TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2016-03-08 15:31:22

Uriziel

Początkujący

Zarejestrowany: 2016-03-08
Posty: 5
Punktów :   

Problem z Vatrasem

Cześć wam.

Gram pierwszy raz w the returning i nie wiem jak pchnąć fabułę do przodu, chciałbym już pójść do Jarkendaru ale...

Wykonałem zadania od Vatrasa, z zaginionymi ludźmi(Zabiłem Dextera, odczytałem list, pobiegłem do Vatrasa - dostałem expa, zadanie w dzienniku zaliczone)  i z handlarzem bronią(znalazłem pałasz z literką "F", oraz list z dostawą podpisany Fernando, pognałem do Martina, dostałem expa, poszedłem do Vatrasa dostałem expa - zadanie w dzienniku zaliczone)

Bez dodatku teraz zostałbym poinformowany o spotkaniu/dostał pierścień(nie wiem które pierwsze ale jakoś to było) i Lares mógłby być zastąpiony przez Baltrama(czy jak mu tam), ten zaś poprowadziłby mnie do Magów Wody, a tam dostałbym zadanie z ornamentami.

A w The Returning teraz: Vatras milczy, Lares nie chcę się ruszyć i nie wiem co robić.


Hm...Mam iść do magów wody na własną rękę? 
PS. Rebalance v2.1

PS2. Może dodam od razu drugi problem żeby nie zaśmiecać - mam przepaskę od Lestera ale z nikim z sekty nie mogę rozmawiac, nie dostaje żadnego zadania od Baal Oruna...

Ostatnio edytowany przez Uriziel (2016-03-08 15:40:01)

Offline

 

#2 2016-03-08 16:20:21

 ShowoD

Śmierć jest niczym wiatr. Zawsze u mego boku.

Zarejestrowany: 2016-02-28
Posty: 64
Punktów :   
Gildia: Strażnik Świątynny

Re: Problem z Vatrasem

1. rozmawiałeś z nimi o wszystkim co się da ? szczególnie z laresem niech cię zaprowadzi na farmę onara może to popchnie do przodu (jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś)
2. nie ma pojęcia może bug ... ja jak miałem ubraną przepaskę  to bal orun sam mnie zapytał skąd mam przepaskę i poszło do przodu

Offline

 

#3 2016-03-08 17:02:42

Uriziel

Początkujący

Zarejestrowany: 2016-03-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: Problem z Vatrasem

1. Wczytałem wcześniejszy zapis i Lares dał mi pierścień. Uff..
2. Z Ball Orrunem to było u mnie tak, że najpierw poszedłem w zbroi strażnika miejskiego w tamtą okolice, pogadałem z kim się da i każdy mnie zlewał(ale jakieś tam dialogi były) więc olałem to. Potem dopiero poszedłem do Lestera który dał mi przepaskę i powiedział że dzięki niej będę się mógł dołączyć do sekty no i od tamtej pory nie mam żadnych opcji, a Ball Orunn mnie nie zauważa. W dzienniku sprawdzałem dla pewności ale nie mam żadnego zadania z tym związanego.

Gram na poziomie "Trudny" i zastanawiam się czy przyłączanie do sekty jest potrzebne do dalszej rozgrywki? Potrzebne nie tylko fabularnie(żeby móc zakończyć grę), ale pod względem mechaniki gry -  żebym mógł w ogóle grać, już teraz jest trudno a nie wykonywanie misji i niedostawanie przedmiotów(tudzież niemożność czegoś kupienia itd) na pewno jej nie ułatwia. Szczególnie że za późno zauważyłem(a może nie za późno?) iż droga strażnik->paladyn w TheReturning jest jałowa bo obrażenia od broni siecznej są absurdalnie niskie(póki co mam broń 60dmg - jednak w NK taką samą dawałem radę ;D)...Czasem żeby kogoś zabić np. dla gildii zabójców muszę sobie pomagać zwojami - mała burza ognista/ kula ognia - od Zurisa(na szczęścia ze złotem nie ma problemu ) - każdy od magii pada jak mucha, więc chyba droga Maga Ognia byłaby lepsza. Oszczędzam, ale obawiam się iż kiedyś Zurisowi zwoje się skończą(zostały mi kule ognia) a wraz z nimi moja rozgrywka

Teraz w pięknym Khorinis jeszcze sobie mogę pomagać ale z tego co pamiętam Jarkendar to nie okolica dla mięczaków którzy padają od jednej strzały bandyty xd

PS.1 A i jeszcze zapomniałbym o jednym. Jak to jest z tymi morderczymi skrzyniami? Zabijają bezwzględnie czy jednak jest na to sposób? Bo mam chyba jakieś potwierdzenie od Lutero wyciągnąć ze skrzyni Lehmara ale szkrzynka mnie zabija(Lehmar i Blizna gryzą piach z questa gildii zabójców).

Ostatnio edytowany przez Uriziel (2016-03-08 17:14:54)

Offline

 

#4 2016-03-08 18:30:38

 ShowoD

Śmierć jest niczym wiatr. Zawsze u mego boku.

Zarejestrowany: 2016-02-28
Posty: 64
Punktów :   
Gildia: Strażnik Świątynny

Re: Problem z Vatrasem

ja znalazłem na skrzynki sposób ale musisz trochę przetrwać, zanim otworzysz skrzynke w eq ustaw sobie na potki hp otwierasz skrzynie zaczyna cie palić zabierz szybko wszystko alt i odrazu eq i klik na potka u mnie tak działa

radził bym ci zainwestować w kuszkę albo łuczek wystarczy użyć trochę mózgu i można zabić każdego wystarczy wdrapać się gdzieś i walić bezkarnie do niego bez magi bez miecza z łuku da sie wybić całe khorinis(bez szkieletów) wiem coś o tym bo tak zrobiłem i to na rzeźniku

Ostatnio edytowany przez ShowoD (2016-03-08 18:37:04)

Offline

 

#5 2016-03-08 18:50:43

Uriziel

Początkujący

Zarejestrowany: 2016-03-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: Problem z Vatrasem

Dzięki.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naszaf.pun.pl www.majowie.pun.pl www.wszif.pun.pl www.rayman.pun.pl www.nidapinczow.pun.pl