TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2017-01-29 21:09:34

Dope

Początkujący

Zarejestrowany: 2017-01-29
Posty: 6
Punktów :   

Męczarnia

Na początku zaznaczę że to nie mój pierwszy raz z Returningiem ale bardziej problematyczny niż poprzedni.
Otóż jestem w II rozdziale, gram strażnikiem miejskim 20lvl, siła 82 (z pierścieniem +5 i amuletem +10), zręczność 51 (pierścień +5, pas +5), mana 35 pż 390 (pierścień +20), 1h na 43%, miecz 80dmg, kusza 55dmg, pancerz Wodnego Kręgu po przekuciu i nie potrafię zrobić nic bez kilku mocnych zwojów pod ręką. Planowałem pójść w stronę fightera z małą pomocą kuszy i większą magii ale teraz chyba muszę zmienić te plany. Gram na ReBalance na bardzo łatwym tak jak za poprzednim razem. Jestem już po Jarkendarze ale gdyby nie kilka zaklęć pewnie nie pokonałbym Kruka. Mam Szpon ale na razie nie mogę go używać. Nie wiem czy to ja coś zjebałem czy to błąd gry ale nie mogę bardziej podexpić postaci bo z większością potworów nie radzę sobie w ogóle. Do GD nawet na razie nie mam zamiaru ruszać. Poza tym warg który jest na przełęczy uniemożliwia mi przejście dalej. Poza tym mam spore problemy finansowe. Za dużo rzeczy na które mnie nie stać a które mi się przydadzą. Zaznaczę jeszcze że jestem czeladnikiem u Harada.
Może jakieś protipy na wzmocnienie postaci i zarobienie trochę pieniędzy? Bo ja już nie mam siły do tej gry

Offline

 

#2 2017-01-30 14:03:34

WorldDelete

Mieszczanin

Zarejestrowany: 2013-11-11
Posty: 38
Punktów :   

Re: Męczarnia

Na jakim patchu grasz?

Powiem Ci, że słabe staty masz jak na 20 lvl i ten etap gry.

Offline

 

#3 2017-01-30 19:50:52

Dope

Początkujący

Zarejestrowany: 2017-01-29
Posty: 6
Punktów :   

Re: Męczarnia

WorldDelete napisał:

Na jakim patchu grasz?

Powiem Ci, że słabe staty masz jak na 20 lvl i ten etap gry.

Szczerze to nie pamiętam. ReBalance v2.1 jeżeli o to ci chodzi
Zjebałem te staty bo wolałem wydawać pn na umiejętności i teraz trochę tego żałuję. Nawet na co polować bardzo nie ma bo jestem za słaby żeby nawet jednego zębacza ubić z miecza

Offline

 

#4 2017-02-01 21:26:08

 Pawlak .

Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe

10226869
Skąd: BWA
Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 342
Punktów :   21 
Gildia: Nekromanta
Ulubiona Broń: Wrzask Berserkera

Re: Męczarnia

Zacznijmy od tego na jakim patchu grasz, jak na 1.3.2, to możesz już zakończyć grę, bo z takimi statami tam nie poradził byś sobie nawet na poziomie Super mega bardzo łatwy Wrzód . Jak na 1.3.1 pierwszą bronią od 80pkt siły jaką powinieneś zdobyć jest Nomad, znajduje się on w krypcie za Farmą onara (wbijasz do krypty z 3 zaklęciami zniszczenia ozywieńca niszczysz trzech strażników i wchodzisz w pomieszczenie po lewej tam znajduje się Nomad) i teraz musisz się skupić, po otworzeniu skrzyni w koło pojawią się Trupy, wczytuj grę tak aby miecz znajdował się na pierwszym miejscu w skrzyni, bierzesz szybko go i spamując przycisk H spierdalasz stamtąd, wydaje się proste, ale ja musiałem z 5 razy grę wczytać . Dalej nie wiem po co inwestowałeś w Zr skoro na Paladynie ona jest potrzebna jak gówno pod drzwiami, również z trzema zaklęciami zniszczenia ozywieńca lecisz przed słoneczny krąg, a między Czarnym Trollem jest krypta, tam znajduje się hełm łucznika dający 25 zr i na kradzież w początkowej fazie gry w zupełności wystarczy, dalej to już masz miksy, tabliczki itp więc zr do 4 rozdziały około 80-100 z hełmem będziesz miał i uczyć się jej wgl nie trzeba . Kolejno o szponie jako Paladyn zapomnij, bo musisz tutaj kolekcjonować karmę u Innosa, aby konsekrować miecz jak i zbroje w późniejszych etapach gry, módl się codziennie do kapliczek wybijaj poszukiwaczy i pod zadnym pozorem na wyspie Etui nie zabijaj Paladynów ! Wgl to nawet nie wiem, czy będziesz musiał tam iść, no ale ok % pod broń jest dobry, Kruka można zabić jednym zaklęciem
http://www.thereturning.pun.pl/viewtopic.php?id=300 tutaj masz temat z moimi poradnikami dotyczącymi gry
Co do problemów finansowych to błyskotki dla Halvora no i trofea dla myśliwych, tylko nie sprzedawaj im rogów cieniostwora, zostaw je na 3 rozdział, a wtedy Buster się do Cb odezwie z propozycją o rogach i +hajsu zgarniesz na tym expa i to dość sporo
Ogolnie to jak nie pamiętasz jakiego patcha wgrałeś, to obczaj sobie ile obrażeń ma zaklęcie zniszczenie ożywieńca, jak 999 to 1.3.1, jak 1600 to 1.3.2

Offline

 

#5 2017-02-05 18:55:54

Dope

Początkujący

Zarejestrowany: 2017-01-29
Posty: 6
Punktów :   

Re: Męczarnia

Pawlak . napisał:

Zacznijmy od tego na jakim patchu grasz, jak na 1.3.2, to możesz już zakończyć grę, bo z takimi statami tam nie poradził byś sobie nawet na poziomie Super mega bardzo łatwy Wrzód . Jak na 1.3.1 pierwszą bronią od 80pkt siły jaką powinieneś zdobyć jest Nomad, znajduje się on w krypcie za Farmą onara (wbijasz do krypty z 3 zaklęciami zniszczenia ozywieńca niszczysz trzech strażników i wchodzisz w pomieszczenie po lewej tam znajduje się Nomad) i teraz musisz się skupić, po otworzeniu skrzyni w koło pojawią się Trupy, wczytuj grę tak aby miecz znajdował się na pierwszym miejscu w skrzyni, bierzesz szybko go i spamując przycisk H spierdalasz stamtąd, wydaje się proste, ale ja musiałem z 5 razy grę wczytać . Dalej nie wiem po co inwestowałeś w Zr skoro na Paladynie ona jest potrzebna jak gówno pod drzwiami, również z trzema zaklęciami zniszczenia ozywieńca lecisz przed słoneczny krąg, a między Czarnym Trollem jest krypta, tam znajduje się hełm łucznika dający 25 zr i na kradzież w początkowej fazie gry w zupełności wystarczy, dalej to już masz miksy, tabliczki itp więc zr do 4 rozdziały około 80-100 z hełmem będziesz miał i uczyć się jej wgl nie trzeba . Kolejno o szponie jako Paladyn zapomnij, bo musisz tutaj kolekcjonować karmę u Innosa, aby konsekrować miecz jak i zbroje w późniejszych etapach gry, módl się codziennie do kapliczek wybijaj poszukiwaczy i pod zadnym pozorem na wyspie Etui nie zabijaj Paladynów ! Wgl to nawet nie wiem, czy będziesz musiał tam iść, no ale ok % pod broń jest dobry, Kruka można zabić jednym zaklęciem
http://www.thereturning.pun.pl/viewtopic.php?id=300 tutaj masz temat z moimi poradnikami dotyczącymi gry
Co do problemów finansowych to błyskotki dla Halvora no i trofea dla myśliwych, tylko nie sprzedawaj im rogów cieniostwora, zostaw je na 3 rozdział, a wtedy Buster się do Cb odezwie z propozycją o rogach i +hajsu zgarniesz na tym expa i to dość sporo
Ogolnie to jak nie pamiętasz jakiego patcha wgrałeś, to obczaj sobie ile obrażeń ma zaklęcie zniszczenie ożywieńca, jak 999 to 1.3.1, jak 1600 to 1.3.2

Wygląda na to że na 1.3.2. Dzięki za porady. Trochę sobie staty polepszyłem (102 siły), znalazłem broń 120dmg, ciężka zbroja strażnika x3 wleciała i o wiele lepiej mi idzie, zębacz na 4-5 hitów ale utkwiłem w GD przy polowaniu na zębacze bo kiedy zabiję przywódcę stada to Fajeth dalej nie chce mi podać informacji co do rudy. Expa dostaję jak mu powiem ale nic poza tym. Ktoś wie o co chodzi?

EDIT: Już się z tym uporałem ale teraz mam inny problem. Kto poza Gallahadem nauczy mnie zniszczenia ożywieńca? Bo u niego nie mam takiej opcji dialogowej (mam 2 krąg)

Ostatnio edytowany przez Dope (2017-02-06 20:29:52)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nidapinczow.pun.pl www.majowie.pun.pl www.simr201019.pun.pl www.rayman.pun.pl www.naszaf.pun.pl