TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#51 2014-10-30 10:31:33

amigodiamantes

Wojownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 177
Punktów :   14 

Re: Nekromanci

author napisał:

Tylko nooby spią z powodu braku hp ... Jak wygrałem gothic 1 to miałem 5dni w dzienniku, 2 nk 11, a returninga na normalnym 44 ty pewnie w 7 rozdziale bedziesz miał z 10 000 dni.

I łój kretoszczura mozna kupić u martina za 10 golda ...

Niby grasz na trudnym a spisz co minute pozdro, mogles odrazu wziąsc kompletny banał.

spanie jest dla maga konieczne TYLKO ze względu na manę. od tego nie uciekniesz. oczywiście możesz wydawać kasę na buteleczki ale życzę powodzenia, 1000 złota wypstrykasz na 10-20 butelek, tyle to wytrzaskasz w 15 min. nie ma pieniędzy jak zdobyć na trudnym lvlu na takie luksusy.

wojakiem problemu z hp nie ma, jak się dobrze ogarnia ilosć obrony na konkretny rozdizał to nie trzeba śpiworka wcale używać, wystarczy d czasu do czasu na zdobycznym z orków poincie pojechać i gra się dalej.
sakta nomen pozwala nekromancie na dłuższe operowanie magią, i już potem jako manę hp używać ze wspomnianych wcześniej butelek ale zanim saktę dorwiesz to 3-4 rozdział bo dopiero wtedy zaczynamy mieć jakie takie hp i możliwosćc bezproblemowego kasowania orków, wcześniej ciężko. Chcesz czy nie musisz śpiwora używać. albo kase wydawać co jest równoznaczne z mniejszym kupnem przepisów i innych bzdet co ci inta dorzucają. to już w ogóle lipa się dzieje. Najmniej przez cały 2 rozdział TRZEBA na śpiworze cisnąć.
oczywiście 4 rozdział to przyzwanie demona i nieograniczone staty u xardasia więc wtedy już wszystko jest ok:)

Ostatnio edytowany przez amigodiamantes (2014-10-30 11:28:33)

Offline

 

#52 2015-04-07 12:49:33

Shira

Początkujący

Call me!
Zarejestrowany: 2015-04-07
Posty: 1
Punktów :   
Gildia: Nekromanta

Re: Nekromanci

Takie pytanko mam co do zadań Xardasa
Otóż zrobiłem pierwszy jego quest z tymi zapiskami i nie wiem co zrobić żeby mi dał kolejnego questa opcja dialogowa "czy masz dla mnie jakieś zadania?" nie działa

Offline

 

#53 2015-04-08 14:10:52

 Adrien Sterne

TR King

49615911
Zarejestrowany: 2013-08-06
Posty: 162
Punktów :   14 
Gildia: Paladyni
WWW

Re: Nekromanci

Podbij kilka leveli w górę lub pchnij nieco fabułę główną.

Offline

 

#54 2015-08-08 20:47:26

sesiek39

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-06-19
Posty: 6
Punktów :   

Re: Nekromanci

amigodiamantes napisał:

na średnim też da się grac, nawet całkiem jeszcze nieźle.
na trudnym teraz jeszcze raz gram BEZ UŻYWANIA błędów gry... i da się ale już widzę że o paru zadaniach to od razu trzeba zapomniec. o broni jednoręcznej i dwuręcznej również.
Gra jest mało atrakcyjna, głównie ze względu na to że co i rusz trzeba używac śpiworka, nawet po głupich 2 jaszczurach albo po każdym polnym pełzaczu (o miksturach many trzeba zapomniec, nie ma pieniążków na takie luksusy). trochę to drażniące.

fajny poradnik jak wbić manę i intelekt dzięki za to tylko jest jeden mały problem- w patchu 1.3 spanie nie daje już manę więc bez eliksirów się nie pojedzie.

Offline

 

#55 2015-08-24 12:42:50

amigodiamantes

Wojownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 177
Punktów :   14 

Re: Nekromanci

och też to zauważyłem:)
Magiem bardziej polecam grać na v2, są tam lepsi - mocniejsze czary to raz (więc mniej trochę many spada), dwa szybko można dostać kapelutek maga (więc też siła czaru się podnosi)
Ale mimo wszystko jak ktoś by na rzeźniku labo trudnym przeszedł magiem to naprawdę szacunek:) ja jakoś zawsze się zatrzymuję na 4 rozdziale - smoki padają nawet nieźle, ale wszystkich orków/jaszczuroczłeków trzeba omijać bo po prostu nie ma many. No a poza tym przez to wpada mniej kasy i exp więc trudniej potem inta sobie podnosić nauką czegokolwiek.
Nawet wykupując już w 4 akcie miksturki many to wszystko jest na mobki za mało. A menzurek też kroci nie ma
Ale na v2 może jest możliwość zrobienia eliksiru many z rdestu i ognistego korzenia? w każdym razie eliksir życia tak się da (rdest i korzeń leczniczy) wtedy jak z 300 many wpadnie dodatkowo to powinno być chyba lepiej...

Ale z drugiej strony v2 zmienia sporo - np nie da rady łatwo ubić grobowca przy farmie onara i automatycznie nergala (w 1 lokacji za dużo szkieletów się pojawia) więc z 5 inta już idzie spać.

Ostatnio edytowany przez amigodiamantes (2015-08-24 12:44:32)

Offline

 

#56 2015-08-24 23:31:32

domi1288

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-08-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nekromanci

mam problem ponieważ sprzedałem przez przypadek książkę z pokoju obok kturego sprząta bobo i ten kupiec chyba nie żyje czy ktoś może podać mi kod na tą książkę ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gmas.pun.pl www.ana-promotyle.pun.pl www.ba.pun.pl www.aod-plemiona.pun.pl www.air123.pun.pl