdym razem po jedną rzecz) i jakieś dziwne pomysły twórców (nawet po pokonaniu opiekunów dostaję piorunem i ginę, kiedy próbuję zaatakować orków. Chociaż z drugiej strony- bez problemu w pojedynkę bym Khorinis wyzwolił gdyby nie to).

No dobra- nie chcę się rozwodzić i narzekać. Po prostu mnie ciekawi, czy akcja jest trochę bardziej "skondensowana" w wersji 2.0, czy też będę musiał znowu się przebijać przez puste lokacje? Wiem, że w Jarkendarze pojawiają się nowe wątki, ale jak znowu ma to polegać na sieczeniu mobów, to chyba podziękuję...

Offline

 
  • Index
  •  » Returning 2.0
  •  » Czy Returning 2.0 znacząco różni się od poprzedniej wersji?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonthegame.pun.pl www.immn.pun.pl www.fpus.pun.pl www.cs-frag.pun.pl www.polacypisces.pun.pl