TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2013-04-01 21:29:33

Ward

Władca Forum

Zarejestrowany: 2013-03-31
Posty: 72
Punktów :   

Gildia Złodziei

Dołączenie do Gildii Złodziei:

Kupieckie Złoto i Beszczelny Złodziej:
Podczas pierwszej rozmowy z Jorą dowiadujemy się, że został okradziony przez złodzieja i prosi nas o odzykanie złota.Złodziej nazywa się Rengaru i znajduje się naprzeciw kupca Baltrama. Oskarrzamy o kradzież i złodziej zaczyna uciekać do samotnego drzewa niedaleko koszar w stronę portu.Gdy już go dogonimy żądamy zwrotu złota i grozimy wydaniem dla straży.Możemy to zadanie wykonać na 3 sposoby
a)Odzyskać całe złoto 50 sztuk
b)Puścić go Wolno
c)Podzielić się łupem
Dodatkowo możemy go też wydać Lordowi Andre bądź nie.

Fałszywy Posłaniec:
W gospodzie Cardifa pytamy go o specjalną pracę, karczmarz radzi abyśmy porozmawiali w tej sprawie z Nagurem. Złodziej zgadza się jeśli podzielimy się z nim po połowie.Zadanie polega to na porozmawianiu z Baltramem i odebraniu paczki Akila.W tym celu idziemy na Farmę Akila i rozmawiamy z nim.Potem wracamy i niesiemy paczkę do Nagura. Oddajemy ją i czekamy kilka dni aż sprzeda ją pośrednikowi.

Najazdy Bandytów:
Hakon kupiec z targu mówi nam że został okradziony przez bandytów w pobliżu miasta.Rozmawiamy z Pablem strażnikiem miejskim zajmował się śledztwem w tej sprawie.Bandyci którzy zaatakowali kupca są gdzieś w lesie w pobliżu miasta (jaskinia na lewo  od drogi z Gospodarstwa Akila do Latarni Jacka)Wchodzimy zabijamy bandytów i znajdujemy lekką rybę.Otwieramy ją i czytamy list.I teraz przychodzimy do Halvora lub Lorda Andre.Gdy dołączymy do gildii i nie wydamy złodzieja będzie on kupywał od nas złoto i srebro.

Aby dołączyć do gildii złodziei powinniśmy wydać przynajmniej 1 złodzieja Lordowi Andre lub znaleźć 3 złodzieji na nich donieść.Gdy to zrobimy idziemy do gospody Cardifa i informuje nas że szuka nas pewna osoba Atylla.Czeka on na nas za chatą Halvora.Gdy wydaliśmy złodziei to będzie próbował nas zabić jeśli nie wydaliśmy ich to sam nam da klucz do kanałów.Gdy mamy już klucz wskakujemy do morza i płyniemy w stronę plaży Skipa i skręcamy w prawo.Teraz przechodzimy przez kanały.I rozmawiamy z pozostałymi złodziejami.

Zadania Złodziei:

Pierścień Constantina:
Aby dołączyć do gildii musimy ukraść dla Cassi pierścień alchemika Constantino.W tym celu idziemy do niego w nocy i kradniemy pierścień z jego skrzyni(nie trzeba do tego żadnych złodziejskich umiejętności)Pierścień oddajemy złodziejce a ona uczy nas ich specjalnego sygnału.

Krwawe Puchary:
Naszym zadaniem jest zdobycie 6 krwawych pucharów są znajdują się one w następujących domach:
1.U Gerbrandta (pierwszy dom po prawej w górnym mieście) wejdź na piętro i zabierz puchar z kufra
2.Valentino ma przy sobie klucz do skrzyni.Idź do drugiego domu po prawej stronie.Przekręć lampę wiszącą na ścianie ujawni ona ukrytą skrytkę w domu.Zabierz kielich z kufra
3.W domu sędziego.Wciśnij przycisk na tarczy na ścianie otworzy się tajemna skrytka w ścianie.Klucz do kufra posiada sędzia.
4.W sklepie Salandrila.Wciskamy przycisk na blacie za ladą w jego sklepie.
5.W domu obok sklepu Salandrila.Klucz do skrzyni jest na kominku.
6.W kufrze Lehmara w dzielnicy portowej.

Sekstans:
Ramirez dał nam zadanie polegające na znalezieniu sekstansu.Sekstans można znaleźć w:
1.W Jarkendarze w chacie Grega.
2.W skarbcu kamiennego smoka Pandrekhana
3.Na stole w domu Brahima, kartografa w Khorinis.Także posiada on sekstans przy sobie możemy zdobyć go używając kradzieży kieszonkowej.

Puchar Barona Rudy:
Cassia daje nam kolejne zadanie.Tym razem musimy znaleźć puchar z rudy.Znajduje się on w Zamku w Górniczej Dolinie.Puchar znajduje się w magazynie paladynów.Aby się tam dostać musimy porozmawiać z Miltenem.Następnie znaleźć klucz Engora (Leży on na dachu głównej bramy zamku) Następnie musimy ukraść klucz który posiada Parcival w tym celu używamy kradzieży kieszonkowej.Gdy mamy klucze idziemy teraz do magazynu i otwieramy skrytkę w magazynie.Puchar znajduje się w skrzyni.

Offline

 

#2 2013-09-29 12:05:34

Vasquez

Włóczęga

Zarejestrowany: 2013-09-21
Posty: 17
Punktów :   

Re: Gildia Złodziei

jak już chcesz użyć kodów, to przejdź dzięki magicznemu klawiszowi "k" przez drzwi za Tandorem, nastepnie znowu "k" przez drzwi po prawej i otwierasz kufer...

Offline

 

#3 2014-01-10 00:00:39

Mejdej

Włóczęga

Zarejestrowany: 2014-01-07
Posty: 25
Punktów :   

Re: Gildia Złodziei

gandalf napisał:

Jest jakis kod na klucz engora bo ja go raczej nie znajde

Tak jak pisałem w dziale dla nekromantów, spróbuj użyć przemiany w chrząszcza, ustawić się pod drzwiami i odmienić, z drugimi drzwiami to samo. Tyle że na powrót będziesz potrzebował kolejnych 2 zwojów :>

Offline

 

#4 2014-01-10 16:39:00

WalkerNSP

Początkujący

Zarejestrowany: 2014-01-06
Posty: 9
Punktów :   

Re: Gildia Złodziei

Swoja droga ja w ogole nie dostalem zadania na krwawe puchary

Offline

 

#5 2014-01-10 17:10:14

 Adrien Sterne

TR King

49615911
Zarejestrowany: 2013-08-06
Posty: 162
Punktów :   14 
Gildia: Paladyni
WWW

Re: Gildia Złodziei

Wykonałeś wszystkie zadania dla gildii?

Offline

 

#6 2014-01-10 17:52:05

WalkerNSP

Początkujący

Zarejestrowany: 2014-01-06
Posty: 9
Punktów :   

Re: Gildia Złodziei

Mialem zadanie na pierscien i sekstans uczyc Cassia mnie chciala ale zadan juz nie dala. Jak zagram od nowa to jestem ciekaw czy je dostane czy to moze jakis bug byl.

Offline

 

#7 2014-01-11 15:45:27

Mejdej

Włóczęga

Zarejestrowany: 2014-01-07
Posty: 25
Punktów :   

Re: Gildia Złodziei

To był bug, ja też tak miałem. Po przyniesieniu pierścienia cały czas mówiła mi, że jestem oskarżony o kradzież w mieście i nie będzie ze mną rozmawiać. Kiedy zapłaciłem kare u Gravo (bo Andre chciał mnie ukatrupić ) to już zadania ani na puchary, ani na misę z GD nie dostałem ;P

Offline

 

#8 2015-02-13 19:20:38

Prumek

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-02-13
Posty: 4
Punktów :   

Re: Gildia Złodziei

Gdzie znajduje się klucz do skrzyni Salandrila?

Offline

 

#9 2015-04-05 02:13:22

belciu

Początkujący

Zarejestrowany: 2014-11-02
Posty: 4
Punktów :   

Re: Gildia Złodziei

POMOCY ! znacie może kod na PUCHAR BARONA RUDY ? bo chyba przez przypadek sprzedałem halvorowi (ps na naszyjnik dla hanny {od abigeil} też bym prosił)

Offline

 

#10 2015-05-10 11:42:45

 Pawlak .

Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe

10226869
Skąd: BWA
Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 342
Punktów :   21 
Gildia: Nekromanta
Ulubiona Broń: Wrzask Berserkera

Re: Gildia Złodziei

Nie mogłeś tego sprzedać Halvorowi bo on tego nie skupi, popatrz po handlarzach gdzieś na pewno są

Offline

 

#11 2015-07-15 18:24:31

Khaier

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-07-07
Posty: 4
Punktów :   

Re: Gildia Złodziei

Jak wejść na ten dach głównej bramy zamku?

Offline

 

#12 2015-07-27 17:47:34

amigodiamantes

Wojownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 177
Punktów :   14 

Re: Gildia Złodziei

trzeba śmignąć 2  drabinką na tę krytą dachówką wieżyczkę nad głównym wejściem do zamku (brama z kratą). Wejść potem na ,, parapet" i zeskoczyć na dach poniżej:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.simr201019.pun.pl www.rayman.pun.pl www.wszif.pun.pl www.majowie.pun.pl www.naszaf.pun.pl